PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده نمیخوای؟؟

morteza1380
August 16th, 2014, 22:03
سلام.من یه نویسنده تازه کار هستم و حرفه ای نیستم اما حاضرم برای یه سایت نویسندگی کنم.حالا فرق نمیکنه که بصورت کپی پیست باشه یا نوشتن مطلب.اگه اپلود باشه فقط سایت موزیک چون اینترنت من محدود هست.حالا هر کی خواست تو همین تایپیک نظر بفرسته.در ضمن دستمزد برای هر پست هم بنویسه.

Mr.black-hat
August 16th, 2014, 22:28
در سايت تفريحي ميتونيد همكاري كنيد ؟ باتوجه به مهارت و ...قيمت و مشخصات خودتونو اعلام كنيد.مطالب هم بصورت اختصاصي بيشتر مدنظر هست

morteza1380
August 16th, 2014, 22:44
در سايت تفريحي ميتونيد همكاري كنيد ؟ باتوجه به مهارت و ...قيمت و مشخصات خودتونو اعلام كنيد.مطالب هم بصورت اختصاصي بيشتر مدنظر هست

سلام.منظورتون از تفریحی اس ام اس و ... هست؟؟؟در این رابطه میتونم کار کنم.و در رابطه ی اختصاصی بودن باید بگم اخه اس ام اس رو که باید بلاخره از یه سایت کپی کنم اما میتونم برچسب بزنم.

Mr.black-hat
August 17th, 2014, 01:08
سلام.منظورتون از تفریحی اس ام اس و ... هست؟؟؟در این رابطه میتونم کار کنم.و در رابطه ی اختصاصی بودن باید بگم اخه اس ام اس رو که باید بلاخره از یه سایت کپی کنم اما میتونم برچسب بزنم.

فقط اس ام اس نيست...از دانلود موزيك تا تكست هم داريم فعاليت ميكنيم

sor
August 17th, 2014, 01:57
سلام میتونید در سایت موزیک شریک بشید ؟

اگه یاهو مسینجر دارید اد بفرمایید : soroushpdi

پیروز باشید

morteza1380
August 21st, 2014, 18:05
فقط اس ام اس نيست...از دانلود موزيك تا تكست هم داريم فعاليت ميكنيم

خب برای هر پست اختصاصی اس ام اس دویست تومن و برای هر پست اختصاصی موزیک پونصد تومن.البته منظورم کاملا اختصاصی هست.

- - - Updated - - -

پس نمیخوای؟