PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریست پسورد CentOs 5.6

i-w2
August 20th, 2014, 12:35
سلام
برای بازیابی رمز root تو سنت او اس مطابق این اموزش پیش رفتم ولی وقتی a میزنم چیزی نمیره و میره تو لاگین. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
http://blog.i-whost.net/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%B9%D8%A8%D9%88%D8%B1-root.html

دسترسی Vsphere دارم

aminrt4
August 20th, 2014, 12:49
سلام
برای بازیابی رمز root تو سنت او اس مطابق این اموزش پیش رفتم ولی وقتی a میزنم چیزی نمیره و میره تو لاگین. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
بازیابی رمز عبور root در لینوکس > مدیریت سرور وبلاگ تخصصی هاستینگ (http://blog.i-whost.net/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d9%85%d8%b2-%d8%b9%d8%a8%d9%88%d8%b1-root.html)

دسترسی vsphere دارم

در منو grub اینکار می کنید؟

i-w2
August 20th, 2014, 13:07
در منو grub اینکار می کنید؟

بعد از ریست مستقیم میره صفحه لاگین و منو grub نمیاره

aminrt4
August 20th, 2014, 13:24
بعد از ریست مستقیم میره صفحه لاگین و منو grub نمیاره

اینترنت شما ضعیف است و دیر کنسول برای شما لود میشه والا اموزش صحیح هست شما هروقت منو grub مشاهده کردید a بزنین

برین 1 ساعت کافی نت و کار انجام بدین برگردین

TN Projects
August 20th, 2014, 13:41
با درود و احترام.

طبق آموزش زیر پیش برید اگر مشکلتون حل نشد اطلاع بدید بیشتر مورد بررسی قرار بگیره چون فکر کنم در آموزش قبلی اشتباهی کردین :

پس از ریبوت سرور با مشاهده صفحه آبی رنگ می بایست یک بار کلید e را بفشارید، در صفحه بعدی با انتخاب خط میانی مجدد از کلید e استفاده نمائید. حرف S را به پایان خط اضافه نمائید و کلید enter را بزنید. حال به کمک کلید b سرور را بر روی کرنل انتخاب شده بوت نمائید. با گذشت چند دقیقه ملاحظه می فرمائید که سرور شما بدون مشکل بر روی حافظه رم بالا می آید.

در این مرحله می بایست، دستور زیر را برای تغییر کلمه عبور تایپ نمائید و سرور را یک بار ریبوت نمائید. حال می توانید به سادگی با کلمه عبور جدید به سرور خود متصل شوید.

passwd root

موفق باشید

i-w2
August 20th, 2014, 14:19
اینترنت شما ضعیف است و دیر کنسول برای شما لود میشه والا اموزش صحیح هست شما هروقت منو grub مشاهده کردید a بزنین

برین 1 ساعت کافی نت و کار انجام بدین برگردین

یا vps انجام میدم

- - - Updated - - -

با درود و احترام.

طبق آموزش زیر پیش برید اگر مشکلتون حل نشد اطلاع بدید بیشتر مورد بررسی قرار بگیره چون فکر کنم در آموزش قبلی اشتباهی کردین :

پس از ریبوت سرور با مشاهده صفحه آبی رنگ می بایست یک بار کلید e را بفشارید، در صفحه بعدی با انتخاب خط میانی مجدد از کلید e استفاده نمائید. حرف S را به پایان خط اضافه نمائید و کلید enter را بزنید. حال به کمک کلید b سرور را بر روی کرنل انتخاب شده بوت نمائید. با گذشت چند دقیقه ملاحظه می فرمائید که سرور شما بدون مشکل بر روی حافظه رم بالا می آید.

در این مرحله می بایست، دستور زیر را برای تغییر کلمه عبور تایپ نمائید و سرور را یک بار ریبوت نمائید. حال می توانید به سادگی با کلمه عبور جدید به سرور خود متصل شوید.

passwd root

موفق باشید

سلام
صفحه آبی رنگی در کار نیست. بعد از ریبوت یه صفحه لودینگ میاد که وقتی پر میشه میره تو صفحه لاگین

TN Projects
August 20th, 2014, 14:21
یا vps انجام میدم

- - - Updated - - -

سلام
صفحه آبی رنگی در کار نیست. بعد از ریبوت یه صفحه لودینگ میاد که وقتی پر میشه میره تو صفحه لاگین
همون زمان لود شدن چند بار دکمه e رو در صفحه کیبورتون بزنید خودش وارد اون قسمت میشه و طبق آموزش پیش برید.
رنگ زیاد مهم نیست چون وابسته به نسخه هست.

i-w2
August 20th, 2014, 14:26
همون زمان لود شدن چند بار دکمه e رو در صفحه کیبورتون بزنید خودش وارد اون قسمت میشه و طبق آموزش پیش برید.
رنگ زیاد مهم نیست چون وابسته به نسخه هست.

زدم. فرقی نکرد

aminrt4
August 20th, 2014, 18:10
به شما گفتم چیکار کنین. سرعت کانکشن شما به کنسول پایین است و اصلا منو grub نمیتوانید مشاهده کنید که ویرایش انجام بدهید

i-w2
August 20th, 2014, 19:49
به شما گفتم چیکار کنین. سرعت کانکشن شما به کنسول پایین است و اصلا منو grub نمیتوانید مشاهده کنید که ویرایش انجام بدهید

از vps پورت 1 گیگ استفاده میکنم!

sarwhost
August 20th, 2014, 19:51
با ریسکوئی هم میتونید خیلی راحت از این روش پسورد رو تغییر بدید

aminrt4
August 20th, 2014, 20:21
تنظیم کنید با Delay 3s سرور بوت شود تا به منو grub قبل از بوت مشاهده کنید

besthosti.com
August 20th, 2014, 20:29
هم چنین می توانید با استفاده از دستور passwd پسورد روت را عوض کنید.

aminrt4
August 20th, 2014, 20:31
هم چنین می توانید با استفاده از دستور passwd پسورد روت را عوض کنید.

passwd برای تغییر رمز استفاده می شود نه روشی برای ریست پسورد شما ابتدا باید دسترسی برای ویرایش رمز بدست بیاورید سپس از passwd استفاده کنید

besthosti.com
August 20th, 2014, 20:34
passwd برای تغییر رمز استفاده می شود نه روشی برای ریست پسورد شما ابتدا باید دسترسی برای ویرایش رمز بدست بیاورید سپس از passwd استفاده کنید
اها ایشون برای ریست میخواستن من منظور رو بد فهمیدم

i-w2
August 21st, 2014, 09:34
تنظیم کنید با Delay 3s سرور بوت شود تا به منو grub قبل از بوت مشاهده کنید

خیلی ممنون. حل شد

Yas-Host
August 21st, 2014, 10:44
خیلی راحت میتوانید از بخش rescue لینوکس اقدام به ریست پسورد کنید.

iso رو در boot drive قرار دهید سپس به بخش rescue رفته و پارتیشن روت را mount کنید و passwd root

یا حق

aminrt4
August 21st, 2014, 11:46
خیلی ممنون. حل شد

خواهش می کنم یه فکریم برای vps 1G کنید :D

novin-web
August 21st, 2014, 14:32
سلام
از این اموزش هم میتونید استفاده کنید:
http://www.novinhost.org/client/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=55