PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سفید شدن قبل از صفحه پرداخت

pc.rootall
August 20th, 2014, 21:08
با سلام دوستان
رویه سیستم whmcs مجدد میخایم درگاه پی لاین نصب کنیم فایل هارو اپلود کردیم

اوایل ارور
whmcs < ا > Gateway Module is Missingمیومد و بعداز فعال کردن cron job ارور از بین رفت و در ادرس cart.php?a=checkout صفحه سفید میشه از چی میتونه باشه؟

api رو هم در فایلی که در روت هست به نام payline.php هست وارد شده

aghayegol
August 20th, 2014, 21:11
اشکال از فارسی ساز هست اونو عوض کن

TN Projects
August 20th, 2014, 21:16
با درود و احترام.
این مشکل به دو دلیل ممکنه پیش اومده باشه معمولا :
1- نتونستید بین پی لاین و ماژول طبق آموزش و گذاشتن api ارتباط برقرار کنید (طبق گفته هاتون این مورد خیلی کم ممکنه پیش اومده باشه).
2- فایلها رو کامل در هاستتون بارگزاری یا آپلود نکردید. (به احتمال خیلی زیاد فایل sql پی لاین رو در phpmyadmin ایمپورت نکردید).
موفق باشید

pc.rootall
August 20th, 2014, 21:19
ممنون زمانی که فاکتور صادر می شود مشکلی ندارد به صفحه پرداخت می ره ولی زمانی که میخایم محصول جدید سفارش بدیم صفحه سفید میشه

TN Projects
August 20th, 2014, 21:22
ممنون زمانی که فاکتور صادر می شود مشکلی ندارد به صفحه پرداخت می رود ولی زمانی که میخایم محصول جدید سفارش بدیم صفحه سفید میشه
صادر شدن ربطی به ماژول پی لاین نداره دوست عزیز.
لطفا دوتا عکس : یکی مرحله قبل که کار میکنه و مرحله بعد که سفید میشه عکس بگیرید اگر خواستید ادرس سایتتون رو مات کنید و فقط قسمت آخر که دستور پرداخت هست رو بزارید.

pc.rootall
August 20th, 2014, 21:30
فایل ها اپلود شده و دیتابیس هم ایمپورت شده :(

- - - Updated - - -

صادر شدن ربطی به ماژول پی لاین نداره دوست عزیز.
لطفا دوتا عکس : یکی مرحله قبل که کار میکنه و مرحله بعد که سفید میشه عکس بگیرید اگر خواستید ادرس سایتتون رو مات کنید و فقط قسمت آخر که دستور پرداخت هست رو بزارید.

براتون ارسال کردم

TN Projects
August 20th, 2014, 21:37
فایل ها اپلود شده و دیتابیس هم ایمپورت شده :(

- - - Updated - - -

براتون ارسال کردم
با توجه به پیغام خصوصیتون تارنماتون (سایتتون) رو بررسی کردم مشکل از ماژول درگاه نیست اصلا صرفا مشکل از قالبتونه.
بهتره موقت قالب رو به قالب پیشفرض تغییر بدین و آزمایش کنید اگر همچنان مشکل پابرجا بود اعلام کنید بیشتر بررسی بشه.
اما بنا به بررسی بیشتر تمرکز خطا رو قالب و اسکریپتتون هست.

NiceHosting.ir
August 20th, 2014, 21:39
فایل error_log رو چک کنید اگه وجود داشت داخلش دنبال آدرس قسمتی که مشکل داره بگردین

امکان داره مشکل از WHMCS یا پلاگین پرداخت باشه

امکان داره از Config سرور هم باشه چون خودم این مشکل قبلا واسم پیش اومده بود و به مدیر سرور گفتم گفت بهم مشکل از Configــه و بعد کانفیگ دوباره مشکل حل شد

a.e
August 20th, 2014, 23:41
طبق تجربه ایی که داشته ایم در بیشتر زمان ها با جایگزین کردن فایل ها مشکل برطرف میشود. پیشنهاد میشود فایل cart.php را حذف نمایید و مجدد این فایل را در فایل های اصلی whmcs همان نسخه پیدا و جایگزین نمایید.