PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور ویندوز ایران با پهنای باند نامحدود (12 تراابایت بیشتر ) و پورت خوب و بالا

sadrafilm
August 13th, 2014, 02:16
دوستان سرور مجازی ایران میخام برای اپلود و دانلود
پورت خوب باشه و حداقل بالای دو تا سه مگابایت دانلود بده و اپلودش هم بالاتر باشه سرعتش
پهنای باند برایم خیلی مهمه که نامحدود باشه (12 ترابایت تا 15 ترابایت ماهانه بدون هیچ مشکلی و قطعی جواب بده )
به هیچ عنوان پیام شما از ترمینال و کانکشن بالا اسفاده کردین و دسترسی رو ببنده برای هر چند ساعت یا روز نباشه
در ضمن لطفا فقط برای فروش محدود رو به نام محدود ندن و ....
امکان برگشت و پرداخت تمام هزینه در ازای هر مشکلی داشته باشد در طول ماه
قیمت پایین باشه
قیمت نجومی دوستان اعلام نکنن لطفا
با تشکر

company_hosting
August 13th, 2014, 02:23
پورت خوب باشه و حداقل بالای دو تا سه مگابایت دانلود بده و اپلودش هم بالاتر باشه سرعتش
پهنای باند برایم خیلی مهمه که نامحدود باشه (12 ترابایت تا 15 ترابایت ماهانه بدون هیچ مشکلی و قطعی جواب بده )
به هیچ عنوان پیام شما از ترمینال و کانکشن بالا اسفاده کردین و دسترسی رو ببنده برای هر چند ساعت یا روز نباشه
قیمت پایین باشه
با تشکر

سلام

چقدر هارد نیاز دارید

چقدر مد نظر دارید هزینه کنید ؟

- - - Updated - - -

قیمت پایین باشه
با تشکر

سلام

چقدر هارد نیاز دارید

چقدر مد نظر دارید هزینه کنید ؟

sadrafilm
August 13th, 2014, 02:53
هارد 50 گیگ هزینه کم
زیر 100

iran-developers
August 13th, 2014, 03:18
درود
اگر کسی ارایه کنه !!!!!!!!
یه چیزی دارید می گید که وجود نداره

sor
August 13th, 2014, 04:02
سلام دوست عزیز شاید کسی باشه ارایه بده ولی قیمت بالاست

نامحدود توی ایران ندیدمه چون ما زیر ساخت مناسبی نداریم نامحدود نیست

برای سایت اپلود سنتر میخواید شما ؟

aligoli
August 13th, 2014, 04:37
قیمت پایین باشه
با تشکر

در بستر اینترانت مد نظر است ؟

RoobinaServer
August 13th, 2014, 07:53
قیمت پایین باشه
با تشکر

هارد 50 گیگ هزینه کم
زیر 100

با سلام و احترام

زیر 100 تومان ؟ یعنی واقعا تو ایران اینقدر قیمت پائینتر از خارج کشور اومده که بشه چنین سرویسی داد ؟

شما اصلا سرور کشور آلمان هم بخواهید نمیشه زیر 100 داد به شما چه برسه به ایران.

اگر خواستید از آلمان سرور به شما میدیم و هر ترابایت را 4 یورو حساب میکنیم.(سرور با 15 ترابایت از آلمان حدود قیمت 350 تومان.)

یا از ایران شاید تونستید سرور با 1مگابیت (128 کیلوبایت) و ... پیدا کنید.

موفق باشید.

sadrafilm
August 13th, 2014, 12:51
دوست عزیز سرور اختصاصی که نخواستم سرور مجازی میخام . این چه سروریه که از المان میدین 350؟
والا ما سرور از المان اونم اختصاصی خریدیم با 6 ترابایت هارد 2*3
سی پی یو cori7-4770
و 32 گیگ رم و پهنای نامحدود با سرعت 160 مگابایت در ثانیه دانلود و پهنای باند 20 ترابایت
250 تومان ماهانه

