PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر اصفهان؟

majid1f
August 15th, 2014, 23:05
یک سوال برام پیش امده در چه شهرهایی غیر تهران دیتاسنتر داریم؟ هیچ شرکتی مثل افرانت،تبیان .. در اصفهان دیتاسنتر نداره؟ قصد راه اندازی هم ندارند؟

HPxf
August 15th, 2014, 23:10
فقط تهران نیست مشهد هم دارد
در یکی از تاپیک ها هم فروش سرور ازدیتاسنتر اصفهان بود

majid1f
August 16th, 2014, 00:34
من تاپیک مربوط به اصفهان ندیدم

HPxf
August 16th, 2014, 00:37
تاپیک این کاربر بوده است با ایشون در ارتباط باشید
نمایش مشخصات: asrhosting - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/3113/)

hosinaa
August 16th, 2014, 02:43
الان خیلی جاها از امکانات زیر ساخت مخابرات به اسم دیتاسنتر استفاده میکنند.
:)
سرورهاشونم تو مخابرات هست.

meysam021
August 16th, 2014, 04:56
الان خیلی جاها از امکانات زیر ساخت مخابرات به اسم دیتاسنتر استفاده میکنند.
:)
سرورهاشونم تو مخابرات هست.
اینو واقعا راست میگه

majid1f
August 16th, 2014, 10:02
می خواستم یک سرور بگیریم برای سایت های خودمون اصفهان کولو کونم که شهر خودم باشه دسترسی داشته باشم

Faraz4u
August 16th, 2014, 10:41
سلام
اصفهان هم هست
ما الان یک سرور کولو شده در اصفهان داریم
اگر خواستین در تماس باشین

majid1f
August 16th, 2014, 11:00
سلام
اصفهان هم هست
ما الان یک سرور کولو شده در اصفهان داریم
اگر خواستین در تماس باشین
می تونم بدونم کجا کولو کردید و کیفیت ان را چطور دیدید (در مقایسه با دیگر دیتاسنترها)؟

razavihost
August 16th, 2014, 13:57
Colocation Iran - Data Centers (http://www.datacentermap.com/iran/)

talait
August 16th, 2014, 14:01
یک سوال برام پیش امده در چه شهرهایی غیر تهران دیتاسنتر داریم؟ هیچ شرکتی مثل افرانت،تبیان .. در اصفهان دیتاسنتر نداره؟ قصد راه اندازی هم ندارند؟

باتوجه به راهنمایی کاربر عزیز نداریم

aligoli
August 16th, 2014, 14:14
درود
دوست عزیز من یک مدت سرور های ایرانمو از مروا هاست میخریدم
بعد یک مدت که یک هویز از آی پی گرفتم تو نقشه اصفهان رو نشون داد پس حتما سرور تو اصفهان بوده

خیر، ممکن است هویز آی.پی برای آنجا تنظیم شده باشد !! از شما که مدیر یک سایت هاستینگ هستید بعید است.

- - - Updated - - -

خیر، نداریم، مگر سرور روم یا زیرساخت مخابرات. که آن هم نمی توان گفت دیتاسنتر اما چون 50% ملزومات دیتاسنتر واقعی را دارد، نامش دیتاسنتر است.