PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات من بااینترنت

email1414
August 11th, 2014, 02:39
سلام

بنده ازپیشگامان سرویس 1مگ اینترنت دارم.
متاسافنه دقیقاازساعت00:00شب تا2شب سرعت شروع به کاهش میکنه وساعت2یهجورایی خیلی کم میشه.
جالب اینجاس که این موردفقط برای دامنه های ایرانی وتعدادکمی ازدامنه های بین المللی هست وتقریبامیشه گفت تمام سایت های
خارجی روراحت وباسرعت بالابازمیکنه.

سرعت دانلودتوساعاتی که بالاگفتم به5الی 6 میرسه.(کیلوبایت)
باشرکتشون درمیون گذاشتم سرشون درنیومد(یه ماه ونیمه دارم میرم ومیام فایده ای نداره).همش میگن امروزیافردادرستش میکنم.
خب بایدچه کنم؟
مشکل ازمنه یااونا؟

HPxf
August 11th, 2014, 02:51
باید بدی خطتت چک کنند
شبا رایگان است ؟
بپرسی بین چند نفر شیر پورتت :|
روزهاسرعت چجوریه ؟

email1414
August 11th, 2014, 03:14
باید بدی خطتت چک کنند
شبا رایگان است ؟
بپرسی بین چند نفر شیر پورتت :|
روزهاسرعت چجوریه ؟

روزهاتا350میکشه.نه شب ها رایگان نیست

مینا-صیفی
August 11th, 2014, 15:38
سلام

بنده ازپیشگامان سرویس 1مگ اینترنت دارم.
متاسافنه دقیقاازساعت00:00شب تا2شب سرعت شروع به کاهش میکنه وساعت2یهجورایی خیلی کم میشه.
جالب اینجاس که این موردفقط برای دامنه های ایرانی وتعدادکمی ازدامنه های بین المللی هست وتقریبامیشه گفت تمام سایت های
خارجی روراحت وباسرعت بالابازمیکنه.

سرعت دانلودتوساعاتی که بالاگفتم به5الی 6 میرسه.(کیلوبایت)
باشرکتشون درمیون گذاشتم سرشون درنیومد(یه ماه ونیمه دارم میرم ومیام فایده ای نداره).همش میگن امروزیافردادرستش میکنم.
خب بایدچه کنم؟
مشکل ازمنه یااونا؟

کیفیت خط شما را بگید چک کنند اگر کیفیت خط شما بالای 15 بود مشکلی از سمت شما نیست اگر زیر 15بود مشکل از شماست . این موضوع فنی هست که گفتم.
اما اگر فقط تو اون ساعت اینطور بقیه ساعت های روزانه تا شب خوبه اینوطوره مشخص پهناباند اون شرکت کم هست .

email1414
August 11th, 2014, 15:54
کیفیت خط شما را بگید چک کنند اگر کیفیت خط شما بالای 15 بود مشکلی از سمت شما نیست اگر زیر 15بود مشکل از شماست . این موضوع فنی هست که گفتم.
اما اگر فقط تو اون ساعت اینطور بقیه ساعت های روزانه تا شب خوبه اینوطوره مشخص پهناباند اون شرکت کم هست .

مشکل اینجاس که وقتی بهشون میگم چک کنیدببینیدمشکل ازکیه اصلاچک نمیکنندوفقط میگن مشکل ازشماست.میگن مگه میشه یه ساعتی سرعت350باشه وبعضی ساعات5هم نشه؟

taha_2011
August 11th, 2014, 16:10
سلام
این دی ان اس رو ست کنید ببیند سایت های ایرانی براتون بهتر باز میشه؟
217.218.127.127

مینا-صیفی
August 11th, 2014, 17:25
مشکل اینجاس که وقتی بهشون میگم چک کنیدببینیدمشکل ازکیه اصلاچک نمیکنندوفقط میگن مشکل ازشماست.میگن مگه میشه یه ساعتی سرعت350باشه وبعضی ساعات5هم نشه؟

شما اینترنتی که ازین شرکت دارید زیاد شرکت انچنان بزرگ و خوبی نیست این یک. دوم یا میدونن مشکل از منابع پهناباند خودشون هست که در شب مصرف بالاست کم میارند و یا دانش فنی ندارند.

از نظر من شما اگر سازگاری با این اینترنت و این شرکت ندارید این 3 شرکت بهترین هستند و بزرگ ازینجا بگیرید هرچند به تجهیزات تکنولوژی سخت افزاری اون مخابرات مرکزی شما هم مربوط میشه . parsonline - asiatech - shatell

email1414
August 11th, 2014, 20:06
شما اینترنتی که ازین شرکت دارید زیاد شرکت انچنان بزرگ و خوبی نیست این یک. دوم یا میدونن مشکل از منابع پهناباند خودشون هست که در شب مصرف بالاست کم میارند و یا دانش فنی ندارند.

از نظر من شما اگر سازگاری با این اینترنت و این شرکت ندارید این 3 شرکت بهترین هستند و بزرگ ازینجا بگیرید هرچند به تجهیزات تکنولوژی سخت افزاری اون مخابرات مرکزی شما هم مربوط میشه . parsonline - asiatech - shatell

باتشکرازشما

pixell2012
August 11th, 2014, 21:23
سلام
اینترنت پیشگامان مشکل نداره
از نظر من مشکل از ریت خط شماست
شما ریت خط خود رو بگیرید
ببینید چند هست
با این سرعتی شما روز ها دریافت میکنید فکر میکنم
بین 3200 تا 4000 باشه
اینترنت شما محدود هست یا نا محدود

email1414
August 11th, 2014, 21:38
سلام
اینترنت پیشگامان مشکل نداره
از نظر من مشکل از ریت خط شماست
شما ریت خط خود رو بگیرید
ببینید چند هست
با این سرعتی شما روز ها دریافت میکنید فکر میکنم
بین 3200 تا 4000 باشه
اینترنت شما محدود هست یا نا محدود

محدودهستم.

میگن نامحدودفقط سرعت23کیلوبایت داریم

mehrshad13and11
August 11th, 2014, 23:56
سرعت سرور های داخل ایران باید بهتر باشه تا خارج
احتمالا خط شما نویز داره باید کارشناس بیارید چک کنه

noa_takotnaha
August 12th, 2014, 14:31
فکر می کنم عمدی تو کار باشه.
منم تقریبا همین مشکل رو دارم. از ساعت 12 شب تا حدودا 2 سرعت به شدت پایین میاد و قطعی های چند ثانیه ای هم هست. تقریبا 4 روز در هفته اینطوریه.
اینترنتم مخابرات 512
سرعت دانلود در حالت عادی حدود 450 kb
در حالت افت سرعت حدود kb 50 ( به همراه قطع و وصل )

email1414
August 15th, 2014, 01:23
نمیدونم.ولی من خیلی کلافه شدم.

apadanaserver
August 15th, 2014, 01:36
ای پی نتورک کانکشن رو بزارید رو ای پی مودم یعنی 192.168.1.1
دی ان اس هم از خودشون بگیرید ببینید درست میشه یا نه