- - - Updated - - -

بنده هموزنطور که گفتم فقط ریموت میخام برای اپلود و دانلود فیلم

RoobinaServer
August 13th, 2014, 13:10
دوست عزیز سرور اختصاصی که نخواستم سرور مجازی میخام . این چه سروریه که از المان میدین 350؟
سی پی یو cori7-4770
و 32 گیگ رم و پهنای نامحدود با سرعت 160 مگابایت در ثانیه دانلود و پهنای باند 20 ترابایت
250 تومان ماهانه

- - - Updated - - -

Hetzner Online AG: vServer VQ19 (http://www.hetzner.de/hosting/produkte_vserver/vq19)

به این قسمت مراجعه کنید شاید آفر مناسبی پیدا کردید : فروش سرور مجازی (http://www.webhostingtalk.ir/f15/)

موفق باشید.

OPENFIRE
August 13th, 2014, 13:12
سی پی یو cori7-4770
250 تومان ماهانه

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز

شما اگه همچین سروری پیدا کردید بگید حتما به من خبر بدید

عاجزانه منتظر هستم کسی این آفر رو بده

Mehran18
August 13th, 2014, 13:16
سلام .
تو ایران سر پهنای باند جنگه .. فک نمیکنم بتونید پیدا کنید با همچین قیمتی..
اگه سرور اختصاصی بگیرید از ایران شاید بتونید همچین پهنای باند و پورتی داشته باشید ، البته شاید !
موفق باشید.

Parserver
August 13th, 2014, 13:30
دوست عزیز با به شما میتوانیم ارائه دهیم ولی با شرایط که برای شما پیغام خصوصی میشود .

سپاس

sadrafilm
August 13th, 2014, 14:54
سلام دوست عزیز

شما اگه همچین سروری پیدا کردید بگید حتما به من خبر بدید

عاجزانه منتظر هستم کسی این آفر رو بده

من معرفی میکنم چند سایت رو برین و بدون عاجز موندن سفارش بدین
www.shatehost.com (http://www.shatehost.com) فکر کنم تموم کرده این سایت که خیلی معتبره و مورد تایید
سبد خرید - نیک سرور (http://portal.nikserver.com/cart.php?gid=12) این داره و موردتاییده
انواع حسابها | بيگهاست (http://www.bighost.ir/buy/server/limited) مورد تاییده و خوب و بک اپ میده
http://tikdata.ir/ قیمتاش کمه اما بشدت مورد تایید نیست
و......... که حوصله و وقت ندارم

- - - Updated - - -

ببخشید اما جز اشتباه تایپی حرف دیگه ای ندارین؟ اگه این اشتباه نبود چی؟ مهم این بود که من قیمت رو شکوندم اونم با اختلاف فوق العاده بالا.در کسب و کار سود بالا اعتبار بدست نمیاره هرچند بعضیا دنبال اعتبار نیستند و....
خدمت روبینا سرور عزیز و اینکه دوستان از خدمات ایشون استفاده میکردن فک کنم اقای سجادیه
و خیلی خدمات خوب داشتن به کنار
منتها شما خودتون رو دارین با ایران هاست که اولین در ایرانه مقایسه میکنین
و چرا؟
چون قیمتاتون منطقی نیست و از خود اسیا تک دیتا سنتر که بهترین ایرانه و کسی شک نداره بالاتره (اسیا تک جدا از بهترین دیتا سنتر ایرانه اما مشخصات سرور با قیمتاش هم فوق العاده کمتره)
منتها ایران هاست رو که دیدین بله بخاطر اسم داره قیمت بالا میگیره و شما هنوز اونقد اسم در نیاوردین که قیمت بالا بگیرین
حکایت اپل و پول سیب گاز زده اونه
درسته خدمات ایشون من خودم استفاده نکردم و بچه ها استفاده کردن و مورد تاییده اما با توجه به اینکه میگن ما نماینده هستیم و در سطح وسیع ایران کار میکنن قیمتاشون خیلی بالاست
بنده با قیمت سه ماه 150 تومان سرور گرفتم با هارد 50 و رم 512 و مهمتر از اون نامحدود
اگر کسی خواست من سه ماهه 200 میده با مشخصات بالا و نامحدود (نامحدودم نباشه تا 5 ترا تضمین میشه در ماه) اما همین الان تا هفته بعد 500 گیگ رو تضمین میکنم و اگه تا این اندازه کافی بود میتونه الان سفارش بده من بهش بدم

