PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شک در انتقال اطلاعات به فرد دیگر

fanctions
August 17th, 2014, 22:51
سلام دوستان

من یه سایت فروش هاست خریدم الان نمی دونم میترسم اطلاعات پرداخت یا پولایی که مشتری ها میریزن و... به حساب و به دست صاحب قبلی برسه

باید چیکار کنم؟

ممنون

HPxf
August 17th, 2014, 22:57
ایمیل های مشتریان دارید بهشون اعلام نمایید به شما واریز کنند هاست قبلی موظف است به مشتریان اعلام نماید
اگر dns ها عوض شده هاست ها سیساپندد کنین خود مشتریان پیداشون می شود :-ی

fanctions
August 17th, 2014, 23:13
یا من درست متوجه منظور شما نشدم یا شما نشدید

HPxf
August 17th, 2014, 23:18
فرمودید شک دارم پول به صاحب قبلی داده اند یا به شما
با یوزر خریده باشی راحت میشه کاری کرد که در پست قبل راه گفتم :-ی
اگر منظورت این باشد :-ی

fanctions
August 17th, 2014, 23:22
نه اشتباه متوجه شدید

میخوام بدونم وقتی کسی پول واریز میکنه به حساب اون میره یا من . اطلاعاتی از اون تو سایت مونده یا نه

TN Projects
August 18th, 2014, 00:07
با درود و احترام.
اطلاعات بیشتر قرار بدید مثلا پنل سایتتون چی هست ؟ whmcs یا....؟ و درگاهتون چی هست؟ و اینکه سرور دست خودتونه یا نمایندگی هستید؟
اگر نمایندگی هستید امکان بوجود اومدن این مشکل به مراتب بیشتر خواهد بود

fanctions
August 18th, 2014, 01:25
سرور هستیم. درگاه خودم جهان پی هست اما فعلا درگاه ان اقا روی سایت هستش که اساسی نیست و میشه پاکش کرد و به whmcs متصل نیست

whmcs سرور مال خودمون هست

besthosti.com
August 18th, 2014, 02:11
نه دیگه راهی برای انتقال نیست.
اکانتها وقتی بخواهن که شارژ کنن از طریق درگاه فعال سایت می تونند پرداخت کنند و نه جای دیگه و برای اطمینان میتونین از یک حساب خود به حساب دیکه بریزید از طریق درگاه بانک داخل سایتتون.

bazar30t
August 18th, 2014, 02:22
درودشما کلیه اطلاعات ماژول درگاه ها را از روی هاست و سرور پاک کن. دوباره ماژول درگاه مورد نظرتون رو نصب و اطلاعات درگاه خودتون رو فعال کنید.در قسمت هر مشتری وارد محصولات شوی و در قسمت نحوه پرداخت وتمدید سرویس ماژول فعال خودتون را به عنوان نحوه پرداخت تنظیم کنید.موفق باشید