PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این شرکت خارجی ثبت دامنه معتبر هست ؟

Mr.Pouria
August 18th, 2014, 12:58
سلام خدمت دوستان

من چند وقت دنبال دامین با قمیت های ارزان برای سایت موزیک میگردم با دو شرکت خارجی روبه رو شدم که قیمت خیلی عالی میدادن اما خوب نمیدونم معتبر هستن یا خیر !!

اولین شرکت : 1 & 1 هست که قیمت دامنه .com در اون 0.99 دلار هست یعنی 1 دلار هم برای 1 سال نیست !!!! این شرکت شماره تماس هایی در سایتش قرار داده بود + چند آدرس ...

آدرس سایت : 1and1.com - Professional solutions for Website, Domain, Hosting (http://www.1and1.com)

دومین شرکت شرکت godaddy هست قیمت دامنه .com رو به قیمت 2.99 دلار میده برای 1 سال ! این شرکت در 90 درصد جهان دفتر داره !!! + چندین آدرسو چندین شماره تماس ...

حال نمیدونم این دو شرکت باری خدمات دهی به ایرانیان مناثب هستن یا خیر !!!

ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنن ...

- - - Updated - - -

آدرس شرکت دوم اینه

godaddy.com

OPENFIRE
August 18th, 2014, 13:04
سلام خدمت دوستان

من چند وقت دنبال دامین با قمیت های ارزان برای سایت موزیک میگردم با دو شرکت خارجی روبه رو شدم که قیمت خیلی عالی میدادن اما خوب نمیدونم معتبر هستن یا خیر !!

اولین شرکت : 1 & 1 هست که قیمت دامنه .com در اون 0.99 دلار هست یعنی 1 دلار هم برای 1 سال نیست !!!! این شرکت شماره تماس هایی در سایتش قرار داده بود + چند آدرس ...

آدرس سایت : 1and1.com - Professional solutions for Website, Domain, Hosting (http://www.1and1.com)

دومین شرکت شرکت godaddy هست قیمت دامنه .com رو به قیمت 2.99 دلار میده برای 1 سال ! این شرکت در 90 درصد جهان دفتر داره !!! + چندین آدرسو چندین شماره تماس ...

- - - Updated - - -

آدرس شرکت دوم اینه

godaddy.com
1- بزگتر و معتبر تر از ان شرکت ها نداریم ...
2- 1and1 برای 1سال نیست و دوره ی زمانی فرق داره با اون جیزی که دیدید
3- GoDaddy بسیار معتبره اگر کسی دارید که براتون خرید کنه :)

pakradm
August 18th, 2014, 13:08
دوست گرامی
سایت 1and1.com قیمت دامنه ها را به صورت ماهانه گذاشته است!!!:d... یعنی برای یکسال می شود 12x0.99 = 11.88
سایت GoDaddy هم اگر دامنه com را به مدت حداقل 2 سال ثبت کنید، سال اول 2.99$ و سال دوم به بعد 14.99$ خواهد بود... همچنین فکر میکنم به دلیل مسایل تحریم، این سایت رابطه خوبی با ایرانی ها ندارد.

TN Projects
August 18th, 2014, 13:10
اگر سابقه این دوتا شرکت رو هم جستجو میکردین خیلی راحت میشد فهمید که چقدر معتبر هستند.
در کل جزو قابل اعتمادترین شرکت های حال حاضر هستند اما پیشنهاد خودم Domain Names | The World's Largest Domain Name Registrar - GoDaddy (http://www.godaddy.com/) هست و خیلی بیشتر باهاشون آشنایی داریم.
موفق باشید

Mr.black-hat
August 18th, 2014, 13:11
1‏ اند 1 بسيار معتبره !

TN Projects
August 18th, 2014, 13:12
دوست گرامی
سایت 1and1.com قیمت دامنه ها را به صورت ماهانه گذاشته است!!!:d... یعنی برای یکسال می شود 12x0.99 = 11.88
سایت GoDaddy هم اگر دامنه com را به مدت حداقل 2 سال ثبت کنید، سال اول 2.99$ و سال دوم به بعد 14.99$ خواهد بود... همچنین فکر میکنم به دلیل مسایل تحریم، این سایت رابطه خوبی با ایرانی ها ندارد.
برای ازبین بردن محدودیتشون باید از نمایندگیهای ایرانی استفاده کنند که با استفاده از هویتهای خارجی دامین رو ثبت میکنن و یا ایرانیانی که خارج از ایران زندگی میکنن که در خود همین انجمن خیلی پیدا میشه.

Mr.Pouria
August 18th, 2014, 13:24
با تشکر از دوستان
من به سایت GoDaddy رفتم اما هرچقدر دکمه ورود به صفحه پرداخت رو میزنم برام صفحه سرچ دامین رو باز میکنه !! اما دامین های انتخوابی اد میشن توی بخش سفارش !

سایت 1 & 1 هم که رفتم قیمت دامنه برای 1 سال همون 99 سنت هست نه ماهی 99 سنت ! (زیر قیمت زد first year که یعنی برای سال اول این قیمت ) اما زمان ثبت سفارش وقتی کشر رو باید انتخواب کنی تمامی کشور ها بجز ایران هست ... که یعنی ممکنه اگه هویت ایرانی باشیم برامون دردسر بشه ...