بذارین من هفته بعد که حدود 4 ترا استفاده کردم بیام بگم اگه مشکل نبود

- - - Updated - - -

در مورد پورت استفاده کردم در ای دی ام دانلود کردم از یه سایت معمولی ایران
سرعت دانلود 2 مگابایت در ثانیه هست چه یکی بذاری چه 10 تا همزمان همون 1 تا دو مگابایته
سرعت اپلود در اپلود سنترهایی مثل اپلود بوی حدود 20 مگابایت در ثانیه
در اپلود باز و فایر درایو و بقیه سرورهای خارج هستن از 80 کیلوبایت کمتر نمیشه
هر چند من 20 تایی میذارم هم همونه تا 50 تا هم امتحان کردم همون 100 کیلوبایت اینا میشه با کم و زیاد شدن ده تا اینور اونور
با اف تی پی کیوت هم اپلود میکنم چهار تا همزمان سرعت حدود 1 تا 2 مگابایت هست برای هر کدام

سرور ایران هست اگه بگردی منتها متاسفانه خیلیها سود بالا میکشن و برای درامد بیشتر اورسل میکنن و خب بله پهنای باند هم کم میشه پورت میاد پایین و همینطور هارد و سی پییو و اینا و چون تو ایرانه و بیشتر استفاده ایرانه و پینگ پایینه به نسبت خارج کسی از کمبود رم و سی پی یو به نسبت خارج مشهود نیست و متوجه نمیشه

iran-developers
August 13th, 2014, 15:03
درود
اشتباه شما قابل درک هست
شما تاحالا تجربه کلو کیشن را داشتید؟
در همین دیتاسنتر های پارس آنلاین و ........
ارزان ترینشون آسیاتک هست ؟
آیا می دونید هر ترابایت رو اگه بیشتر 51 ترا بگیرید رو سرتون منت بزارن
چقدر می دن؟
80 هزار تومان دانلود 10 هزار تومان آپلود
شما با هزینه ای که می خوای بکنی یعنی من فروشنده از جیب برای شما باید بزارم؟
مصرف اینترانت هم که داشته باشی
هر ترابایت روی بالای 50 ترابایت 34 هزار تومان حساب می کنند با شرایطی که می گن ( توی پارس آنلاین )
شما 14 رو در 34 ضرب کنی چند بدست میاد؟هزینه آیپی در پارس آنلاین هر عدد 15 هزار تومان هست
هزینه ی سخت افزار هم که باید گرون ترین چیز باشه هم فکر کنم کمتر 50 تومان حساب نکنن
دوستان
حالا اگر با هزینه های اعلام شده موافقید تا سرویس رو آفر بدم

princeserver
August 13th, 2014, 15:07
قیمت پایین باشه
با تشکر
سلام خدمت شما این که فرمودید قیمت نجومی نباشه هر 1 ترا در ایران 150 تومان نهایت اگر پیدا کنید که زیر 180 تومان نیستش کاری به اجاره سرور ندارم ولی کم کم 1.5 تا 1.800 هزینه پهنای باند شما هستش تازه اگر سود سرور از شما بگیرن نهایت 2 تومان زیر این قیمت فکر نمیکنم کسی تو ایران باشه که بتونه به شما چنین سرور ارائه بده یا اینکه .....

OPENFIRE
August 13th, 2014, 15:07
sadrafilm (http://www.webhostingtalk.ir/member/101584/)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-online.png من منظورم سرور ایرانی با ترافیک نامحدود یا همون 12 ترابایتی که شما عرض کردید بود :)

شما قیمت رو شکوندید ؟‌
سرور های رداستیشن یا ovh همگی ترافیک نامحدود روی پورت 250 مگابیت یا 500 مگابیت گارانتی دارند

یا شما دانشش رو ندارید یا اطلاع ندارید که دیتاسنتر های ایرانی ترافیک خیلی کمی میدن

همین انجمن سرچ کتید

ترافیک دیفالتی که یهتون روی سرور 32 گیگ میدن 1 ترابایت هست

iran-developers
August 13th, 2014, 15:24

http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-online.png من منظورم سرور ایرانی با ترافیک نامحدود یا همون 12 ترابایتی که شما عرض کردید بود :)

