PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره رشته ای تی

farbodsteps
August 16th, 2014, 17:08
سلام

کسانی که رشته ای تی خوندن یا دارن می خونن درسای اختصاصیشون درباره چی هست؟
من می خوام کدنویسی رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم اگر ای تی بخونم تو درسای اختصاصی شون هست؟

ای تی با کامپیوتر چه فرقی داره؟

asdadsdxz
August 16th, 2014, 17:18
سوال من هم هست برای اینکه برنامه نویس وب شد
(جدای پشت کار فرد)
بهترین رشته دانشگاهی چی هست؟

hamid53214
August 16th, 2014, 17:47
برای برنامه نویسی وب بهترین رشته آیتی هست
مهندسی کامپیوتر به صورت عمومی واسه برنامه نویسی خوبه

webhosts
August 16th, 2014, 18:16
سلام
من ترم 7 آی.تی هستم. کلاً توی دانشگاه چیز زیادی یاد نمیگیرید. اگر فقط ب دانشگاه اکتفا کنید بی سواد میمونید! و پس از فارغ التحصیل شدن فقط میتونید توی دانشگاه درس بدید! توی دانشگاه معمولاً c یا c++ یاد میدند.
خودتون از همین الان باید شروع به برنامه نویسی کنید. بیشتر برنامه نویسی تجربه هست.
کلاً این فکر رو از ذهنتون بیرون کنید که بیاین دانشگاه خدا میشید یا حلوا با بیل میدن!
اگر خودتون از همین الان شروع به یادگیری کنید و پشتکار داشته باشید میتونید واقعاً موفق بشید...

bazar30t
August 16th, 2014, 18:35
درود

رشته های علوم کامپیوتر-مهدسی کامپیوتر نرم افزار و آی تی همه فقط دروس تئوری و بسیار دور از بازار کار را به دانشجو آموزش می دهند.

توصیه می شود از کلاس هایی که دررابطه علاقه تون هست استفاده کنید.

از منابع اصلی فارسی و انگلیسی استفاده کنید.

اقدام به کسب تجربه نمایید و سختکوش باشید. خیلی راحت می توانید با هزینه پایین هاست و سرور مجازی تهیه کنید و برنامه های مورد علاقه تون را بر روی نت پیاده سازی کنید و تجربه کسب کنید.

پس از کسب تجربه مقدماتی در شرکت های it که کارآموز استخدام می کنند مشغول به کار شوید.

ان شاءالله موفق باشید.

hosseinonline7
August 16th, 2014, 20:11
سلام من نرم افزار میخونم . همون طور که دوستان گفتن به هیچ وجه توی دانشگاه این چیزا را یاد نمیدن . تا دلتون بخواد فیزیک و ریاضیات دارید .

من از دانشگاه هیچی یاد نگرفتم و فقط با آموزشهای موجود در نت کار کردم و بصورت خودآموز تمرین کردم و یادگرفتم .

اصلا دل به دانشگاه خوش نکنید وگرنه یک تحصیل کرده ی بیسواد میشید و همانند اساتید که بصورت عملی هیچی بلد نیستن فقط میتونید تئوری تدریس کنید به شرطی اون چرندیاتی که دانشگاه یادگرفتید را خوب بلد باشید و معدلتون خوب باشه وگرنه باز تدریسم نمیتونید بکنید و بیکار میمونید .

توی دانشگاه از استاد سوال عملی بپرسید یا میگه نمیدونم یا چرند میگه .

OmidX
August 16th, 2014, 20:26
سلام

کسانی که رشته ای تی خوندن یا دارن می خونن درسای اختصاصیشون درباره چی هست؟
من می خوام کدنویسی رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم اگر ای تی بخونم تو درسای اختصاصی شون هست؟

ای تی با کامپیوتر چه فرقی داره؟

سلام ، کلا 30 ~ 40 واحد با کامپیوتر تفاوت داره ...
من دو سال کامپیوتر - نرم افزار خوندم (سال ۸۷) ، بعد عوض کردم رفتم آی تی ( البته دلایل زیادی داشت) .

کد نویسی در سطح تیم ملی بهتون یاد نمیدن ، یه چیزای تئوری یاد میدن ک ب هیچ دردی نمیخوره ...
خودتون باید دنبالش باشید .

itnet
August 16th, 2014, 21:18
دانشگاه به شما جهت رو نشون میده ولی ادامه دادنش با شماست.
خودتون باید علاقه داشته باشین و ادامش بدین.
اینم بگم کسی که کامپیوتر و it میخونه دیدش وسیع تر هست نسبت به کسی که این درس ها رو نخونده باشه.

mr_mohammad
August 17th, 2014, 00:32
در کل ای تی بهتره؟
یا از هنرستان کامپیوتر بخونی؟
و از نظر کسب و کار کدوم بهتره؟

SamaN DL
August 17th, 2014, 00:40
در کل ای تی بهتره؟
یا از هنرستان کامپیوتر بخونی؟
و از نظر کسب و کار کدوم بهتره؟

درود

نه عزیز، یا باید رشته تجربی انتخاب کنی یا ریاضی بازار کسب کار بهتری داره! ( اما باز هم بستگی به خوده شما داره)

Mr.black-hat
August 17th, 2014, 01:02
من از فني وارد رشته كامبيوتر شدم...فرق خاصي نداره فكركنم.

MOHAMMAD MOHSEN
August 17th, 2014, 13:09
تمرکز آیتی بیشتر رو بحث تجارت الکترونیک و شبکه هست (اگر قصد ادامه تحصیل در خارج ایران رو هم دارید اونا اصلا آیتی رو به رسمیت نمی شناسن و باید تعداد زیادی پیش نیاز پاس کنید!)

مهندسی کامپیوتر تمرکزش رو بحث های پایه ای هست که شاید در نگاه اول به کارتون نیاد اما عمیق تر بشید و روی سیستم های بزرگ ها می بینید که چقدر کاربردی هستند خودم در حال حاضر دانشجو ارشد مهندسی نرم افزار هستم

اگر بدنبال این هستید که تمام اصول و برنامه نویسی ها رو در دانشگاه یاد بدند کاملا انتظار نادرستی هست چند برابر دانشگاه باید وقت یذارید

در آخر دانشگاه فقط مسیر رو به شما نشون میده فقط همین نه بیشتر! پیمودن و ادامه مسیر با خودتونه و باید بسیار تلاش کنید

moalax
August 17th, 2014, 15:56
دوست عزیز

جواب های خوبی به شما دادند اما یک نصیحت به شما

سعی کن در هر رشته ای که میری صبر و تلاش داشته باشید

بدون شک به موفقیت چشم گیری می رسید