PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ماژول بانک ملت (نسخه جدید و بدون باگ)

loginvps.com
August 18th, 2014, 14:13
سلام
با توجه به اینکه ماژولی که دارم و تا به امروز بدون مشکل کار میکرد که بایت تغییر آدرس درگاه به درگاه شاپرکی ، ماژول ما از کار افتاده ، متاسفانه بخاطر اینکریپت بودن ماژول قابلیت ویرایش را ندارم .

قصد خرید یک ماژول بانک ملت را دارم همراه با پشتیبانی ، البته سایت فراسو را چک کردم به نتیجه ای نرسیدم .

دوستان جایی را سراغ دارند ؟

ms313
August 18th, 2014, 20:11
مازول برای کدوم سیستم ؟!

Yas-Host
August 18th, 2014, 20:12
سلام
با توجه به اینکه ماژولی که دارم و تا به امروز بدون مشکل کار میکرد که بایت تغییر آدرس درگاه به درگاه شاپرکی ، ماژول ما از کار افتاده ، متاسفانه بخاطر اینکریپت بودن ماژول قابلیت ویرایش را ندارم .

قصد خرید یک ماژول بانک ملت را دارم همراه با پشتیبانی ، البته سایت فراسو را چک کردم به نتیجه ای نرسیدم .

بنده یک نسخه موجود دارم از یکی از دوستان تهیه کرده ام! مورد تایید هم هستند اگر لازم دونستید بهتون بصورت رایگان خواهم داد.

البته اگر نمیتوانید اطمینان کنید میتونید از رضا شیخله خریداری کنید.

devstore
August 18th, 2014, 20:21
سلام

ماژول رو ارسال کنید تا دیکد کنم

sardarn
August 18th, 2014, 20:41
با سلام

برای چه سیستمی می خواهید؟
برای whmcs یا به صورت یک اسکریپت مستقل مثل
pcnsms.ir/pay

موفق باشید

bazar30t
August 18th, 2014, 22:26
درود

ماژول برای سیستم خاصی می خواهید یا به صورت یک اسکریپت مستقل.

اگر به صورت اسکریپت مستقل می خواهید با مدیریت مستقل با ما در تماس باشید با قیمت 100هزار تومان+نصب و راه اندازی رایگان

شرکت پردیس فاوا شماره ثبت 473775 -دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت معدن و تجارت-عضو نظام صنفی رایانه ای کشور-عضو انجمن انفورماتیک ایران-دارای مجوز از معاونت فناوری اطلاعات دفتر ریاست جمهوری-عضو رسمی شورای عالی انفورماتیک-عضو رسمی انجمن ناشران دیجیتال-ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

در صورت درخواست با ما از طریق پورتال مشتریان تماس بگیرید

سایت پورتال مشتریان (http://www.webhostingtalk.ir/pardiscustomers.com)

asdadsdxz
August 18th, 2014, 22:40
سلام

اسکریپت درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت ، پارسیان ، پاسارگاد ، سامان ، سرمایه ، ملی، تجارت ، شهر (http://payment.maker.ir)
تایید مشن

par30club
August 19th, 2014, 03:44
درخدمتیم
از پیام خصوصی پیگیری کنید