شما قیمت رو شکوندید ؟‌
سرور های رداستیشن یا ovh همگی ترافیک نامحدود روی پورت 250 مگابیت یا 500 مگابیت گارانتی دارند

یا شما دانشش رو ندارید یا اطلاع ندارید که دیتاسنتر های ایرانی ترافیک خیلی کمی میدن

همین انجمن سرچ کتید

سلام
زیاد تند هم نریم جو ندیم
همون 1 ترا هم مصرف 1 به 8 هست

viva
August 13th, 2014, 15:28
هارد 50 گیگ هزینه کم
زیر 100

:76::76::76:

- - - Updated - - -

فقط ماهانه 1.200.000 پول پهنای باند میشه

OPENFIRE
August 13th, 2014, 15:45
سلام
زیاد تند هم نریم جو ندیم
همون 1 ترا هم مصرف 1 به 8 هست
لایک :d

شاتل هاست هم که میده باید دید چقدر پورت مخدوده یا سیاست کاریشون چیه یا امثال سایت های بزرگ محدودیت خودشون رو دارند !

sadrafilm
August 13th, 2014, 16:28

شما قیمت رو شکوندید ؟‌

همین انجمن سرچ کتید

عزیزم من درخواست داده بودم و چون برا اپ دان میخام اونم از سایتای غیر ف .... بدردم میخوره
و شما درست بعد کامنت من مبنی بر سرور المان 250 تومان اینو گفتین
شما یه ده سال صبر کنی این افر رو بدست میاری هر چند من بنا به نیازم نامحدود رو بدست اوردم و خب واقعیتش برای بجز دانلود و اپلود که اینترانت خوبه بدرد دیگه ای نمیخوره مگر سایتت کم مصرف باشه در پهنا و بنظرم بهترین گزینه سایت هاست دی ال هست و هیچ افری نه محبوبیت به قیمت و نه ضمانت اونو نداره مطمین باشین

در مورد شما اقای دولاپر عرض کنم شما یه سر به اسیا تک یا هاست دی ال بزن که که اگه 1 ترا هم بخای 35 تومان هست و لازم نیست بقول شما رو اینترانت بالای 50 ترا هم بگیری
با توجه به استفاده من اسیا تک بهترین تو ایرانه
من شاتل خریدم دیشب
سرعت هم توضیح دادم تا الان حدود 300 گیگ تو یک روز بدون مشکل دان و اپ کردم
سرعت اپلود در اپلود سنتر اپلود بوی 20 مگ هست و الان حدود 200 فایل 250 مگابایتی رو امروز براحتی درش اپ کردم و دانلود همین ها بماند و اپلود در اپلودباز و فایر درایو و دو اپلود سنتر دیگر جمعا 5 اپلود سنتر+ لینک مستقیم در یک روز کار کردم

RoobinaServer
August 13th, 2014, 17:10
خدمت روبینا سرور عزیز و اینکه دوستان از خدمات ایشون استفاده میکردن فک کنم اقای سجادیه
و خیلی خدمات خوب داشتن به کنار
منتها شما خودتون رو دارین با ایران هاست که اولین در ایرانه مقایسه میکنین
و چرا؟
چون قیمتاتون منطقی نیست و از خود اسیا تک دیتا سنتر که بهترین ایرانه و کسی شک نداره بالاتره (اسیا تک جدا از بهترین دیتا سنتر ایرانه اما مشخصات سرور با قیمتاش هم فوق العاده کمتره)
منتها ایران هاست رو که دیدین بله بخاطر اسم داره قیمت بالا میگیره و شما هنوز اونقد اسم در نیاوردین که قیمت بالا بگیرین
حکایت اپل و پول سیب گاز زده اونه
درسته خدمات ایشون من خودم استفاده نکردم و بچه ها استفاده کردن و مورد تاییده اما با توجه به اینکه میگن ما نماینده هستیم و در سطح وسیع ایران کار میکنن قیمتاشون خیلی بالاست
بنده با قیمت سه ماه 150 تومان سرور گرفتم با هارد 50 و رم 512 و مهمتر از اون نامحدود
اگر کسی خواست من سه ماهه 200 میده با مشخصات بالا و نامحدود (نامحدودم نباشه تا 5 ترا تضمین میشه در ماه) اما همین الان تا هفته بعد 500 گیگ رو تضمین میکنم و اگه تا این اندازه کافی بود میتونه الان سفارش بده من بهش بدم

