PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به کمک

HRE2012
August 8th, 2014, 12:37
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی یک سوال داشتم لطفا فقط کسانیکه در این ضمینه تجربه دارن کمک کنن
میخوام یک سایت تراوین بزنم میشه راهنماییم کنید که این کار آینده داره یا نه؟
در ضمن در این ضمینه اگه کسی نمایندگی دامنه.ir ارزون سراغ داشت بهم بگه ممنون میشم
با تشکر

HPxf
August 8th, 2014, 13:05
در مورد تراوین الان زیاد شده اسکریپت بدون باگ هم هزینه دار است بهتر است بازی انلاین دیگری انتخاب کنین
برای نمایندگی تاپیک باز کنین در متفرقه افر نمی شود داد

HRE2012
August 8th, 2014, 13:11
در مورد تراوین الان زیاد شده اسکریپت بدون باگ هم هزینه دار است بهتر است بازی انلاین دیگری انتخاب کنین

حرف شما کاملا درسته من یک اسکریپت تقریبا بدون باگ گیر آوردم واسه همین میگم(البته اسکریپت بدون باگ نداریم)

k.namjoo
August 8th, 2014, 14:14
در مورد تراوین اگه بتونید تبلیغات گسترده و جوایز خوب بزارید بله جواب میده ( البته در صورتی که اسکریپت سالم و بدون باگ داشته باشید)
در مورد نمایندگی ای ار دوستانی هستن که رایگان میتونن بدن خدمتتون توی بخش خودش تاپیک بزنید تا پیشنهاد هارو ببینید

موفق باشید

HRE2012
August 8th, 2014, 15:25
در مورد تراوین اگه بتونید تبلیغات گسترده و جوایز خوب بزارید بله جواب میده ( البته در صورتی که اسکریپت سالم و بدون باگ داشته باشید)
در مورد نمایندگی ای ار دوستانی هستن که رایگان میتونن بدن خدمتتون توی بخش خودش تاپیک بزنید تا پیشنهاد هارو ببینید

موفق باشید
داداش از راهنماییت ممنون

mohsenevil
August 8th, 2014, 17:02
سلام خوندم پستتو نه وقتتو رو تراوین نزار
نسخه قدیمی تراوین رو ک کسی بازی نمیکنه نسخه 4.2 رو تازه کمی بازی میکنن اونم تو ایران فقط من و مهران و مدیر دوتا سایت داریمش ک قیمتش هم زیاده نسبت به بازی
اگ میخوای سرمایه بزاری و درامد خب کسب کنی ک تراوین بکش بیرون یه بازی جدید بزن ک خب یه 20 میلیون در نظر باید بگیری ک خب
ماهانه کم کم 20 میلیون رو میتونی ازش در بیاری میانگین درامد بازی انلاین هر بازیکن 1500 خرج میکنه ک خب حداقل 35 هزار بازیکن رو باید بگیری ک گرفتنش با تبلغات خیلی سادست

اگ کمک خواستی یا خواستی بزنی بهم خبر بده
09381007991
تو کار بازی انلاینم

HRE2012
August 8th, 2014, 21:06
سلام خوندم پستتو نه وقتتو رو تراوین نزار
نسخه قدیمی تراوین رو ک کسی بازی نمیکنه نسخه 4.2 رو تازه کمی بازی میکنن اونم تو ایران فقط من و مهران و مدیر دوتا سایت داریمش ک قیمتش هم زیاده نسبت به بازی
اگ میخوای سرمایه بزاری و درامد خب کسب کنی ک تراوین بکش بیرون یه بازی جدید بزن ک خب یه 20 میلیون در نظر باید بگیری ک خب
ماهانه کم کم 20 میلیون رو میتونی ازش در بیاری میانگین درامد بازی انلاین هر بازیکن 1500 خرج میکنه ک خب حداقل 35 هزار بازیکن رو باید بگیری ک گرفتنش با تبلغات خیلی سادست

اگ کمک خواستی یا خواستی بزنی بهم خبر بده
09381007991
تو کار بازی انلاینم
خیلی ازت ممنونم بابت راهنمایی

- - - Updated - - -

دیگه نظری نیست؟؟

omid3963
August 8th, 2014, 21:45
من که یه زمانی تراوین بازی میکردم
حالا دیگه از این بازی خسته شدم
رو یه بازی دیگه سرمایه گذاری کن

shahab-f