PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال نمایندگی دامنه Resello

Persianscript
August 14th, 2014, 12:59
بنده یک نمایندگی در Resello دارم. که از یک شرکت ایرانی (در پنل قدیمی ریسلر کلاب بودم و الان نمایندگی هم زیر مجموعه ایشون هست)

متاسفانه قابلیت شارژ کردن پنل توسط خود بنده قفل هست و مجبور هستم به نمایندگی بگم شارژ بکنه

این کار علاوه بر هدر شدن وقت بنده که گاها تا چندین روز منتظرم برای یک شارژ پنل نمایندگی ، باعث میشه هزینه بیشتری پرداخت کنم. و نرخ بالاتری از دلار در اینترنت در نظر میگیرن... و عملا دست من از همه نظر بسته هستش

راهکاری هست که بشه دامنه ها رو منتقل کرد به ریسلر دیگری؟

پیشاپیش ممنون از راهنمای دوستان

sarwhost
August 14th, 2014, 13:04
انتقال دامنه در حال حاضر بین نمایندگی ها رایگان هست شما میتونید بعد تهیه کردن ریسیلر جدید رایگان همه دامنه هاتونو انتقال بدید

penfulmega
August 14th, 2014, 13:05
بنده یک نمایندگی در Resello دارم. که از یک شرکت ایرانی (در پنل قدیمی ریسلر کلاب بودم و الان نمایندگی هم زیر مجموعه ایشون هست)

متاسفانه قابلیت شارژ کردن پنل توسط خود بنده قفل هست و مجبور هستم به نمایندگی بگم شارژ بکنه

این کار علاوه بر هدر شدن وقت بنده که گاها تا چندین روز منتظرم برای یک شارژ پنل نمایندگی ، باعث میشه هزینه بیشتری پرداخت کنم. و نرخ بالاتری از دلار در اینترنت در نظر میگیرن... و عملا دست من از همه نظر بسته هستش

راهکاری هست که بشه دامنه ها رو منتقل کرد به ریسلر دیگری؟

پیشاپیش ممنون از راهنمای دوستان

اکانت جدید بسازید در خود ریسلو و حداقل ۲۵ دلار شارژ کنید و ورفای کنید اکانت رو سپس رایگان دامنه هاتونو می تونید انتقال بدید البته قبلشم می تونید انتقال بدید اما بهتره ورفای کنید بعد این کارو بکنید

Abolijoon
August 14th, 2014, 13:05
سلام

چرا نمیشه پنل دیگه داشتین باشین میتونید اکانت ها رو تو اون ایجاد کنید . چند تا یوزر دارید؟

majidisaloo1
August 14th, 2014, 13:59
بننده هم همین مشکل را دارم البته هر دو پنل دست خودمونه اما برای انتقال فکر میکنم نیازه به کاربر ایمیل بده و کاربر تایید بکنه
اگر بدون اینکه کاربر متوجه بشه میشه این کار را انجام داد ممنون میشم توضیح بدهید

penfulmega
August 14th, 2014, 15:48
بننده هم همین مشکل را دارم البته هر دو پنل دست خودمونه اما برای انتقال فکر میکنم نیازه به کاربر ایمیل بده و کاربر تایید بکنه
اگر بدون اینکه کاربر متوجه بشه میشه این کار را انجام داد ممنون میشم توضیح بدهید
Authorization code هر دامنه در پنل ریسلو قابل مشاهده هست وارد پنلی که می خواهید به اون منتقل بشه برید و اون کاستومری که می خواین انتقال پیدا کنه transfer domain را بزنید نام دامنه و Authorization code را ازتون می خواد وارد می کنید و منتقل میشه به راحتی

OmidX
August 14th, 2014, 16:00
با استفاده از کد erp میتونید دامنه ها رو منتقل کنید ...

Persianscript
August 14th, 2014, 17:15
متشکرم دوستان.
تست میگیرم و نتیجه رو اینجا میگم

majidisaloo1
August 14th, 2014, 18:14
ایمیل وری فای به کاربر ارسال نمیکنه؟
تا اونجا که ما تا حالا دامنه انتقال داده ایم همه درخواست وریفای جهت انتقال را ارسال میکند

sarwhost
August 14th, 2014, 18:18
تا اونجا که ما تا حالا دامنه انتقال داده ایم همه درخواست وریفای جهت انتقال را ارسال میکند
تو ریسیلو همچین چیزی نیست و به راحتی میتونید انتقال بدید

penfulmega
August 14th, 2014, 20:31
شما این مراحل که گفته شد را انجام بدید هیچ ایمیلی جهت ورفای ارسال نمیشه البته تو ریسلو

ali.1998
August 14th, 2014, 20:36

سلام
هنگام ایجاد کاربر تیک گزینه ی "Email verification" رو بردارید.
اگر میخواید کاربر متوجه نشه تیک "Send welcome email" رو بردارید.