PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر در مورد ترندمیکرو

hosseinonline7
August 16th, 2014, 05:36
سلام دوستان نظرتون در مورد آنتی ویروس ترندمیکرو چیه ؟
شرکت بسیار معتبر و معروفی هست ولی توی سایتهای فارسی هر چقدر سرچ کردم هیچ کسی را ندیدم استفاده کنه .

آخرین نسخه اش از لحاظ تاثیر گذاری روی سخت افزار چطوره ؟

در حال حاظر کسپر دارم و ازش راضیم ولی سایت دیستا خیلی ازش بد میگه . اگر اخبارش را دیده باشید گفته شرکت کسپر کلاه برداره و از نمایندگی هاش مثل دورانتاش کلاه برداری کرده و لایسنس های 200 روزه بجای یکساله دادن . نمیدونم اینا حقیقت داره یا خیر !

بسیار از ترندمیکرو تعریف کرده ومن وسوسه شدم ببینم چطوره .

کسی هست تست کرده باشه؟ ارزش خرید و استفاده داره ؟ اصلا نمیخوام روی سرعت تاثیر بزاره .

- - - Updated - - -

یعنی واقعا هیچ کس تا حالا استفاده نکرده ؟

ULTRAWEB
August 16th, 2014, 15:50
برای ایران فقط شید

cartman10mpi
August 16th, 2014, 17:10
دوست عزیز با سلام . ما برای شناساندن این برند در این انجمن لایسنس های اورجینال رایگان برای یک سال به ده نفر دادیم . قرار بر این بود که دوستان نظرشون را اعلام بکنند ولی بعضی از دوستان کم لطفی کردند . در حال حاضر خود بنده از این آنتی ویروس استفاده میکنم و به همه پیشنهاد میکنم و راضی هستیم . میتوانید به لینک تاپیک مراجعه بفرمایید .
http://www.webhostingtalk.ir/f234/108688/

hosseinonline7
August 16th, 2014, 19:23
برای ایران فقط شید

دوست عزیز شید یک آنتی ویروس جعلی هست و اصلا هویت مشخصی نداره . به تازگی سیستم خیلی از کاربران دچار مشکل شده .
یک نسخه ساختن و چند ساله داره قالب ملت میکنن .
روزهای اولم من یکبار خریدم تست کنم ببینم چیه ولی بعد از مدتی ویروسی شدم .

دوست عزیز با سلام . ما برای شناساندن این برند در این انجمن لایسنس های اورجینال رایگان برای یک سال به ده نفر دادیم . قرار بر این بود که دوستان نظرشون را اعلام بکنند ولی بعضی از دوستان کم لطفی کردند . در حال حاضر خود بنده از این آنتی ویروس استفاده میکنم و به همه پیشنهاد میکنم و راضی هستیم . میتوانید به لینک تاپیک مراجعه بفرمایید .
http://www.webhostingtalk.ir/f234/108688/

ممنون . من تعریفش را زیاد شنیدم ولی نمیدونم چطور هست . توی کشورهای دیگه باید خیلی محبوب باشه .

هر سایتی هم سر میزنم هیچ کاربری ازش استفاده نمیکنه .

ظاهرا توی ایران کاربرانش بسیار کم و نزدیک به صفر هست . نمیدونم دلیلش چیه !

اگر خیلی عالی باشه و سرعت سیستم را کاهش نده و امکاناتش کامل باشه که میخرمش ولی شک دارم . حداقل باید مدتی تست کنم تا ببینم خوشم میاد یا نه .

این محصول گارانتی چه شرکتی توی ایران هست ؟ لایسنس برای تست براش پیدا میشه ؟

ULTRAWEB
August 16th, 2014, 19:33
نمیدونم چرا شما ویروسی شدی
انتی ویروس جعلی!
انتی ویروسی که از موتورهای شناسایی اویرا و نود استفاده میکنه
بعنوان هسته استفاده میکنه چطور میتونه جعلی باشه!!!
اگر این شید جعلی باشه چون هسته ی نود و اویرا داره باید به اونها هم بگی انتی ویروس جعلی
اینکه بعضی از کاربرا باهاش مشکل دارن دلیل بد بودنش نیست و خیلی هم خوب و مفید و ارزون و کاربردی است
و از همه ی انتی ویروسها بهتر ویروسهای ایرونی رو حتی شناسایی میکنه و زودتر
از همون روز اول تاکنون روی 200تاسیستم نصب کردیم و استفاده میکنیم و بهتراز هرانتی ویروسی بوده

