PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه حل های پرداخت های پی پال شما

cyb3rtoto
August 11th, 2014, 23:11
با سلام

میخاستم بدونم شما چه راهی رو برای اینکه پرداخت های پی پالتون امن و راحت باشه انتخاب کردید؟
مثلا تو پرشین تولز برای پرداخت های پی پال افراد مطمئن و درستی وجود دارند اما قیمت های کزایی میدن یا مثلا اگه خودمون بخایم حساب پی پال بسازیم بعد پرداخت ها رو انجام بدیم باید 5 درصد کمیسیون سند مانی رو هم متحمل بشیم. من پرداخت هامو میخام برای دیتاسنتر لیزوب هلند انجام بدم. از طرفی هم میخام یه قرارداد طولانی(حداقل دوساله رو شروع کنم) و میخام کارم محکم باشه و خدای نکرده کسی پی پاله هکی نزنه و حسابمون به فنا بره.

دوستان لطفا راهنماییتون رو دریغ نکنید
با تشکر

OmidX
August 11th, 2014, 23:17
با سلام

میخاستم بدونم شما چه راهی رو برای اینکه پرداخت های پی پالتون امن و راحت باشه انتخاب کردید؟
مثلا تو پرشین تولز برای پرداخت های پی پال افراد مطمئن و درستی وجود دارند اما قیمت های کزایی میدن یا مثلا اگه خودمون بخایم حساب پی پال بسازیم بعد پرداخت ها رو انجام بدیم باید 5 درصد کمیسیون سند مانی رو هم متحمل بشیم. من پرداخت هامو میخام برای دیتاسنتر لیزوب هلند انجام بدم. از طرفی هم میخام یه قرارداد طولانی(حداقل دوساله رو شروع کنم) و میخام کارم محکم باشه و خدای نکرده کسی پی پاله هکی نزنه و حسابمون به فنا بره.

دوستان لطفا راهنماییتون رو دریغ نکنید
با تشکر

حساب پی پال وریفای شده با آدرس و تلفن ولید از خارج از کشور + رعایت قوانین پی پال + لاگین با آی پی غیر ایران .

Ahmad110
August 11th, 2014, 23:17
اگه مبلغ ارسالي زياده ، از طريق صرافي پول رو حواله كنيد

cyb3rtoto
August 11th, 2014, 23:25
حساب پی پال وریفای شده با آدرس و تلفن ولید از خارج از کشور + رعایت قوانین پی پال + لاگین با آی پی غیر ایران .
بله این راه خیلی خوبه اما برای دپوزیت توی پی پال باید یه حساب بانکی تو خارج از کشور بسازی(که با این وضع تحریما خیلی سخته)
یا باید پول رو از اشخاص خرید که نیازمند سند مانی با کمیسیون بالای اون هستیم یا خطره پی پاله هکی

- - - Updated - - -

اگه مبلغ ارسالي زياده ، از طريق صرافي پول رو حواله كنيد
این روش هم 3rd party محسوب میشه مخصوصا برای حواله های بانکی که از شخص ثالث خیلی گیر هستند

dakkeh20
August 11th, 2014, 23:46
دوست من شما چرا مثلا از یه سایت مثل payment24 استفاده نمیکنید . سابقه خوبی داره . قبول دارم کمی گرونتر از جاهای دیگه کار میکنه ولی کارشون درسته و مطمئن هستن .

من نمیدونم ماهانه شما چقدر میخواین پرداخت داشته باشین که ببینم ارزش داره بخواین

حساب پی پال وریفای شده با آدرس و تلفن ولید از خارج از کشور + رعایت قوانین پی پال + لاگین با آی پی غیر ایران

دنبالش برین یا نه ؟

cyb3rtoto
August 12th, 2014, 00:01
دوست من شما چرا مثلا از یه سایت مثل payment24 استفاده نمیکنید . سابقه خوبی داره . قبول دارم کمی گرونتر از جاهای دیگه کار میکنه ولی کارشون درسته و مطمئن هستن .

من نمیدونم ماهانه شما چقدر میخواین پرداخت داشته باشین که ببینم ارزش داره بخواین

دنبالش برین یا نه ؟
اینا پرداخت های یورو رو گرون میدن
من تا دوساله دیگه به ماهی 5 هزار یورو میرسه

OmidX
August 12th, 2014, 00:22
اینا پرداخت های یورو رو گرون میدن
من تا دوساله دیگه به ماهی 5 هزار یورو میرسه

خب برسه ، در عوض سورس مطمئنی هستند و کاملا تایید میشن .

iraitc
July 31st, 2019, 12:10
من اخیرا از سرویسها مجموعه خدمات پرداخت تراپی استفاده کردم خیلی راضی بودم و پشتیبانی قوی هم دارن . الان مدتیه که پیمنت ۲۴ تعطیل شده و فکر میکنم trapay بتونه جایگزین مناسبی باشه .

amirizadi
July 31st, 2019, 13:48
من اخیرا از سرویسها مجموعه خدمات پرداخت تراپی استفاده کردم خیلی راضی بودم و پشتیبانی قوی هم دارن . الان مدتیه که پیمنت ۲۴ تعطیل شده و فکر میکنم trapay بتونه جایگزین مناسبی باشه .

