PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزونه خوب برای افراد نا آشنا به کد نویسی؟؟

sparrow
August 19th, 2014, 12:29
سلام
من تازه سایت زدم و زیاد از کد و... سرم نمیشه.
یه افزونه میخوام که کار باهاش راحت باشه 2- خودش خوب باشه 3- تا اونجایی که امکان داره مسائل مربوط به سئو رو انجام و رعایت کنه.

افزونه yoast رو چند جا دیدم. لطفا بیشتر راهنماییم کنین

SamaN DL
August 19th, 2014, 13:01
با درود

اگر میخوایید سایتتون حداقل
سئو رو به طور خودکار داشته باشه...

افزونه WordPress SEO پیشنهاد میشه.

با تمام قالب ها هم سازگار می باشید!

sh_p1385
August 19th, 2014, 13:15
من خودم با وورد پرس کار نکردم ولی تعریف افزونه سئو آل این وان (Seo all in one) رو زیاد شنیدم راجع به اینم تحقیق کنید شاید به دردتون خورد

sparrow
August 19th, 2014, 13:21
هه حالا موندم بین این سه تا کدومو انتخاب کنم؟!

jaygah.ir
August 19th, 2014, 13:32
با سلام

اکثر این افزونه اکثرا کارهای مورد نیاز انجام میدن اما بخش مهم سئو محتوا و وارد کردن متادسکرپشن مناسب هست این موارد ربطی به پلاگین نداره به تجربه و نوع فکر شما بستگی داره که چه مطالب و چه توضیحاتی برای هر صفحه وارد کنید که رتبه بالاتری بگیرید.

بیشتر روی این موضوع که محتوای اختصاصی داشته باشید تمرکز کنید نتیجه مناسب خواهید گرفت.

SamaN DL
August 19th, 2014, 13:34
من خودم با وورد پرس کار نکردم ولی تعریف افزونه سئو آل این وان (Seo all in one) رو زیاد شنیدم راجع به اینم تحقیق کنید شاید به دردتون خورددرود دوست عزیز افزونه seo all... روی ترکیب برخی از قالب های اختلال ایجاد میکنه! بنده پیشنهاد میدم که از وردپرس سئو استفاده کنید.