PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت اسیاتک مشکل پینگ تایم

مینا-صیفی
August 12th, 2014, 18:44
سلام دوستان ببینید پینگ شما هم اینطوره ؟ الان چند روزه در بعضی ساعت ها اینطوری میشه

Mr.Te0
August 12th, 2014, 19:07
بهتر است با سرویس دهنده خود (ُisp) مشاوره کنید.

dakkeh20
August 12th, 2014, 19:59
سلام دوستان ببینید پینگ شما هم اینطوره ؟ الان چند روزه در بعضی ساعت ها اینطوری میشه

این مشکل فقط برای آسیا تک اونهم فقط در محل سکونت شما نیست .

الان تهران مخابرات به غیر از Time out های متوالی پینک تایم برای IP - 8.8.8.8 تا 700 هم میره !

کلا کیفیت اینترنت به جای اینکه بهتر بشه هر روز داره بدتر هم میشه . منی که کارم رموت زدن به سرور ها و . . . هست خیلی کار کردن برام سخت میشه . چند بار هم اینترنت و از شرکت های دیگه گرفتم و به یک ماه

نشده مجبور شدم از جای دیگه بگیرم .

با پشتیبانی هم که صحبت میکنی جواب های قانع کننده ای نمیدن !

majidmajid0098
August 12th, 2014, 20:05
ولي من تا حالا كسي رو نديدم از آسياتك ناراضي باشه و اين چيزا .

تا حالا نديدم مشكلي داشته باشه توي منطقه ما .

مینا-صیفی
August 12th, 2014, 22:35
رفع شد تاپیک را ببندد حدود چند ساعت برای اولین بار دیدم اونطوری شده بود که از مرکز مخابراتی مازندران بود مشکل . من ناراضی نیستم چندین ساله از اسیتک دارم راضی هستم خلاصه گاهی افت سرعت پیش میاد طبیعی هست .

bazar30t
August 12th, 2014, 23:58
درود

افت کیفیت در خطوط adsl در خدمات دهنده های دیگر همچون فن آوا - پارس آنلاین و های وب هم هست. این رو گفتم که علاوه بر افت کیفیت آسیاتک در شرق و شمال شرق تهران ، این سرویس دهنده ها رو هم که ما داریم استفاده می کنیم اختلال زیاد دارند.

موفق باشید