PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منظور از کولو کردن یک سرور چیست؟

nasa_de
June 24th, 2010, 02:51
منظور از کولو کردن یک سرور چیست؟

rn4j1m1
June 24th, 2010, 03:19
مالک سرور شما هستید و دیتاسنتر فقط برق و شبکه سرور رو تامین میکنه !

nasa_de
June 24th, 2010, 04:10
اگر محتوای فایل ها قوانین کپی رایت را نقض کنه اون موقع ساپورتشون به چه نحوی هست؟

چه شرکت هایی این خدمات رو ارائه میدن؟

در داخل ایران سرور اختصاصی داریم؟ هزینه؟

rn4j1m1
June 24th, 2010, 04:42
دیتاسنتر های زیادی این کار روو انجام میدن یکیش آی وب

NovinServer
June 24th, 2010, 04:52
بنده یک سرور کلو در المان دیتاسنتر گیگا دارم ...
قیمت سرور یک میلیون و سیصد و هشتاد و شش هزار تومان در امد !
مشخصات : 8GB Ram DDR3 - CPU Intel Core i7 860 - H.D.D 2x500 GB - Port 100mbps Dedicated - Bandwidth Unlimited
ماهیانه هم پول برق و نت 75,000 تومان می دهم ...

اگر خواستی بگیری تا راهنمایی بیشتر بکنم ...

lvlehrad
June 24th, 2010, 08:32
یه سوال اماتوری :

من پسر خالم تو امریکا زندگی میکنه و برنامه نویسه ... میخواستم ببینم امکانش هست که یه پی سی بگیرم ! با پورت مورد نیازم و به عنوان سرور اختصاصی ازش استفاده کنم یا نه !
کار که نشد نداره ! دوستانی که اطلاعات کافی در این زمینه دارن لطفا یه توضیح کامل بدن که به چه چیزهایی نیاز هست ! و چه مشکلاتی امکان داره به وجود بیاد !

akbari
June 24th, 2010, 08:42
در داخل ایران سرور اختصاصی داریم؟ هزینه؟

در مورد سرور ایران در خدمتیم
بزودی سایت اصلی مرکز داده بالا میاد سرور با هر کانفیگی و با هر پهنای باندی میتوانید انتخاب کنید برای اطلاعات بیشتر پ.خ بده

rn4j1m1
June 24th, 2010, 10:30
یه سوال اماتوری :

من پسر خالم تو امریکا زندگی میکنه و برنامه نویسه ... میخواستم ببینم امکانش هست که یه پی سی بگیرم ! با پورت مورد نیازم و به عنوان سرور اختصاصی ازش استفاده کنم یا نه !
کار که نشد نداره ! دوستانی که اطلاعات کافی در این زمینه دارن لطفا یه توضیح کامل بدن که به چه چیزهایی نیاز هست ! و چه مشکلاتی امکان داره به وجود بیاد !

بله امکانش هست
من حتی توی ایران هم این کار رو کردم تاحالا (خونه)
اما در مورد مشکلات ! امکان قطع شدن برق ، اینترنت ، آتش سوزی و...

WebArts
June 24th, 2010, 11:42
آیا برای کولوکیشن کردن باید خودمان برویم به دیتاسنتر و سخت افزار را تحویل دهیم یا خود دیتاسنتر برای ما خرید را انجام می دهد؟ پشتیبانی و نگهداری سخت افزار چگونه است؟ اگر قطعه ای بسوزد آیا خود دیتا سنتر آن را تعویض می کند و آیا برای اینکار مزد تعویض دریافت می کنند؟

amiri113
June 24th, 2010, 11:55
آیا برای کولوکیشن کردن باید خودمان برویم به دیتاسنتر و سخت افزار را تحویل دهیم یا خود دیتاسنتر برای ما خرید را انجام می دهد؟ پشتیبانی و نگهداری سخت افزار چگونه است؟ اگر قطعه ای بسوزد آیا خود دیتا سنتر آن را تعویض می کند و آیا برای اینکار مزد تعویض دریافت می کنند؟

شما از جايي که سرور رو ميخريد ميگيد براتون به فلان آدرس ارسال کنن!
برای مثال اگر سرور رو مثلا از آمازون بخريد آدرس ديتاسنتر در آمريکا يا کانادا رو ميديد و براتون اونجا تحويل ميدن. اگر free delivery باشه که هيچ اگر نه بايد هزينه پرداخت کنيد. اگر تو همون کشور باشه فروشنده و خريدار خوب بازم مشکلی نيست اما اگر يک کشور ديگه باشه قوانين گمرکی هم هستش و ممکنه بابت اين چيزها هم هزينه دريافت بشه!
در مورد قطعات هم مسئولش شما هستيد و اگر چيزی بسوزه طبق قوانين ديتا سنتر بر اساس وقتی که برای سرورتون گذاشته ميشه ازتون هزينه دريافت ميشه + هزينه قطعه سوخته که چون مال شما هستش تامينش هم باش شما هستش!

LoveLife
June 24th, 2010, 12:16
یه سوال اماتوری :

المان اینا رو بی خیال شو هر دیتا سنتری هم ارزش کولو کردن ندارد .بگرد یه دیتا سنتر خوب تو کانادا پیدا کن ایران هم خوب هستدیتا سنتر صدا و سیما اینکه مثل بعضی ها یه اینترنت 256 بگیر به کامپیوتر بزار خونت میشی دیتا سنتر مای تو فروم یه تایپک بود در رابطه با کولو سرور ببین پیداش میکنی همه اطلاعات و نظرات درباره کولو بودش یه شرکتی هم بود این کار رو مستقیم از ایران انجام میداد اونم پیدا کنی میتونی باهاشون تماس بگیری

amiri113
June 24th, 2010, 12:20
یه شرکتی هم بود این کار رو مستقیم از ایران انجام میداد اونم پیدا کنی میتونی باهاشون تماس بگیری

شرکت افراوب اين کار رو برای ديتا سنتر Netelligent در کانادا انجام ميده! (نماينده رسمی ديتاسنتر هستند)
فکر ميکنم پورت 100 رو ماهی 70 دلار در اين ديتاسنتر ميداد.
آدرس سايت هم afraweb.net

m_dg_farari
June 24th, 2010, 12:44
شرکت افراوب اين کار رو برای ديتا سنتر Netelligent در کانادا انجام ميده! (نماينده رسمی ديتاسنتر هستند)
فکر ميکنم پورت 100 رو ماهی 70 دلار در اين ديتاسنتر ميداد.
آدرس سايت هم afraweb.net
پورت 100 با چه مقدار ترافیک؟
قیمت های توی افرانت که کلا دیوانه وار هست :d البته دست ایشون هم نیست! خوب اینجا ایرانه!;)

amiri113
June 24th, 2010, 13:51
پورت 100 با چه مقدار ترافیک؟
قیمت های توی افرانت که کلا دیوانه وار هست :d البته دست ایشون هم نیست! خوب اینجا ایرانه!;)

چيزی که من گفتم در مورد ديتاسنتر Netelligent در کانادا هستش و نه در ايران
afraweb.net نماينده اين ديتا سنتر هستش.

ظاهرا شما منظور من از افراوب رو با افرانت اشتباه گرفتيد.

ممنون
علی امیری

LoveLife
June 24th, 2010, 15:01
سرور داخل ایران بخواهید نخواهید گرونه ! 5 تا smt1 الان داره 200 300 میلیون آب می خوره ! بعد بیاند ارزون به شما بدهند ؟