PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت آپلود سنتر عکس

hoseinMahmoudi
August 17th, 2014, 13:13
سلام دوستان
من اگه بخوام یه آپلود سنتر مثل آپلود7 بسازم به چه چیز هایی نیاز دارم

سرور اختصاصی ؟

از کجا تهیه کنم ؟

هزینه هاش چقدر میشه ؟

اگه میشه توضیحاته کاملی در این رابطه بدید

Mr.black-hat
August 17th, 2014, 13:25
براي اول كار بهتره هاست تهيه كنيد و خرج اضافي نكنيد
بعد هم تبليغات و ... كه بازديد و كاربراي ثابت زياد شن كه اين به سرعت سايت شما و در دسترس بودن اون بستكي داره
بعد هم كه بازديد و فايل ها زياد شد سرور مجازي و اختصاصي ........

- - - Updated - - -

و بايد ببينيد همون سايت هاي ابلود عكس از كجا دارن سرويس تهيه ميكنن...

hoseinMahmoudi
August 17th, 2014, 13:33
ممنونم
میشه بگید با چه حجمی و از چه شرکتی هاست تهیه کنم ?
برای تبلیغات چه جور سایهایی خوبه ?
بنظرتون از چه اسکریپتی استفاده کنم ?
تخمین هزینه ها مافسانه چقدر میشه

- - - Updated - - -

مافسانه = ماهیانه
بابت این اشکال عذر میخوام دارم با گوشی تایپ میکنم

Mr.black-hat
August 17th, 2014, 13:38
درهمين انجمن هم افراد ماهري هستن كه سرويس هاي خوبي ارائه ميدن.در بخش درخواست سرويس تايبيك باز كنيد تا آفر بدن.براي ابلودسنتر عكس هم بنظرم ميهاليسم ساده و عاليه ! هزينه هم براي اول كار فكرنكنم زياد بشه از 10 تومن احتمالا

hoseinMahmoudi
August 17th, 2014, 14:36
ممنون میشم حجم مورد نیاز و هاستینگ مورد نظرتون رو بگید

pixell.ir
August 17th, 2014, 15:05
در مرحله اول
شما نیاز دارید چونکه عکس زیاد حجم ندارد به 5 گیگ فضا تا 10 گیگ هاست که بستگی به شرکت ها دارد و ارئه دهنده هاستینگ ها از ماهیانه 10 هزار هست تا 30 ت
نصب اسکریپت مهالیم هم از نصب و راه اندازی و تنظیمات = 30 ت
قالب هم از 45 تا 60 ت
موفق و شاد باشید موردی بود در تماس باشید

TN Projects
August 17th, 2014, 15:13
با درود و احترام.
ابتدا یک اسکریپت مطمئن باید داشته باشید.
دوم یک هاست پربازدید برای میزبانی سایتتون تهیه کنید.
و در مرحله سوم موضوع کاربران هست که بهتره یک سرور مجازی تهیه کنید و آپلود کارابران روی اون سرور انجام بشه و تا مدت قابل قبولی هیچ دغدغه ای ندارید .... در ضمن یکسری ملاحضات و مدیریتها رو باید داشته باشید برای این مورد.
و در پاسخ به خرید منابع این مورد رو نمیشه دقیق گفت چون ما خودمون هم کارمون ارائه منابع نظیر هاست پربازدید و پرسرعت + سرور هست ... این مورد رو باید بنا به امکانات و بررسی انجام بدید و انتخاب کنید و بهتره گول حرف هر کسی رو نخورید چون آپلود سنتر یک کار با مسئولیت هست چرا که اطلاعات دیگران رو دارید میزبانی میکنید و ممکنه در بلند مدت یا همین ابتدای کار با مشکل رو به رو بشید.... بهتره حتما تمام مراحل مورد بررسی و مدیریت کامل و حرفه قرار بگیره.
در صورت تمایل میتونیم تمام موارد رو بهتون بگیم و تمام موارد رو براتون راه اندازی کنیم .... این کار رو هم همکاران انجام میدن
در صورت تمایل پیغام خصوصی بدید.
موفق باشید

moalax
August 17th, 2014, 16:13
برای بالا اوردن اسکریپت توصیه ی من kleefa هست سعی کنید از اخرین نسخه ی موجود استفاده کنید