PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مایکروسافت پیش نمایش ویندوز آستانه را در اواخر سپتامبر ارایه می دهد

hamid53214
August 16th, 2014, 13:06
مایکروسافت با هدف ایجاد یک پیش نمایش فناوری ، ویندوز 9 معروف به آستانه را در پاییز امسال در دسترس علاقمندان قرار خواهد داد.

مایکروسافت قصد دارد تا پیش نمایش تخصصی ویندوز آستانه را ارائه دهد، این سیستم عامل در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر (به گفته
منابع مختلف که نخواستند نامشان فاش شود) منتشر خواهد شد و آن طور که سیگنال ها نشان می دهند ، کسانی که تکنولوژی را نصب می کنند نیاز دارند تا موافق آپدیت های ماهانه باشند که اتوماتیک برای آنها اعمال می شود.(منابع موجود است)

ویندوز 9 در بهار 2015 در دسترس خواهد بود. آستانه انتظار میرود که شامل تعدادی مولفه های جدید باشد که با هدف ادامه دهی به
ارتقا ویندوز و کارایی آن بر روی دستگاه های غیر لمسی و آنهایی که از موس و کیبرد بهره می برند در عین حال دستگاههای لمسی ایجاد
می شود.

از میان این مولفه ها مطابق اطلاعات درز کرده گذشته یک منوی کوچک هوشمند است. پنجره سبک مترو که میتواند روی دسکتاپ اجرا شود
یا دسکتاپ های مجازی و حذف چارم بار که قسمتی از ویندوز 8 بود.
ترکیب کرتانا با ویندوز مثل اینکه آن را به سیستم عامل تبدیل کرده.
من از منابع رسمی مایکروسافت درخواست کردم که توضیح بدهند تا به امروز مایکروسافت درخواست توضیح را رد کرده اند و نگفته اند
چه چیزهایی در آستانه است.یا اینکه قیمتش چقدر است یا اینکه اسمش چی هست.
زمانی که مایکروسافت روی ویندوز 8 کار میکرد این شرکت مرحله را قبل از اینکه سیستم عامل در اکتبر 2012 در دسترس باشد ارایه
داد.
اول یک پیش نمایش از توسعه دهنده ویندوز. که مایکززوسافت در 13 سپتامبر 2011 منتشر ساخت. که بعد آن یک پیش نمایش مشتری
در 29 فوریه 2012 ارایه شد.سیستم عامل برای تولید در 1 آگوست 2012 منتشر شد.
این روزها تیم سیستم عامل مایکروسافت بر روی یک برنامه زمانبندی سریع تر کار می کند. بنابراین من فکر میکنم نباید 5 یا 6 ماه بین
هر گونه تولید آستانه تا تولید نهایی فاصله باشد.
من قبلا از دوستانم شنیدم که مایکروسافت می خواهد یک پیش نمایش عمومی از آستانه را به هر کسی که علاقمند باشد تتا پایان 2014
ارایه دهد.
من مطمین نیستم که این یک برنامه برای ارایه عمومی به مشتری ها در این زمان داشته باشد یا نه.

آپدیت: یکی از دوستانم اطلاعات دقیقی از ویندوز در گذشته ارایه داد و گفت که پیش نمایش تخصصی ویندوز آستانه برای تمام علاقندان در
دسترس خواهد بود.

نویسنده : مری جو فولی
مترجم: حمید میرزایی

talait
August 16th, 2014, 13:13
تاریخ دقیق انتشار نسخه کامل رو نگفتن؟

hamid53214
August 16th, 2014, 13:14
تاریخ دقیق انتشار نسخه کامل رو نگفتن؟

ویندوز 9 در بهار 2015 در دسترس خواهد بود

talait
August 16th, 2014, 13:15