PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز کردن قفل اکانت فیسبوک

rahavps
August 12th, 2014, 21:36
با سلام

دوستان من اومدم اکانت فیسبوکم رو تبدیل به پیج کنم که فیسبوک اکانت رو قفل کرد و ارور ‎Someone May Have Logged Into Your Account‎. رو میده

ایمیل و شماره تلفن متصل به اکانت دستمه اما نمیتونم بازش کنم چون روشی با ایمیل نداره و به موبایل هم پیامش نمیاد

کسی میدونه چطور میشه درستش کرد ؟

اگر کسی بتونه با هزینه هم درستش کنه به شرط اینکه هزینه پایین باشه مشکلی نیست

لطفا کمک کنید

با احترام

besthosti.com
August 12th, 2014, 21:38
آیا از شما صوال های امنیتی مثل تشخیص چهره و اسم دوستانت رو در فیس بوک نمی پرسه ؟
اگه شماره موبایل رو می تونی عوض کنی که بهت اس ام اس بده من می تونم کمکت کنم.

rahavps
August 12th, 2014, 22:02
آیا از شما صوال های امنیتی مثل تشخیص چهره و اسم دوستانت رو در فیس بوک نمی پرسه ؟
اگه شماره موبایل رو می تونی عوض کنی که بهت اس ام اس بده من می تونم کمکت کنم.

نه اونایی که گفتی رو نمیپرسه فقط میره روی پیام به موبایل که به ایران نمیرسه گویا یا میتونی بری اسکن مدارک

متاسفانه جاییش امکان تغییر شماره وجود نداره

bazar30t
August 13th, 2014, 00:21
درود

اگر شماره موبایل را نتونید تغییر دهید هیچ راهی ندارد. اگر به هر طریق تونستید شماره را تغییر دهید خبر دهید شماره موبایل انگلیس یا لهستان یا مالزی بدم بهتون مشکل رو حل کنیم.

آیا شما سوالات امنیتی رو تنظیم نکردید؟

rahavps
August 14th, 2014, 13:58
درود

اگر شماره موبایل را نتونید تغییر دهید هیچ راهی ندارد. اگر به هر طریق تونستید شماره را تغییر دهید خبر دهید شماره موبایل انگلیس یا لهستان یا مالزی بدم بهتون مشکل رو حل کنیم.

آیا شما سوالات امنیتی رو تنظیم نکردید؟
با سلام

فکر نکنم

چون چیزی نمیپرسه

- - - Updated - - -

مشکل حل شد