تراپی خیلی موارد را انجام نمیده
مثل پرداخت سرویس های هاستینگ - سرور و..... - داخل قوانینشون هم نوشتن - شخصا هم سوال کردم ازشون
پنلهای دامین را هم شارژ نمیزنن
در کل بسیار محدود است خدمات

UTRECHT
October 5th, 2019, 13:19

من میخواستم مقداری یورو پیپال رو نقد کنم و ایشون این جواب رو به من دادن:
trapay.ir, [05.10.19 10:11]
برای نقد کردن موجودی حساب پی پال ، نیاز به ارائه سفته می باشد. چنانچه این واریزی فقط برای یکبار باشد مبلغ سفته 1.5 برابر میزان واریزی شما می باشد و چنانچه واریزی های شما به صورت دوره ای (روزانه،هفتگی و یا ماهانه و...) باشد می بایستی برای تعیین مبلغ سفته با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

پس از ارسال سفته، مبالغ واریزی ارزی شما بین 24 الی 48 بعد نقد می شود و معادل ریالی به حساب شما واریز میگردد.

سفته ارائه شده تا 6 ماه پس از آخرین واریزی نزد ما به امانت می ماند و بعد از آن به شما برگردانده می شود.
کم مونده فقط من رو گروگان بگیره:d:d:d

- - - Updated - - -

دوستان هر کس میخواد فاکتوری پرداخت کنه من در خدمت هستم
قیمت یورو هم به قیمت روز حساب میکنم و هیچ کارمزدی هم نمیگیرم

enable
October 5th, 2019, 14:42
پی پال خیلی گیر داره. اگه طرفی که محصولی از شما خریده و به پی پال شما وجه واریز کرده باشه میتونه تا شش ماه بعد از واریز به پی پال شکایت کنه و دچار دردسر کنه شما رو. خیلی ها برای همین مشکل سمت پی پال نمیرن

UTRECHT
October 5th, 2019, 15:19
پی پال خیلی گیر داره. اگه طرفی که محصولی از شما خریده و به پی پال شما وجه واریز کرده باشه میتونه تا شش ماه بعد از واریز به پی پال شکایت کنه و دچار دردسر کنه شما رو. خیلی ها برای همین مشکل سمت پی پال نمیرن

اول اینکه من اگر پولی بخوام انتقال بدم از طریق Friend & Family انتقال میدم که مشکلی نداشته باشه
دوم اینکه اگر شکایتی هم بشه به من میشه نه شخص ثالث
سوم اینکه من تو سایت Airbnb کار میکنم و همه تراکنشها پاکه پاکه
چهارم اینکه من به این نتیجه رسیدم کاربرای ایران باید برای پرداختشون دلار و یورو رو بالاتر از نرخ روز بخرن و یه کمسیون هم بدن که کارشون راه بیفته

enable
October 5th, 2019, 15:33
اول اینکه من اگر پولی بخوام انتقال بدم از طریق Friend & Family انتقال میدم که مشکلی نداشته باشه
دوم اینکه اگر شکایتی هم بشه به من میشه نه شخص ثالث
سوم اینکه من تو سایت Airbnb کار میکنم و همه تراکنشها پاکه پاکه
چهارم اینکه من به این نتیجه رسیدم کاربرای ایران باید برای پرداختشون دلار و یورو رو بالاتر از نرخ روز بخرن و یه کمسیون هم بدن که کارشون راه بیفته

بله دقیقا هم باید کارمزد بدی هم باید کلی التماس بکنی یکی پیدا بشه انجام بده

alirah
October 5th, 2019, 17:56
ارائه انواع خدمات ارزی و مالی بین المللی توسط شرکت رسمی و ثبت شده با کادری متخصص و مجرب

ارائه اکانت فول وریفای پی پل PayPal - شارژ اکانت پی پل - خرید ارز پی پل - خدمات وریفای حساب پی پل - ارائه اکانت های آماده و فول وریفای پی پل - رفع لیمیت و ارائه ی هر نوع مدرک برای وریفای اکانت

ارائه درگاه پرداخت پی پل + خدمات جانبی (نظیر برنامه نویسی و اختصاصی سازی برای وب سایت و یا پورتال شما)

انجام هر مبلغ حواله ارزی (صدور و دریافت)
----
در صورت نیاز به جزئیات بیشتر و یا در صورت تمایل به ثبت سفارش با آی دی @RahAlioF در تلگرام تماس بگیرید.

mashiat
October 12th, 2019, 17:52
از جایی تهیه کنید که سورس مطمئن باشه