cartman10mpi
August 16th, 2014, 19:50
Titanium Maximum Security Installation Instructions - Trend Micro USA (http://www.trendmicro.com/us/home/products/software/maximum-security/installation-instructions/)
از این لینک میتونید محصول ماکسیموم سکیوریتی رو دانلود و به صورت ترایل به مدت محدود استفاده کنید . اگر مورد پسند بود میتونید لایسنس اورجینال رو خریداری بفرمایید . برای خرید میتونید از طریق ما و یا هر فروشنده ی معتبر لایسنس های اورجینال در ایران اقدام بفرمایید .

در ایران این محصول بیشتر به اسم پی سی سیلین شناخته میشود . شرکت ترند میکرو معمولا به خاطر رفتار های آب زیر کاهانه ی سایر محصولات امنیتی در رده بندی ها ، و پرداخت پول های هنگفت به شرکت ها و سایت هایی که به رده بندی محصولات امنیتی میپردازند تا برند آنها را در رده های بالا نمایش دهند ، معمولا در این گونه رده بندی ها شرکت نمیکند و آنها را تحریم کرده است . متاسفانه کاربران ایرانی علاقه ی شدیدی به این گونه رده بندی ها دارند و آنها را ملاک انتخاب قرار میدهند . به همین دلیل کمتر با اسم ترند میکرو آشنا هستند .
در حال حاضر شرکت سیسکو برای فایروال های خود از ترند میکرو استفاده میکند و همچنین شرکت مایکروسافت قبل از ارائه محصول آنتی ویروس خود از ترند میکرو برای هات میل استفاده میکرد .
شرکت های بزرگی مانند ای بی ام ، اچ پی ، سامسونگ ، هنوز از همکاران و مشتریان ترند میکرو هستند .
اینها همه بیانگر قدرت و اعتبار این برند هست . اطلاعات بیشتر را در صفحه ی ویکیپدیا بخوانید .
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AF_%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1% D9%88

از این لینک دیدن بفرمایید :
http://trendmicro.durantash.com/

ULTRAWEB
August 16th, 2014, 19:51
انتی ویروس جعلی!
اگر این شید جعلی باشه چون هسته ی نود و اویرا داره باید به اون نود 32 و اویرا هم بگی انتی ویروس جعلی
اینکه بعضی از کاربرا باهاش مشکل دارن دلیل بد بودنش نیست و خیلی هم خوب و مفید و ارزون و کاربردی است
از همون روز اول تاکنون روی 200تاسیستم نصب کردیم و استفاده میکنیم و بهتراز هرانتی ویروسی بوده

hosseinonline7
August 16th, 2014, 19:56
انتی ویروس جعلی!
اگر این شید جعلی باشه چون هسته ی نود و اویرا داره باید به اونها هم بگی انتی ویروس جعلی

دوست عزیز شما از کجا میدونید اصلا از موتور ایست و اویرا استفاده میکنه ؟ اصلا مجوز قانونی از اونها نداره . توی تست های جهانی اسمش نیست .
مسئولان شید فقط ادعا میکنن ولی هیچ مدرکی ندارن . یک فایل pdf از نتیجه ی تست شید با بقیه ی محصولات گذاشتن و توش شید را برتر از همه نشون دادن که صحتش مشخص نیست و هیچ کس تاییدش نمیکنه حتی خود AV-Comporatives.

خیلی وقته محصولشون را آپدیت نکردن و با اومدن تهدیدات جدیدی که هر ساعت منتشر میشه این یک ریسک بزرگه .
اینطور که من دیدم اکثر کاربران شید افراد تازه کار هستن و هیچ کاربر حرفه ایی را ندیدم این محصول را قبول داشته باشه .( منظورم با فرد خاصی نبود و کلی گفتم ناراحت نشید)

به فرض اگر تمام چیزهای که شما میگید درست باشه باز به صورت غیر قانونی از محصول 2 شرکت استفاده کردن که این هیچ توجیهی نداره .

sssoheil
August 16th, 2014, 20:25
سلام

تجربه چند ساله ما در مورد اینترنت سکیوریتی ها و انتی ویروس ها میگه اول اویرا -دوم کسپر اسکای-سوم نود 32

amirsafari
November 3rd, 2014, 23:49
سلام

تجربه چند ساله ما در مورد اینترنت سکیوریتی ها و انتی ویروس ها میگه اول اویرا -دوم کسپر اسکای-سوم نود 32

مرسی . ولی کاملآ مشخصه نه تنها تجربه دقیق و حرفه ای تو زمینه امنیت ندارید ، بلکه از لحاظ حرفه ای و کارشناسی هم اطلاعات درستی ندارید .

