PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی فروشگاه موبایل و کامپیوتر قیمت مناسب

ACGE
August 8th, 2014, 23:50
سلام
دوستان من میخواستم یه فروشگاه کامپیوتر و گوشی در شهر خودمون بزنم و یه فروشگاه اینترنتی فقط مشکلی که دارم دنبال یه منبع برای خرید محصولات در تهران هستم که به آشنایی که دارم بگم برام بخره و بفرسته! برای همین دوستان تهرانی که آشنایی دارن ممنون میشم که کمک کنن و بگن کجا قیمت پایین میتونم گیر بیارم؟ بازار رضا،ایرانیان،علاءدین رو بهم گفتن ولی اگه دوستان جای بهتر یا در همین بازار ها فروشگاه خوبی میشناسن ممنون میشم آدرس بدن و معرفی کنن
با تشکر

viasky
August 8th, 2014, 23:53
قصد تهیه عمده محصولات را دارید با دی جی کالا در تماس باشید
با بهترین قیمت می تونید تهیه کنید چون به صورت مستقیم واردکننده هستند ( برخی از کالا)

HPxf
August 8th, 2014, 23:53
شما می توانین از این سایت خرید کنید برای شما ارسال می کنند
ديجی کالا : نقد و بررسی و فروش آنلاین کالای دیجیتال (http://www.digikala.com)

ACGE
August 9th, 2014, 00:18
دوستان من این سایت رو میشناسم همین الان قیمت از فروشنده های مختلف خیلی پایین تر از دی جی هم دارم! الان تازه متوجه شدم که دی جی همچین هنری نکرده! قیمت ها متوسطن!

Ramin
August 9th, 2014, 00:32
دوستان من این سایت رو میشناسم همین الان قیمت از فروشنده های مختلف خیلی پایین تر از دی جی هم دارم! الان تازه متوجه شدم که دی جی همچین هنری نکرده! قیمت ها متوسطن!

تعرفه های موجود در سایت برای فروش تکی است. برای دریافت تعرفه های عمده بهتر است به صورت حضوری به آدرس موجود مراجعه فرمائید

ACGE
August 9th, 2014, 23:56
تعرفه های موجود در سایت برای فروش تکی است. برای دریافت تعرفه های عمده بهتر است به صورت حضوری به آدرس موجود مراجعه فرمائید

خب مشکل همینه من فعلا خرید عمده خاصی ندارم! من قیمت خرید تکی ارزون تر هم دارم فقط میخواستم دوستان تهرانی که تجربه دارن بگن مکان خاصی رو میشناسن که ارزون تر بفروشه یا فقط همین بازار هایی که گفتم هستن؟

- - - Updated - - -

up

- - - Updated - - -

عح

dakkeh20
August 10th, 2014, 00:04
دوست من بحث تجربه نیست ، اگر میخواین تکی و قیمت مناسب خریداری کنید و دوستان هم آدرس های بورس کالاهای مورد نیاز شما را گذاشته اند ، با حرف من و پیشنهاد من به نتیجه دلخواه نمیرسید ، بهترین کار اینه که یکبار خودتون حضوری به این مراکز مراجعه کنید قطعا به هدف خودتون نزدیک تر میشوید .