PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه نظرسنجی درباره ارائه هاست...؟

w.h.t
August 18th, 2014, 11:37
سلام

دوستان قصد ارائه هاست میزبانی و هاست دانلود با هارد ssd رو دارم.باتوجه به فروش کمم در تاپیک قبلی (تنها 15 هاست دانلود و 4 هاست میزبانی) قصد دارم این دو سرویس رو با هارد اس اس دی ارائه بدم
میخوام توی نظرسنجی شرکت کنید و بگین فکرم خوبه یا نه و استقبال میکنین یا نه
و برعکس نظرسنجی های قبلیم میخوام اینجا هم شرکت داشته باشین و قیمت هر گیگ و... رو اعلام کنین

بروز باشید

LIAN2
August 18th, 2014, 11:45
سلام وقتتون بخیر.
فکر خوبی نیست ، چون برای هاست دانلود فضا حداقل ۱۰ گیگابایت لازم هست.
و هارد های ssd معمولا دارای فضاهای ۱۲۸ و ۲۵۶ (معمول در دیتاسنترها برای اجاره به مشتری) موجود هستند و هزینه بالایی را در بر دارند.
در نتیجه قیمت تمام شده پلان ها برای شما بالا خواهد بود ، قیمت گذاری برای رسیدن به سود حداقل ۱۵۰٪ نیز سخت خواهد شد و با توجه به رده قعالیت شما سرویس ها با قیمت گذاری صحیح (حداقل ۱۵۰٪ سود) بسیار دشوار به فروش خواهند رفت.
پیشنهاد بنده این هست که شما روی وب سایتی که در آنجا سرویس ارائه میکنید بیشتر کار کنید.
در زمینه ارائه خدمات و فروش فاکتورهایی مثل طراحی وب سایت ، نحوه ارتباط کاربر با شما مثل شماره تماس ثابت و.. بسیار مهم هستند.

talait
August 18th, 2014, 12:14
Ssd براتون گرون تموم میشه و برخی مشتری ها فرق هارد sAta و Ssd رو نمی دونند و قیمت رو گرون ببینند نمی خرند

سرزمین
August 18th, 2014, 12:19
سلام

بهتره برای هاست دانلود از هارد ساتا استفاده کنید و بکاپ گیری هم در سرور دیگه داشته باشید ولی برای میزبانی میشه از هارد ssd و یا تلفیق ssd با sata استفاده کرد

کلاً بکاپ گیری خیلی مهم تره شما خرجی که مخوای بکنی و هزینه بیخودی برای ssd بکنی یه سرور دیگه بگیر و بکاپ ها رو در اون جا به طور منظم نگهداری کنید.

w.h.t
August 18th, 2014, 12:30
سلام.منظورتون اینه که به جای ارائه هاست دانلود با هارد ssd ، هارد sata بدم و بک آپ هم تهیه کنم درسته؟
فکر نمیکنین اینطوری هزینه بیشتری در میاد؟
من یه سرور حد اقل 32 گیگ رم برای ارائه هاست دانلود میخوام و یه سرور حد اقل 12 گیگ رم برای بک آپ میخوام که ماهانه حدود 500 تومن در میاد تقریبا با سی پنلو اینا.

یه سوال.هر گیگابایت هاست دانلود با هارد SSD با قیمت 2000 تومان
فروش دارم؟

talait
August 18th, 2014, 12:32
عزیزم شما برای هاست دانلود چون فضا زیاده بک آپ گیری نکنید
شما ک دیتابیس نمیدید فرد هک شه و.....
اگر هاست دانلود رو با فضای کم یعنی زیر 20 گیگ میدید بهتره سرور برای بک آپ بگیرید
البته همه چیز با خودتون هست:53:

سرزمین
August 18th, 2014, 12:41
سلام.منظورتون اینه که به جای ارائه هاست دانلود با هارد ssd ، هارد sata بدم و بک آپ هم تهیه کنم درسته؟
فکر نمیکنین اینطوری هزینه بیشتری در میاد؟
من یه سرور حد اقل 32 گیگ رم برای ارائه هاست دانلود میخوام و یه سرور حد اقل 12 گیگ رم برای بک آپ میخوام که ماهانه حدود 500 تومن در میاد تقریبا با سی پنلو اینا.

یه سوال.هر گیگابایت هاست دانلود با هارد SSD با قیمت 2000 تومان
فروش دارم؟

هر طور مایلین ولی اگر اطلاعات مشتری بپره دیگه نمیشه کاریش کرد مثلاً هارد بسوزه

البته من تجربه ای توی این کار ندارم فقط یه پیشنهاد بود به قول خودتون و دوستان هزینه ی زیادی داره اما برای میزبانی که حتماً باید بکاپ بگیرید