مقایسه ی شرکت بسیار بزرگ و معتبر مثل ترندمیکرو با شرکتهایی مثل آویرا و خصوصآ کسپرسکی که سابقه کلاهبرداری داره ، مثل مقایسه شرکت بوئینگ یا جنرال موتورز با شرکتهای سایپا و ایران خودرو یا حتی موتور سازی تلاش هستش .

سایپا و ایران خودرو که نوبرن .: ماشین رو پیش فروش میکنن با بدترین کیفیت و بدون قیمت نهایی مشخص و زمان تحویل مشخص . :))

پیشنهاد میکنم سری به لینک زیر بزنید .

اخبار شرکت و آنتی ویروس های ترند میکرو ( پی سی سیلین ) (http://www.disna.ir/post/category/7)

company_hosting
November 4th, 2014, 00:01
شرکت بسیار معتبر و معروفی هست ولی توی سایتهای فارسی هر چقدر سرچ کردم هیچ کسی را ندیدم استفاده کنه .

در حال حاظر کسپر دارم و ازش راضیم ولی سایت دیستا خیلی ازش بد میگه . اگر اخبارش را دیده باشید گفته شرکت کسپر کلاه برداره و از نمایندگی هاش مثل دورانتاش کلاه برداری کرده و لایسنس های 200 روزه بجای یکساله دادن . نمیدونم اینا حقیقت داره یا خیر !

کسی هست تست کرده باشه؟ ارزش خرید و استفاده داره ؟ اصلا نمیخوام روی سرعت تاثیر بزاره .

- - - Updated - - -

سلام
ترند یک انتی ویروس فوق ... است
نیاز به تایید ماها نداره عزیز دل

استفاده از نود و کسپر و ... توصیه نمیشه

amirsafari
November 6th, 2014, 20:56

- - - Updated - - -

خریدار داره - زیاد هم داره . فقط خریداراش مثل مصرف کننده های ضد ویروس های جعلی و تقلبی که عمومآ نود32 و کسپرسکی یا ضد ویروسهای رایگان مثل بیت دفندر و پاندا و آویرا استفاده میکنن ، بیکار و علاف نیستن تو این فرومها ولو باشن .:-*

- - - Updated - - -

سلام
ترند یک انتی ویروس فوق ... است
نیاز به تایید ماها نداره عزیز دل

استفاده از نود و کسپر و ... توصیه نمیشه

دقیقآ . لینک (http://www.disna.ir/post/category/7)

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دیسنا بد نمیگه . دیسنا فقط اخبار رو با مدارک و مستندات معتبر منتشر میکنه . لینک (http://disna.blog.ir/1393/07/03/%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%D B%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DA%A9%DB%8C)

amirsafari
November 19th, 2014, 02:47
دوست عزیز شما از کجا میدونید اصلا از موتور ایست و اویرا استفاده میکنه ؟ اصلا مجوز قانونی از اونها نداره . توی تست های جهانی اسمش نیست .
مسئولان شید فقط ادعا میکنن ولی هیچ مدرکی ندارن . یک فایل pdf از نتیجه ی تست شید با بقیه ی محصولات گذاشتن و توش شید را برتر از همه نشون دادن که صحتش مشخص نیست و هیچ کس تاییدش نمیکنه حتی خود AV-Comporatives.

خیلی وقته محصولشون را آپدیت نکردن و با اومدن تهدیدات جدیدی که هر ساعت منتشر میشه این یک ریسک بزرگه .
اینطور که من دیدم اکثر کاربران شید افراد تازه کار هستن و هیچ کاربر حرفه ایی را ندیدم این محصول را قبول داشته باشه .( منظورم با فرد خاصی نبود و کلی گفتم ناراحت نشید)

به فرض اگر تمام چیزهای که شما میگید درست باشه باز به صورت غیر قانونی از محصول 2 شرکت استفاده کردن که این هیچ توجیهی نداره .

به این نرم افزارها میگن ضد ویروس جعلی و تقلبی یا به اصطلاح fake av