کسی از دوستان میتونه راه نمایی کنه برای دامنه ارزان باری سایت های موزیک ؟ (چون ***** میشه ارزش نداره در زمان استارت سایت ماهی 2 تا دامنه .com به قمیت 30 هزار تومن بخریم ... )

zigma4000
August 18th, 2014, 13:27
هر دو شرکت Godaddy و 1and1 بسیار معتبر هستند و به شدت هم روی ایران و ایرانی ها حساس هستند.

TN Projects
August 18th, 2014, 13:28
با تشکر از دوستان
من به سایت GoDaddy رفتم اما هرچقدر دکمه ورود به صفحه پرداخت رو میزنم برام صفحه سرچ دامین رو باز میکنه !! اما دامین های انتخوابی اد میشن توی بخش سفارش !

سایت 1 & 1 هم که رفتم قیمت دامنه برای 1 سال همون 99 سنت هست نه ماهی 99 سنت ! (زیر قیمت زد first year که یعنی برای سال اول این قیمت ) اما زمان ثبت سفارش وقتی کشر رو باید انتخواب کنی تمامی کشور ها بجز ایران هست ... که یعنی ممکنه اگه هویت ایرانی باشیم برامون دردسر بشه ...

کسی از دوستان میتونه راه نمایی کنه برای دامنه ارزان باری سایت های موزیک ؟ (چون ***** میشه ارزش نداره در زمان استارت سایت ماهی 2 تا دامنه .com به قمیت 30 هزار تومن بخریم ... )
دوتا راه وجود داره که نسبتا بدون هیچ مشکلی این کار رو انجام بدین یا از نمایندگی ایرانی که با هویت خارحی دامین ثبت میکنن (نسبتا غیر مطمئن تر هستند اکثرا).
و راه دوم که بهتون پیشنهاد میدم اینه که یه تاپیک بزنید و درخواست بدین که یکی از دوستان از خارج از کشور که پنل دامین با هویت خارجی داره براتون ثبت کنه اما حتما مواضب باشید حتما معتبر باشه.
موفق باشید.

Mr.Pouria
August 18th, 2014, 13:33
دوتا راه وجود داره که نسبتا بدون هیچ مشکلی این کار رو انجام بدین یا از نمایندگی ایرانی که با هویت خارحی دامین ثبت میکنن (نسبتا غیر مطمئن تر هستند اکثرا).
و راه دوم که بهتون پیشنهاد میدم اینه که یه تاپیک بزنید و درخواست بدین که یکی از دوستان از خارج از کشور که پنل دامین با هویت خارجی داره براتون ثبت کنه اما حتما مواضب باشید حتما معتبر باشه.
موفق باشید.

مممنون

نمایندگی ایرانی که با قیمت مناسب بدن این نوع دامنه هارو (دامنه غیر قابل تمدید هم باشه مشکلی نیست )

شخصی که در خارج کشور باشه کمی برای خود ما دردسر هست چون سایت موزیک هست و ما باید همیشه درحال خرید دامنه باشیم و معلوم نیست اون شخص باشه نبشه کلا ارتباطمون باهاش یهو قطع بشه و مشکلات دیگر ...

zigma4000
August 18th, 2014, 13:39
اگر دامنه .in بخواین به قیمت 9500 تومن ، در خدمتتون هستیم

bazar30t
August 19th, 2014, 00:44
درود

در زمینه دریافت نمایندگی دامنه و خرید دامنه در بخش درخواست سرویس اعلام کنید تا دوستان آفر دهند.

در ضمن کار با شرکت هایی که با فعالیت خریدار ایرانی مشکل دارند در زمان تمدید یا انتقال مشکل ساز هست. همچنین رجیستارهایی که مشکل دارند با ایران برخی به دلیل فعالیت سیت فارسی دامنه را بلاک می کنند.

موفق باشید

=====================
شرکت پردیس فاوا شماره ثبت 473775 -دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت معدن و تجارت-عضو نظام صنفی رایانه ای کشور-عضو انجمن انفورماتیک ایران-دارای مجوز از معاونت فناوری اطلاعات دفتر ریاست جمهوری-عضو رسمی شورای عالی انفورماتیک-عضو رسمی انجمن ناشران دیجیتال-ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

OmidX
August 19th, 2014, 00:54
دوستان این شرکت مشکلی با ایران نداره ؟ ، میتونیم راحت خرید کنیم ؟

speednet
August 19th, 2014, 01:15
هر دو شرکت Godaddy و 1and1 بسیار معتبر هستند و به شدت هم روی ایران و ایرانی ها حساس هستند.

دوستان این شرکت مشکلی با ایران نداره ؟ ، میتونیم راحت خرید کنیم ؟

فکر کنم پاسخ شمارو دادن شما عادت دارید برای سئوالهای که پاسخ داده شده دوباره سئوال کنید

NiceHosting.ir
August 19th, 2014, 01:44
معتبر هست اما بهتون پیشنهاد می کنم با یک واسطه کار کنید که نمایندگی مستقیم از Resello داشته باشه

par30club
August 19th, 2014, 03:22
سلام خدمت دوستان

- - - Updated - - -

آدرس شرکت دوم اینه

godaddy.com

هر دو معتبر هستند ولی با ایران مشکل دارن

aminrt4
August 19th, 2014, 03:49
سلام خدمت دوستان

- - - Updated - - -

آدرس شرکت دوم اینه

godaddy.com

هر دو معتبر و به ایران خدمات نمی دهند