PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارورهای 404 عجیب در وبمستر تولز.... چاره چیست؟

sparrow
August 17th, 2014, 12:30
سلام
آقا من سایتمو چند روزی بیشتر نیست که راه انداختم. تو گوگل وبمستر تولز در عرض چند روز نزدیک به 96 تا 404 وجود داره!!!
مشکل از کجاست؟؟ باید برای جلوگیری از این مشکل افزونه خاصی نصب کنم؟ادرس : tiktak.info

عکس وبمستر هم پیوست شد

talait
August 17th, 2014, 12:40
اگر میخوایید به جواب مناسب برسید همونطور که سیستم شما وردپرس می باشد بهتره تو انجمن وردپرسم یک تاپیک بزنید

Mr.black-hat
August 17th, 2014, 12:51
منم قبلا همين مشكلو داشتم.اكه ميخوايد ارور 404 به صفر برسه افزونه Redirect ‎404‎ ‎‏ رو نصب و فعال سازي كنيد.با اين روش تعداد ارور ها در وبمسترز به صفر ميرسه

TN Projects
August 17th, 2014, 12:56
با درود و احترام.
این مشکل میتونه به علتهای مختلف پیش بیاد.
اما برای ازبین بردنشون باید ابتدا یه افزونه مثل همونی که دوستمون در بالا معرفی کردن نصب کنید .... و بعد هم لینکهایی که حذف نمیشن از قسمت Remove URLs در داشبور گوگل وب مسترتون حذفشون کنید.
اما هواستون باشه زیاد اینکار رو برای حذف کردن انجام ندین چون در یه مدت خاصی تعدادشون از هزار بیشتر بشه به سئوی سایتتون ضربه میزنه همونطوری که همین 404 ها الان لطمه میزنن.

22140
22141

sparrow
August 17th, 2014, 13:03
یعنی 96 تا ارور رو باید اینجوری حذف کنم؟؟؟
خیلی سخته که

TN Projects
August 17th, 2014, 13:12
یعنی 96 تا ارور رو باید اینجوری حذف کنم؟؟؟
خیلی سخته که
ابتدا یک افزونه معتبر جهت جلوگیری از بوجود آمدن این 404ها نصب کنید که از بوجود آومدن این خطاها جلوگیری کنه و بعد هم باید دونه دونه از گوگل وبمستر حذفشون کنید. ترسی بابت سئو نداشته باشید فعلا چون اگر تعداد حذف کردن این 404ها به چند هزار بررسه اون موقع تاثیر گذار خواهد بود.
و یک توصیه میکنم نیازی نیست که صفحات 404 رو به صفحه اصلی سایتتون ریدایرکت کنید چون خیلی از دوستان این مورد رو ممکنه پیشنهاد کنن اما هیچ تاثیری نخواهد داشت و یک کار اصولا اشتباست.