PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست ایران

ali269
August 8th, 2014, 22:25
سلام دوستان

نیازبه ۱۰۰تا۲۰۰مگ هاست ایران فوری دارم
فقط سیپنل
امکانات هم نامحدود
پهنای باند زیاد نباشه که در قیمت تاثیر داشته باشد
تست قبل خرید داشته باشید
شرکت معتبر با نماد
لطفا از پیام خصوصی به شدت اجتناب کنید
قیمت هم اینجا بدید لینک ندید تا بررسی کنم
باتشکر ازهمه

AliFatehi
August 8th, 2014, 22:34
سلام دوستان

فقط سیپنل
امکانات هم نامحدود
تست قبل خرید داشته باشید
شرکت معتبر با نماد
باتشکر ازهمه

سلام دوست عزیز

ایران از سی پنل تحریم هست و فقط از دایرکت ادمین میتونه استفاده کنه..

با نور وب در خدمتتون هستیم...

هاست 500 مگ ایران / لینوکس / دایرکت ادمین

ماهیانه 4000 تومان

هاستینگ نور وب - Noor-Web » میزبانی وب (http://noor-web.ir/host.html)

ali269
August 8th, 2014, 22:41
خیلی ها دارند سیپنل میدهند
سیپنل نمیدید تفر ندید و حجم درخواستی فقط

AliFatehi
August 8th, 2014, 23:12
خیلی ها دارند سیپنل میدهند
سیپنل نمیدید تفر ندید و حجم درخواستی فقط

یکم ادبیاتتون بد هست...در برخوردتون تجدید نظر کنید...
میشه یه نمونه نشون بدین؟! ما هم بشناسیم؟ بله با کرک و نال میشه نصب کرد...اما باگ ها رو هم باید تحمل کنید...
ببینیم چه کسانی به شما آفر هاست ایران / سی پنل میدن....

ali269
August 8th, 2014, 23:14
ادبیات من؟ شماکه افرمیدی طبق قوانین بایدمطابق درخواست افر بدی نه چیزی که میدی
بله هستند دلیل نداره بگم مگرخودشون پست بدهند

Dr.Oxygen
August 8th, 2014, 23:16
یکم ادبیاتتون بد هست...در برخوردتون تجدید نظر کنید...
میشه یه نمونه نشون بدین؟! ما هم بشناسیم؟ بله با کرک و نال میشه نصب کرد...اما باگ ها رو هم باید تحمل کنید...
ببینیم چه کسانی به شما آفر هاست ایران / سی پنل میدن....
بله دوستِ من نمونه زیاد هست ، فقط کافی هست کمی وقت بذارید و سرچ کنید .
دلیل نمیشه چون شما دانشش رو ندارید و یا اطلاع ندارید یعنی نیست و اگر هم هست کرک شده هست .
خیلی ساده با روش تانل میشه روی سرور ایران سی پنل لایسنس شده نصب کرد و خیلی از دوستان ، از جمله خودِ بنده هم در این انجمن این کار را انجام میدهند .

-----
دوست عزیز استارتر ، از ****** و یا حتی وب سیب تا هاست نتورک میتونید سی پنل ایران تهیه کنید .

موفق باشید .

modiranhosting
August 8th, 2014, 23:45
سلام دوستان

فقط سیپنل
امکانات هم نامحدود
تست قبل خرید داشته باشید
شرکت معتبر با نماد
باتشکر ازهمه

در خدمتیم با کنترل پنل Cpanel

250 مگابایت فضا / 7000 مگابایت ترافیک ماهانه

قیمت سالانه 65 تومان

اطلاعات بیشتر در :

مدیــران هاســتینگ | ارائه خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه، طراحی سایت، پنل پیامک | (http://modiranhosting.ir/)

ali269
August 8th, 2014, 23:47
لطف کنین قیمت در تاپیک بدید ارجاع به لینک خلاف قوانین است

majidisaloo1
August 8th, 2014, 23:54
در خدمتیم:
هاست لینوکس سی پنل ایران ، خرید هاست | آنلاین سرور (http://onlineservers.ir/hosting/linuxhosting)

modiranhosting
August 8th, 2014, 23:55
لطف کنین قیمت در تاپیک بدید ارجاع به لینک خلاف قوانین است

کاربر گرامی تمامی لینک های انجمن Not Follow هستند .

موفق و پیروز باشید

Dr.Oxygen
August 9th, 2014, 00:03
نیازی به بحث کردن با شما که علم و دانش همه چیز رو دارین نمیبینم...
دو عدد سرور فیزیکی داریم که فکر میکنم هزینه سرورها از سرمایه کلی شما هم بیشتر باشه...
بنده هم مدیریت فروش هستم و نیازی نمیبینم در مورد مسائل فنی بحث کنم...
شما نگاه کنید شرکتهای بزرگ که مجوز دارن و سرور اختصاصی دارن روی سرور ایران سی پنل زدن یا دایرکت ادمین!

