PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه نصب چیز پی ان بر روی سرور FreeBSD ؟

sohrab.khan
June 24th, 2010, 19:24
سلام علیکم خدمت همه اساتید فروم وبــــــــ هاستـــــ تاکــــــــ
سوالی دارم از محضر اساتید گران قدر
روی سرور FreeBSD با سیستم عامل AMDاون هم 64 بیت و با سی پی یو اینتل 3 هسته ای
چگونه می شود چیز پی ان نصب کرد ؟ دسترسی از نوع SSH مقدور می باشد .
درضمن فرق بین bash و csh و sh و tcsh که فکر کنم از انواع SSH هستند چیه و کدوم بهتره ؟
می دونم که بیشتر شما خواهید گفت : " و خداوند سرچ گوگل را آفرید " :">
ولی باور کنید از این نعمت گوگل استفاده کردم و در wht سرچ فرمودم ولی نکته مورد نظر یافت می نشود :">
لذا از محضر نورانی انوران wht کمک می طلبم .
باشد که همه با هم محشور شویم آمین :">

m_dg_farari
June 25th, 2010, 01:10
سلام علیکم خدمت همه اساتید فروم وبــــــــ هاستـــــ تاکــــــــ
سوالی دارم از محضر اساتید گران قدر
روی سرور FreeBSD با سیستم عامل AMDاون هم 64 بیت و با سی پی یو اینتل 3 هسته ای
چگونه می شود چیز پی ان نصب کرد ؟ دسترسی از نوع SSH مقدور می باشد .
درضمن فرق بین bash و csh و sh و tcsh که فکر کنم از انواع SSH هستند چیه و کدوم بهتره ؟
می دونم که بیشتر شما خواهید گفت : " و خداوند سرچ گوگل را آفرید " :">
ولی باور کنید از این نعمت گوگل استفاده کردم و در wht سرچ فرمودم ولی نکته مورد نظر یافت می نشود :">
لذا از محضر نورانی انوران wht کمک می طلبم .
باشد که همه با هم محشور شویم آمین :">
بعد دوست عزیز این تاپیکی که زدید به عنوان چه ربطی داشت ؟ چیز پی ان! بعد شما انواع اس اس اچ رو سوال میکنید!؟
لطفا یه عنوان مناسب انتخاب کنید که هم خودتون بهنتیجه برسید هم کاربرا رو گیج نکنید!

sohrab.khan
June 25th, 2010, 01:25
لطفا بیشتر توضیح بدید من با این موضوع کلا بیگانه هستم اینهایی هم که نوشتم از سایت ها کپی کردم اینجا !:)

system-install
چنین دستوری داره ، تو قسمت نتورکینگش میشه OK کرد

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

خواستم در وقت و مکان صرفه جویی بشه برا همین هر دو سوال رو یکجا نوشتم حالا اشکالی نداره باشه که منبعی بشه برای بقیه تا استفاده کنند .
خودم هم کشفیاتم رو اینجا می زارم تا همه استفاده کنند ./:)

بعد دوست عزیز این تاپیکی که زدید به عنوان چه ربطی داشت ؟ چیز پی ان! بعد شما انواع اس اس اچ رو سوال میکنید!؟
لطفا یه عنوان مناسب انتخاب کنید که هم خودتون بهنتیجه برسید هم کاربرا رو گیج نکنید!

fastserver.ir
June 25th, 2010, 09:45
اتفاقا تو گوگل اگر یه سرچ ساده میزدید اطلاعات خیلی کامل و مفیدی درموردش پیدا می کردید. برو به لینک زیر اطلاعات کاملی در مورد کانفیگش گفته :

http://blog.up-link.ro/how-to-install-open***-in-freebsd/

جای اون سه تا * در لینک رو همون چیز بذار.:-|

sohrab.khan
June 25th, 2010, 14:18
دمت گرم خیلی عالی بود .
حالا فرق بین bash و csh و sh و tcsh که فکر کنم از انواع SSH هستند چیه و کدوم بهتره ؟

اتفاقا تو گوگل اگر یه سرچ ساده میزدید اطلاعات خیلی کامل و مفیدی درموردش پیدا می کردید. برو به لینک زیر اطلاعات کاملی در مورد کانفیگش گفته :

http://blog.up-link.ro/how-to-install-open***-in-freebsd/

جای اون سه تا * در لینک رو همون چیز بذار.:-|