PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعضای یک شرکت فناوری و طراحی

AHF-victory
August 17th, 2014, 23:07
سلام.دوستان من یه پروژه دارم اما هرچه قدر گشتم نتوانستم پیداکنم چه طوری اعضا رو پیدا نم کسی هم جواب نمیده دمشون گرم

مثلا یک شرکت فناوری اطلاعات و طراحی که همین موضوع فروش هاست و سرور و این چیزا میشه "شبکه کردن هم جزوش هست" یعنی فروش و خدمات آن ها هم آنلاین و هم حضوری هست ...

چه اعضای دارن؟
مثلا مدیر عامل داره،پشتیبانی سایت و سرور داره ،کانفیگر داره و... میشه اینارو بهم بگید ؟ که دیگه چه اعضای داره؟

- - - Updated - - -

بالا باش...............

- - - Updated - - -

بالا باش...............

TN Projects
August 18th, 2014, 00:18
با درود و احترام.
مهمترین رکن : مدیر عامل
اما بهتره برای هر قسمت که میخواید اعضاعشون مشخص بشه دسته بندیشون کنید
مثلا بخشی که با کاربر رابطه مستقیم دارن : پشتیبانی شرکتتون ، نمایندگی های رسمیتون (نمایندگی که پورسانتی برای بازاریابیش از شما هزینه میگیره و نه بصورت خصوصی)
و بخشی که انجام کارهای مدیریتی بعد از مدیر عامل رو دارن : کانفیگر و مدیرسرور که توانایی حل مشکلات سرور رو دارن ، سهام داران مستقیم اون شرکت ، گاه بخش مالی هم هست
این موارد زمانی میشه کاملشون کرد که شما اطلاعات دقیقی اعم از بودجتون و گستردگی کارتون ارائه بدین.
اما این پیشنهاد رو بهتون میکنم هیچ وقت بدون معاون کار نکنید حتی اگر تعداد کسانی که در شرکتتون از 7 یا 3 نفر کمتر هستند چون در صورت بروز مشکلی برای مدیر عامل بشدت مشکل برای اون شرکت پیش خواهد آمد.

besthosti.com
August 18th, 2014, 00:28
بستگی به گستردگی و بزرگی شرکت داره. میتونه از ۲ نفر یکی به عنوان فروشنده و بازاریاب و مسئول فروش باشه تا چندین نفر برای پشتیبانی , هیئت مدیره , مدیر عامل , منشی , و حسابدار و مسئول فروش.

itnet
August 18th, 2014, 00:48
درود
به این شکل هست که حداقل یک مدیر عامل + مسیول فروش + پشتیبانی فنی(سطح ۲ و ۳).
اینها حداقل هستن.
موارد دیگر به نسبت بزرگی شرکت میتواند باشند یا نباشند.