PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایید کد نماد اعتماد الکترونیکی

roozbeh837
August 14th, 2014, 02:09
با سلام خدمت دوستان بنده نماد اعتماد رو دریافت کردم ولی موردی که اینجا هست برای تایید صحت کد توضیحاتی دادن که کد مورد نظر رو در قالب صفحه اصلی بذارم و فایل مورد نظرشو در هاست بنده اینکاارو انجام دادم و بعد در کارتابل سایت نماد تاییدیه صحت کد رو میزنم میزنه صحت کد تایید نشده و باید بررسی بشه من طبق آموزشی که دادن انجام دادم ولی الان هر کاری میکنم تایید نمیشه از دوستان کسانی که نماد اعتماد دریافت کردن میتونن راهنمائیی کنن؟

paradiseserver
August 14th, 2014, 02:31
بله برای ما هم تایید نمیشود.

roozbeh837
August 14th, 2014, 10:31
خب این مورد چطور حل میشه بالای 30بار من مراحل رو تکرار و بررسی کردم ولی صحت کد تایید نمیشه

agents.net
August 14th, 2014, 10:52
برای ما هم هر کاری کردیم تایید نشد ولی بعد از یک یا دو روز ایمیل زدن که تایید شده است.
شما کد رو داخل سایت بزار و صبر کن.

roozbeh837
August 14th, 2014, 10:57
والا بنده یه هفته هم بیشترگذشته ولی نه ایمیلی دریافت کردم نه تایید میشه

paradiseserver
August 14th, 2014, 13:15
از دوستان کسی راه حلی ندارند.

modiranhosting
August 14th, 2014, 13:17
والا بنده یه هفته هم بیشترگذشته ولی نه ایمیلی دریافت کردم نه تایید میشه

خیر این قسمت کاملا سیستمی می باشد و توسط نیروی انسانی نمی باشد که بعد از یک هفته تایید شود.

در صورت در یاهو در تماس باشید ویا اینکه اطلاعات رو ارسال کنید تا مشکل رو حل کنیم براتون ، تا حالا موارد زیادی رو حل کردیم و برای چندین سایتمون نماد گرفتیم.

موفق باشید

یا حق

MOHAMMAD MOHSEN
August 14th, 2014, 13:19
یک هفته چیزی نیست یه بار برای یک تغییر شماره ساده 3 هفته طول دادن برای ما! صبور باشید!

roozbeh837
August 14th, 2014, 13:52
اوکی منتظر میمونیم

دوست عزیز بای تغییر شماره در پرونده یا نماد کدوم قسمت اقدام کنم؟

MOHAMMAD MOHSEN
August 14th, 2014, 13:55
اوکی منتظر میمونیم

دوست عزیز بای تغییر شماره در پرونده یا نماد کدوم قسمت اقدام کنم؟

فعلا باید منتظر باشید تا نماد دائمی بدن بهتون بعد از اون می تونید تو صفحه از منوی درخواست تغییر در اطلاعات پرونده اقدام کنید

roozbeh837
August 18th, 2014, 11:42
اوکی

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما ای دی یاهو نذاشتید که در ارتباط باشیم

- - - Updated - - -

طبق گفته دوستمون این مراحل سیستمی انجام میشه و من هر کاری میکنم این کد رو تایید نمیکنه و میزنه نقض در نصب کد در صورتی کد به صورت کامل و بدون مورد نصب شده