PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد iis

alian
August 9th, 2014, 13:59
سلام دو تا سوال داشتم دوستانی که کار کردن لطفا جامع توضیح بدن

1. بعد از نصب iis چطور به اون وارد بشم از طریق اینترنت (هر چی ip میزنم نمیشه)
2.چطور فایل رو از vps اپلود کنم روی هاست iis که خودم راه انداختم تو سیستم خونه (اصلا امکانش هست که تو iis اپلود کنم)

E_R_B
August 9th, 2014, 14:11
از رو vps آپلود کنید رو سیستم خونه؟!
برای چی آخه؟!

alian
August 9th, 2014, 14:23
از رو vps آپلود کنید رو سیستم خونه؟!
برای چی آخه؟!

توضیح بدین لطفا احتیاج دارم

HPxf
August 9th, 2014, 14:29
میخوای فایل بزاری روی سرور filezila نصب کن بخوای از iis بزاری باید کانفیگش کنی بشود FTP

SamaN DL
August 9th, 2014, 14:29
سلام دو تا سوال داشتم دوستانی که کار کردن لطفا جامع توضیح بدن

1. بعد از نصب iis چطور به اون وارد بشم از طریق اینترنت (هر چی ip میزنم نمیشه)
2.چطور فایل رو از vps اپلود کنم روی هاست iis که خودم راه انداختم تو سیستم خونه (اصلا امکانش هست که تو iis اپلود کنم)

درود

دوست عزیز، متوجه نشدم در سیستم خانگی iis نصب کردید یا سرور مجازی تهیه کردید؟(لطفا درخواست خودتون رو گویا تر بیان کنید!)

alian
August 9th, 2014, 14:37
درود

دوست عزیز، متوجه نشدم در سیستم خانگی iis نصب کردید یا سرور مجازی تهیه کردید؟(لطفا درخواست خودتون رو گویا تر بیان کنید!)

تو سیستم خونه ویندوز سرور 2008 نصب کردم iis هم نصب کردم ولی بهش از طریق اینترنت دسترسی ندارم تا اونجا که من میدونم اگه ip رو وارد کنم تو اینترنت باید iis بیاد بالا ایا تنضیمات خاصی میخواد

SamaN DL
August 9th, 2014, 14:51
تو سیستم خونه ویندوز سرور 2008 نصب کردم iis هم نصب کردم ولی بهش از طریق اینترنت دسترسی ندارم تا اونجا که من میدونم اگه ip رو وارد کنم تو اینترنت باید iis بیاد بالا ایا تنضیمات خاصی میخواد

اگر کانفینگ های مربوط رو درست انجام داده باشین! با سیستم دیگه ای میتونید به صورت ریموت وارد سرور 2008 که نصب کردید بشید! فکر نکنم مشکلی باشه!