PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود فایل از سایت های مانند رپید شیر !!!

lvlehrad
June 26th, 2010, 08:17
سلام !

میخواستم ببینم در سیستم عامل لینوکس (debian) امکانش هست از سایت هایی مانند رپیدشیر ! 4shared و ... فایل دانلود کرد ! (اگر امکانش هست بگید با چه دستوری ! )

راستشو بخواین من تاحالا با لینوکس کار نکردم ! ولی دارم یه سرور مجازی لینوکس میگیرم !

در همین حد که بتونم اهنگ یا فایل rar یا zip دانلود کنم و rename کنم برام کافیه !

پس اگر امکانش هست راهنمایی کنید و دستوراتی که در همین سطح هست رو بگید !

البته اقا سجاد لطفا کردن کلی از وقتشون رو برای من گذاشتن دمشون گرم:79: ولی این دستور برام خیلی مهم هست چون اکثر دانلود های من از اینجور سایت ها هست و لینک مستقیم نیست !! (مثلا اگر اکانت premium در رپیدشیر داشتم چجوری باید لوگین شم تو لینوکس ؟؟)

Sajad
June 26th, 2010, 08:51
اول این رو بزن که بری توی روت

cd /root

بعد اینو بزن که پوشه جدید بسازه

mkdir ~/.cookies

بعد یوزر و پسورد رو داخل متن زیر جا گذاری کن و یکجا کپی کن توی ssh

wget \
--save-cookies ~/.cookies/rapidshare \
--post-data "login=USERNAME&password=PASSWORD" \
--no-check-certificate \
-O - \
https://ssl.rapidshare.com/cgi-bin/premiumzone.cgi \
> /dev/null

اینکارهایی که بالا انجام دادی یکبار کافیه و از این به بعد از این دستور استفاده کن و بجای url آدرس فایل رو بذار تا دانلود بشه (:|

wget -c --load-cookies ~/.cookies/url

fastserver.ir
June 26th, 2010, 08:59
برای این کار راحترین راه اینه یه رپید لیچ نصب کنی.

lvlehrad
June 26th, 2010, 09:12
چه جالب :d این لینوکس هم عجب عالمی داره :))

فقط یه سوال ! تایمر این سایت های که غیر مستقیم هستن چی میشه !؟ مثلا وقتی لینک 4shared میدم ! تو لینوکس هم تایمرش میاد و بعد خودش اتوماتیک دانلودم میکنه ؟! بعضی سایت ها بجز تایمر یه کد امنیتی هم باید بدیم !

RezaFH
June 26th, 2010, 12:02
چه جالب :d این لینوکس هم عجب عالمی داره :))

فقط یه سوال ! تایمر این سایت های که غیر مستقیم هستن چی میشه !؟ مثلا وقتی لینک 4shared میدم ! تو لینوکس هم تایمرش میاد و بعد خودش اتوماتیک دانلودم میکنه ؟! بعضی سایت ها بجز تایمر یه کد امنیتی هم باید بدیم !

;)

Sajad
June 26th, 2010, 12:55
اگه ایشون سرور رو طوری که قرار شده کانفیگ کنن php ندارن که rapidleech نصب کنن . اگه php نصب کنن راپیدلیچ براشون راحت میشه که البته چون سرورشون برای دانلود هست php توصیه نمیشه نصب کنن.

sohrab.khan
June 27th, 2010, 14:11
تایید میشه یه لیچ نصب کن تمام / علاوه بر رپیدشیر می تونی از 72 سایت اشتراکی دیگه هم با رپیدلیچ فایل بگیری