بذارین من هفته بعد که حدود 4 ترا استفاده کردم بیام بگم اگه مشکل نبود

پیشنهاد میکنم اینجا رو ببینید :

Traffic

All dedicated servers, except for a number of older SB (auction) servers, have a Gbit uplink. This uplink is shared among multiple servers and a connection of 200 Mbit/s is guaranteed. The amount of free traffic a server has is dependant on the base monthly price of the server. The following table shows the different server prices and the respective amounts of free traffic.

Server Price
Traffic*

Up to 48€
10 TB

49€ to 98€
20 TB

99€ to 298€
30 TB

299€ and above
50 TB

منبع اصلی : Traffic/en – Hetzner DokuWiki (http://wiki.hetzner.de/index.php/Traffic/en)

چه ربطی به ایران سرور و ... داره ؟ ما قیمت های خودمون را بر اساس هدفمون داریم ایران سرور هدفش با ما فرق داره برای همین با ما قابل مقایسه کردن نیست.

وقتی داخل سایت خود هتزنر آلمان ترافیک یک قیمت مشخصی داره بعد بیایم به شما رو هوا سرویس بدیم فردا سرور اصلی ترافیک کم بیاره بعد بسته بشه شما نفر اول هستید که تو انجمن تاپیک بزنید به عنوان روبینا سرور کلاه برداری کرده.:-|

جالبتر اینجاست خودتون میگید سرور نامحدود میدید بعد داخل پرانتز میگید حداقل 5 ترابایت تضمینی بالاخره کدومش رو قبول کنیم ؟ شما در همین تاپیک درخواست 15 ترا کردید و هزینه 10 ترا ما حدود 200 تومان حساب کردیم براتون.

خودتون رسما میخواهید سر خودتون کلاه بگذارید. :)

بله بله اگر قرار باشه مثل شما بیایم بگیم نامحدود و بعد بگیم حداقل 5 ترا تضمین سرویس هزینش زیر 200 تومان میشه. :)

طبق نظر شما بنده به شما سرور نامحدود از ایران (تضمین 50 گیگ) میدم 100 تومان. میخواهید ؟

آسیاتک بهترین دیتاسنتر ؟ میشه بفرمائید طبق چه استدلالی ؟ پس تبیان که ذاتا یک IDC هست و یا پارس آنلاین و افرانت چی میشن ؟ (بهتره این صحبت باز نشه در انجمن به صورت عمومی).

ما نمیتونیم نامحدود بدیم بعد بگیم روی ... ترا محدود و تضمین.

بهتره نظری عمومی در تاپیک درخواستتون دیگه ندید چون بیشتر به حاشیه میره و ناچار هستند بقیه هم پاسخ بدهند.

پیشنهاد : از علی گلی یا حیدری (رد هت انجمن) اگر نتونید تهیه کنید فکر نکنم جای دیگم بتونید.

موفق باشید.

sadrafilm
August 14th, 2014, 07:11
شما همون 5 ترا رو هم نجومی میگین خوب در جمله سیاه و بزرگ شده هم کلمه میگن روبزرگ کنین که منظور خودتون میگین( که خیلیا از خودشون خیلی چیزا میگن)
در کل بشدت قیمتاتون بالاست
در مورد سرور دیتا سنتر المان هم بنده بهتون جواب دادم چند سایتم معرفی کردم برین ببینین قیمتاشون رو ( من دو ماه پیش هم رفتم دیتا سنتر المان هتزنر سرور با مشخصات من داشت حدود دقیقا یادم نیست اما مطمینم زیر 50 یورو بود
البته بنده حق میدم که نمیشه پرداخت پی پال و سود رو هم حساب نکرد منتها خداییش زوره که دیتا سنتر با اون همه زحمت و خدمات فیزیکی و سرمایه بده مثلا 50 یورور بعد طرف بفروشه 100 یورو
هر چند عصر عصر دلالیه و متاسفانه تو چند سال اخیر خوب گسترش یافته و افرادی رو یک شبه پولدار کرده
هر چند کل این سیستم و کار دلالیه
و باز هم هر چند دلال با وجدان (سود کم فروش زیاد) و بی وجدان (سود بالا و قیمت نجومی) هم هست
باز هم تکرار میکنم خدای نکرده بنده اصلا شخص خاصی رو در صحبتهای بالا مد نظرم نیست و کلی گویی بوده
و مخصوصا جنابان که در این مطلب شرکت کردین لطفا به خود نگیرین و قصد ما شما نبوده اید

