PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد خطای دیتابیس

fadakweb
August 16th, 2014, 18:35
با سلام و عرض خسته نباشید

دوستان سوالی داشتم که امیدوارم بتونید بنده رو راهنمایی کنید . سایت بنده شامل یک آپلودسنتر با کلیجا و یک سایت وردپرسی و یک انجمن با ویبولتین می باشد . از دیروز بنده با خطای دیتابیس از هر 3 سیستم مدیریت محتوا روبرو شدم . مسئول هاستینگ میگه خطا از طرف شما هست ولی بنده هیچ تغییری در این مدت در سایت ها انجام ندادم و اطلاعات ثابت می باشد !

آیا احتمال داره مدیر هاستینگ چنین اقدامی رو انجام داده باشند ؟ علت خطا چی میتونه باشه ؟

با تشکر

bazar30t
August 16th, 2014, 18:59
درود

شما فایل های کانفیگ سیستم ها تون رو یک نگاهی بندازید. ببینید تغییر نکرده باشد.

اگر شما تغییر دیدید به پشتیبان هاستتون اطلاع بدید.

موفق باشید

royl
August 16th, 2014, 19:06
دیتابیس چه اروری میده؟

fadakweb
August 16th, 2014, 19:13
دیتابیس چه اروری میده؟

در اپلودسنتر خطای Error: Connection using old (pre-4.1.1) authentication protocol refused (client option 'secure_auth' enabled) (2049) رو میده

درود

شما فایل های کانفیگ سیستم ها تون رو یک نگاهی بندازید. ببینید تغییر نکرده باشد.

اگر شما تغییر دیدید به پشتیبان هاستتون اطلاع بدید.

موفق باشید

خیر تغییری مشاهده نشد و میگن دستکاری نکردند

a.e
August 16th, 2014, 20:26
از دیتابیس ها به صورت جداگانه بک آپ دارید؟

در صورت موجود؛ بک آپ دیتابیس ها را ریستور نمایید و نتیجه را اعلام فرمایید.

hamid.soltani92
August 16th, 2014, 20:36
یک بار رمز عبور کاربرهای mysql رو عوض کنید و دوباره به رمز عبور قبلی برگردونید. درست میشه.

fadakweb
August 16th, 2014, 21:53
یک بار رمز عبور کاربرهای mysql رو عوض کنید و دوباره به رمز عبور قبلی برگردونید. درست میشه.

حمید جان مثل همیشه فرشته نجات من شدی :دی

تشکر داداش مشکل حل شد

- - - Updated - - -

علت مشکل هم تا اونجا که بنده فهمیدم استفاده از الگوریتم هش قدیمی رمز دیتابیس می باشد که با فعال کردن حالت امنیتی یا بروزرسانی دیتابیس چنین مشکلاتی پیش میاد که میبایست رمز رو تغییر داده تا بروز بشه

hamid.soltani92
August 16th, 2014, 21:57
حمید جان مثل همیشه فرشته نجات من شدی :دی

تشکر داداش مشکل حل شد

- - - Updated - - -

علت مشکل هم تا اونجا که بنده فهمیدم استفاده از الگوریتم هش قدیمی رمز دیتابیس می باشد که با فعال کردن حالت امنیتی یا بروزرسانی دیتابیس چنین مشکلاتی پیش میاد که میبایست رمز رو تغییر داده تا بروز بشه
خواهش می کنم برادر.
توضیحتون هم کامل و صحیح بود. به احتمال زیاد اگر گفته مدیر سرور درست باشه، دلیل بروز مشکل بروز رسانی بوده.