PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست راه نمایی در مورد هیدر ویبیلتین

avaa
June 24th, 2010, 23:51
با سلام و خسته نباشید من میخواستم هیدر ویبی خدرا تغییر دهم از کجا باید اینکارا انجام بدم
ویبلتین من 4.0.3 هست و در قصمت همین سایت که نوشته وب هاستینگ تالک
در سایت من نوشت به اینگلیسی ویبلتین اگر امکان دارد راهنماییم کنید که چطور تغییر دهم ممنون

Ali-718
June 24th, 2010, 23:53
یک عکس هست که باید ویرایش کنید !‌

parsvps
June 25th, 2010, 00:01
www.vbskin.ir

rn4j1m1
June 25th, 2010, 03:00
images/misc/vbulletin4_logo.png

avaa
June 25th, 2010, 09:53
images/misc/vbulletin4_logo.png

سلام ممنون از کمکت ولی من همون ادرس را رفتم ولی vbulletin4_logo.png پیدا نکردم و تک تک عکسهارا ویو کردم ولی نبود

parsvps
June 25th, 2010, 12:46
شما روی تصویر راست کلیک کن مسیر عکس پیدا می کنی . بعد می تونید عکس دلخواه خودتون در هاست و در استایل مورد نظر بریزید

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

شما یک کار دیگه هم می تونید انجام بدید . در تنظیمات قالب به قسمت stylevares برید و در قسمت مسیر تصویر اویلین گزینه را تغییر بدید و هر مسیری که دوست دارید بزارید

avaa
June 25th, 2010, 13:10
شما روی تصویر راست کلیک کن مسیر عکس پیدا می کنی . بعد می تونید عکس دلخواه خودتون در هاست و در استایل مورد نظر بریزید

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

شما یک کار دیگه هم می تونید انجام بدید . در تنظیمات قالب به قسمت stylevares برید و در قسمت مسیر تصویر اویلین گزینه را تغییر بدید و هر مسیری که دوست دارید بزارید

سلام دوست ندارم سرتون را درد بیارم ولی وقتی عکس را روی ویبیلتین ویو میکنم همون ادرسی که اقای rn4j1m1 فرمودن میاد ولی وقتی میرم همون ادرس کلمه vbulletin4_logo.png را نمیتونم پیدا کنم و یا بنظر وجود نداره
کار دوم که گفتین یکم بیشتر توضیح بدین ممنون ویبلتین من ورژنش مثله همین سایت وب هاستینگ تالک است

rn4j1m1
June 25th, 2010, 13:16
آدرس انجمنتون رو بدید

سلام عیلکم و رحمت الله
June 25th, 2010, 13:17
سلام دوست ندارم سرتون را درد بیارم ولی وقتی عکس را روی ویبیلتین ویو میکنم همون ادرسی که اقای rn4j1m1 فرمودن میاد ولی وقتی میرم همون ادرس کلمه vbulletin4_logo.png را نمیتونم پیدا کنم و یا بنظر وجود نداره
کار دوم که گفتین یکم بیشتر توضیح بدین ممنون ویبلتین من ورژنش مثله همین سایت وب هاستینگ تالک است

شما عکس جدید را با همون نامی که راست کلیک می کنی ، نشون می ده و همون پسوند
بعد هم توی همون محلی که راست کلیک می کنی ، نشون می ده آپ کن ، خودش اتوماتیک درست می شه
احتمالا فایل را هیدن (مخفی ) کردن

parsvps
June 25th, 2010, 13:22
ادرس سایتتون قرار بدید .

شما تصویر مورد نظر در هاست و هر مسیری که دوست دارید قرار بدید . بعد می تونید مسیر تصویر در همون قسمتی که گفتم بزارید (stylevares)

avaa
June 25th, 2010, 19:50
خیلی خیلی از شما متشکرم با کمک شما توانستم درستش کنم

avaa
June 25th, 2010, 22:11
سلام فکر کنم به یک مشکلی دیگر بر خوردم اگر امکانش هست راه نماییم کنید
من توانستم اون قصمت هیدر را تغییر دهم ولی نه به شکل سایت وب هاستینگ تالک
من بروی سهفیه سفید اسم انجمن را نوشتم ولی اون بالا اسم انجمن که روی سهفه نوشتم با سهفه سفید دیده میشه مسله این سایت نیست که بدون سهفه نوشته شده باشه منظورم اینه که
اون بالی همین سایت نوشته وب هاستینگ تالک فقط نوشته است دیگر سهفه ای وجود ندارد اگر کسی راه اینطور ساختار را بلد است به من هم بگوید ممنون

lvlehrad
June 26th, 2010, 08:36
دوست عزیز اگر منظورتون این هست که background لوگوتون سفید هست اون رو وقتی دارید لوگو رو طراحی میکنید باید درست کنید ! یعنی background نزارید براش !!! (وقتی که تو فتوشاپ میخواید یه صفحه جدید باز کنید برای طراحی لوگو جایی که سایز و اسم رو وارد میکنید پایینش نوشته : background content اون رو transparent بزارید ... )

امیدوارم مشکلتون حل بشه

mr.bahram
June 26th, 2010, 13:03
سلام فکر کنم به یک مشکلی دیگر بر خوردم اگر امکانش هست راه نماییم کنید
من توانستم اون قصمت هیدر را تغییر دهم ولی نه به شکل سایت وب هاستینگ تالک
من بروی سهفیه سفید اسم انجمن را نوشتم ولی اون بالا اسم انجمن که روی سهفه نوشتم با سهفه سفید دیده میشه مسله این سایت نیست که بدون سهفه نوشته شده باشه منظورم اینه که
اون بالی همین سایت نوشته وب هاستینگ تالک فقط نوشته است دیگر سهفه ای وجود ندارد اگر کسی راه اینطور ساختار را بلد است به من هم بگوید ممنون

اموزشی که پارس وی پی اس داد بصورت کامل بود
اگر می خواید تعییر رنگ و سایز و غیره داشته باشید باید به همان مسیر برید و توی قسمت های header تغییرات رو اعمال بکنید
دلیل این که درون کد ها نمایش داده نمیشه اسمی که وارد کردید برای این هست که از کلاس برای خوندن استفاده می کنه
در هر حال باز هم بهتره اسم انجمن رو قرار بدید تا روشن تر متوجه منظور بشیم

سلام عیلکم و رحمت الله
June 26th, 2010, 13:27
دوست عزیز اگر منظورتون این هست که background لوگوتون سفید هست اون رو وقتی دارید لوگو رو طراحی میکنید باید درست کنید ! یعنی background نزارید براش !!! (وقتی که تو فتوشاپ میخواید یه صفحه جدید باز کنید برای طراحی لوگو جایی که سایز و اسم رو وارد میکنید پایینش نوشته : Background content اون رو transparent بزارید ... )

امیدوارم مشکلتون حل بشه

دقیقا تایید می شه ، و موقع سیو کردن با فرمت gif یا png سیو کنید