جناب روبینا سرور
در ضمن ببخشید اگر گفتم ایران سرور منظورم ایران هاست بوده
و بعدش شما سروری که میخری مگه پهنای باند نداره که شما صفحه پهنای باند رو میاری نشون میدین؟
من سرور خریدم از همین دیتا سنتر با 20 ترا پهنا و هارد دو تا 3 ترا و پورت 1 گیگ که 200 مگ گارانتی هست به 250 تومان ماهانه
حالا 15 ترا 350؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر دوباره و فروان
بنده چون دلال نیستم و نبودم دیگه نظری نمیدم
اینم اخرین پیامم بود والسلام
امیدوارم و ارزومندم همه ایرانیان شب رو با وجدان راحت بخابن

RoobinaServer
August 14th, 2014, 12:01
جناب روبینا سرور
در ضمن ببخشید اگر گفتم ایران سرور منظورم ایران هاست بوده
و بعدش شما سروری که میخری مگه پهنای باند نداره که شما صفحه پهنای باند رو میاری نشون میدین؟
من سرور خریدم از همین دیتا سنتر با 20 ترا پهنا و هارد دو تا 3 ترا و پورت 1 گیگ که 200 مگ گارانتی هست به 250 تومان ماهانه
حالا 15 ترا 350؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر دوباره و فروان
بنده چون دلال نیستم و نبودم دیگه نظری نمیدم
اینم اخرین پیامم بود والسلام
امیدوارم و ارزومندم همه ایرانیان شب رو با وجدان راحت بخابن
مگه شما سرور اختصاصی خواستید ؟ سرور تهیه شده از دیتاسنتر 15 ترا نهایت 20 ترابایت هست خب ما به شما فقط 15 ترابایت بدیم مشتریان دیگر روی سرور چی کار کنن ؟ رو هوا باشن؟ پس باید هزینه ترافیک بدهیم و شما باید پرداخت کنید نه ما! و اگر هیچ وقت نیازی به خرید ترافیک نباشه از نظر شما چرا باید دیتاسنتر در سایت قرار بده چنین موردی رو ؟ :)

قیمت سرورهای دیتاسنتر : http://www.hetzner.de/hosting/produktmatrix/rootserver-produktmatrix-ex

ماه اول 490 هزار تومان ماه های تمدید 245 - برای فروش سرور مجازی 15 یورو فلکسی پک و هزینه آیپی نیز به سرور اضافه میشود.

شما وقتی سرور مجازی میخرید امنیت و کانفیگ شبکه سرویس با میزبان هست و برطرف کردن مشکلات اتکی و ... با میزبان هست و هزاران مورد دیگر در صورتی که سرور اختصاصی شما پنل دارید هر چی شد با خودتان هست.
اگز اسم vps فروشی با وجود این همه مشکلات و سود 20-30% روی این سرویس ها از نظر شما دلالی هست نظری ندارم.

شما باید دنبال همین سرویس های رم 1 ماهی 6 تومان و ... باشید که در بخش فروش زیاد هست.

لطفا دیگر ما را خطاب قرار ندهید. بیش از این وقت نیست ...

موفق باشید.

MajorHost
August 14th, 2014, 13:18
سلام
اگر بتونبد یک به 6 مصرف کنید قابل ارائه هست.
یعنی 100 گیگ دانلود ، 600گیگ آپلود
خواستید پیغام خصوصی بدید