PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت زیر دامنه برای زیر دامنه

aihio
August 15th, 2014, 17:52
سلام
می خواستم بدونم ساخت زیر دامنه برای زیر دامنه سایت امکان پذیر هست
مثل ads.faeaed.com که یک زیر دامنه بسازیم برای زیر این بنام http://5040.ads.faeaed.com
و دوستان توجه کنند که بعد هر کدام از این زیر دامنه ها یک آی پی مجزا می گیرند تا با یک هاست مجزا لینک شود و نمی خوام سیستمی مثل وردپرس شبکه نصب کنم
ممنون

HPxf
August 15th, 2014, 17:59
منظورتون ساب دامنه است؟

aihio
August 15th, 2014, 17:59
منظورتون ساب دامنه است؟

بله منظورم ساب دامین هست

- - - Updated - - -

hamid.soltani92
August 15th, 2014, 18:05
منظورتون ساب دامنه است؟
جسارتا، زیر دامنه و ساب دامین چه فرقی دارن؟ ( و اینکه واژه ساب دامنه فکر کنم به کل اشتباه باشه. قسمت ساب انگلیسی و قسمت دامنه فارسی هست!)
----
استارتر محترم بله ممکن هست.

aihio
August 15th, 2014, 18:11
جسارتا، زیر دامنه و ساب دامین چه فرقی دارن؟ ( و اینکه واژه ساب دامنه فکر کنم به کل اشتباه باشه. قسمت ساب انگلیسی و قسمت دامنه فارسی هست!)
----
استارتر محترم بله ممکن هست.
در اصل موضوع فرقی نمی کنه به هر دو صورت میگین به اصطلاح غلط مشهوره
دوستان لطفا جواب بدن
با تشکر

hamid.soltani92
August 15th, 2014, 18:15
در اصل موضوع فرقی نمی کنه به هر دو صورت میگین به اصطلاح غلط مشهوره
دوستان لطفا جواب بدن
با تشکر
ببخشید جواب دادم دیگه! عرض کردم امکان پذیره!

aihio
August 15th, 2014, 18:17
ببخشید جواب دادم دیگه! عرض کردم امکان پذیره!

خیلی ممنون
لطفا کردید

par30club
August 19th, 2014, 06:46
سلام
می خواستم بدونم ساخت زیر دامنه برای زیر دامنه سایت امکان پذیر هست
مثل ads.faeaed.com که یک زیر دامنه بسازیم برای زیر این بنام http://5040.ads.faeaed.com
و دوستان توجه کنند که بعد هر کدام از این زیر دامنه ها یک آی پی مجزا می گیرند تا با یک هاست مجزا لینک شود و نمی خوام سیستمی مثل وردپرس شبکه نصب کنم
ممنون
سلام دوست عزیز امکان این کار هست و برای قرار دادن آیپی هم میتونی از بخش رکورد ها بجای افزودن سابدامین استفاده کنی و برای هر ای رکورد جدید یک آی پی ثبت کنی
برای ثبت دامنه در اونجا از الگوی زیر استفاده کن

.ali.ramin.raminco.net
در آخرش حتما دات فراموش نشه