درود مجدد ، نمیدونم چرا بحث رو ادامه میدید .
یعنی شرکت هایی مثلِ ****** ، هاست نتورک ، تجارت هاست ، پرند دیتا ، میزبان پایتخت و یا همین آنلاینِ سرور شرکت های کوچک هستند و سرور اختصاصی ندارند ؟!.
بنده هیچ ادعایی در هیچ موردی نکردم ، اما جالب بود برام خیلی زیاد که شما میاید میگید نیست و اگر هست کرک هست بعد الانم میگید شرکت هایی که سی پنل نصب کردند شرکت های کوچکی هستند و سرور اختصاصی ندارند ، دوستِ عزیز فروشنده من بنده نه نیاز دارم و نه لازم میدونم دچار خود معروف بینی بشم و در حاله ای از رویا درمورد سرمایه به سر ببرم ، سرمایه دار شما جناب بیل گیتس دوستِ من اما به شخصه اگر مدیر فروشِ شرکتی خصوصیات اخلاقی چون شما داشته باشه و با اینکه به اعتراف خودتون در بحث های فنی نیستید و در بحث های فنی شرکت کنه و از الفاظ به این گونه استفاده و لفاظی کند ، نتیجه میشه اینکه استارتر تاپیک با هر زبونی از شما خواهش میکنه از تاپیکش برید بیرون .
بحث رو دیگه ادامه نمیدم ، برای شرکتِ بین المللی و جهانی و بسیار بسیار بزرگ و معتبر نور وب هم آرزوی موفقیت روز افزون دارم .
سپاس .

ali269
August 9th, 2014, 00:17
اقای مهندس عیسی لو انتقال هم میدید؟چون چندمرتبه دوستانم با شما مشکل داشتند در مورد انتقال در سایت زدید انتقال میدهید خریدمیکنیم تیکت برای انتقال هاست میزنیم میفرمایید ماوارد پنل کاربر نمی شویم وخودمون باید منتقل کنیم:-(

aligoli
August 9th, 2014, 00:35
سلام دوستان

فقط سیپنل
امکانات هم نامحدود
تست قبل خرید داشته باشید
شرکت معتبر با نماد
باتشکر ازهمه

فقط سی پنل باشد ؟
دایرکت ادمین موجود است آیا آفر ارایه نشود ؟

ali269
August 9th, 2014, 01:51
نه عزیز سیپنل نیاز دارم

majidisaloo1
August 9th, 2014, 03:02
اقای مهندس عیسی لو انتقال هم میدید؟چون چندمرتبه دوستانم با شما مشکل داشتند در مورد انتقال در سایت زدید انتقال میدهید خریدمیکنیم تیکت برای انتقال هاست میزنیم میفرمایید ماوارد پنل کاربر نمی شویم وخودمون باید منتقل کنیم:-(

با سلام انتقال داده میشه
در پاسخ به کسانی که میفرمایند اختصاصی نیست و نمیدونم کرک است و... تنها دو عکس میگذاریم که توی این دو عکس میتوانید همه این چیز ها را متوجه بشوید :
2198221983

توضیحات :
سرور اختصاصی با 32 گیگ رم هست و 16 هسته سی پی یو اختصاصی
سرور اختصاصی است نه مجازی (اگر مجازی بود میزد اون بالا vmware نه اینکه server)
سرور به صورت کلود لینوکس هستش
خیلی موارد دیگر را فردا تاپیک میکنیم که ما برای اولین بار هست که قرار بر ارائه داریم
سی پنل هم کاملا قانونی است میبینید که آپدیت شده است
آی پی که میبینید 5.56.132.18 است که یکی از آی پی های خود ما هست میتوانید who.is بگیرید اگر مقداری اطلاعات داشته باشید متوجه میشوید که در عکس هایی که داده ایم لایسنس قانونی است و تریال نیست اما در لینک زیر میبینید این آی پی یک بار تریال استفاده کرده است و دیگر لایسنس نگرفته است
License Verification - cPanel Inc. (http://verify.cpanel.net/index.cgi?ip=5.56.132.18)
در ارتباط با روش کاری که انجام شده نیز تاپیک خواهیم زد که خیال خیلی ها راحت باشه و از روی شنیده هایشان دیگر چیزی را مطرح نکنند
البته 99 درصد کسانی که سی پنل ارائه میکنند اصولی نیست بنده دیدم مجازی را در خارج نصب میکنند و بعد تمپلیت میگیرند میارند ایران این موارد را ما انجام نداده ایم و کاری کاملا اصولی انجام شده است به نحوی که شما میتوانید آی پی ما رو به سی پنل ریپورت بکنید
ما قراره برای سرور های خارجمون نیز از این روش استفاده بکنیم چون امنیت کاری که دارد فوق مواردی است که شما فکرش را بکنید

با سپاس
عیسی لو

ali269
August 9th, 2014, 09:38
از انلاین سرور تهیه گردید
مدیریت عزیز لطفا تاپیک ببندید