PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش اضافه کردن هارد از دیتااستور دیگر

taha_2011
August 14th, 2014, 13:32
سلام دوستان
بنده یک وی پی اس در وی ام ور دارم که هارد اون از دیتااستور یک انتخاب شده
الان دیتااستور یک پر شده و بنده میخوام از یک دیتااستور دیگر به آن وی پی اس هارد اضافه کنم
آیا این امکان وجود داره؟
میشه اضافه کرد؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.
سپاس گزارم:53:

arc1o0
August 14th, 2014, 13:38
سلام دوستان
بنده یک وی پی اس در وی ام ور دارم که هارد اون از دیتااستور یک انتخاب شده
الان دیتااستور یک پر شده و بنده میخوام از یک دیتااستور دیگر به آن وی پی اس هارد اضافه کنم
آیا این امکان وجود داره؟
میشه اضافه کرد؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.
سپاس گزارم:53:

سلام

سرور مجازی رو خاموش کنید

Edit Setting رو بزند و در بخش سخت افزار های سرور مجازی گزینه add رو انتخاب کنید، بعد از میان سخت افزار ها هارد دیسک رو انتخاب کنید.

در مرحله بعد محل قرار گیری هارد دیسک ، که روی کدام دیتااستور باشید و حجم آن را تعیین می کنید

و تمام

صبر می کنید تا هارد دیسک ایجاد و به سرور اضافه شود، سپس سرور را روشن کرده و بسته به نوع سیستم عامل باید آن را فرمت کنید تا قابل استفاده باشد.

موفق باشید.

taha_2011
August 14th, 2014, 14:56
سلام

سرور مجازی رو خاموش کنید

Edit Setting رو بزند و در بخش سخت افزار های سرور مجازی گزینه add رو انتخاب کنید، بعد از میان سخت افزار ها هارد دیسک رو انتخاب کنید.

در مرحله بعد محل قرار گیری هارد دیسک ، که روی کدام دیتااستور باشید و حجم آن را تعیین می کنید

و تمام

صبر می کنید تا هارد دیسک ایجاد و به سرور اضافه شود، سپس سرور را روشن کرده و بسته به نوع سیستم عامل باید آن را فرمت کنید تا قابل استفاده باشد.

موفق باشید.
ممنون بابت راهنماییتون ولی
من use an existing virtual disk
رو انتخاب میکنم بعد میگه باید یک فایل vdmk انتخاب کنید.
چیکار کنم؟:-?

arc1o0
August 14th, 2014, 15:02
لطفا دسترسی بفرستید ، براتون اوکی کنیم.

با تشکر

apadanaserver
August 14th, 2014, 17:02
ممنون بابت راهنماییتون ولی
من use an existing virtual disk
رو انتخاب میکنم بعد میگه باید یک فایل vdmk انتخاب کنید.
چیکار کنم؟:-?

باید new را انتخاب کنید