PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپاچی

mahdibt52
August 8th, 2014, 11:50
سلام
ببخشد اپاچی 2.2 از اچ تی اکسس پشتیبانی نمیکنه؟
چون تو سرور من کار نکرد

HPxf
August 8th, 2014, 11:59
اچ تی اکسس ؟ منظورتون بانک اکسس است ؟ سرورتون هم ویندوز است یا لینوکس ؟

mahdibt52
August 8th, 2014, 12:03
منظورم htacces هست
سرور ویندوز هست

Mehran18
August 8th, 2014, 12:06
سلام,

mod_rewrite فعال کنید از extension های آپاچی..

mahdibt52
August 9th, 2014, 00:00
سلام,

mod_rewrite فعال کنید از extension های آپاچی..
امتحان کردم نشد

OmidX
August 9th, 2014, 00:02
سلام
ببخشد اپاچی 2.2 از اچ تی اکسس پشتیبانی نمیکنه؟
چون تو سرور من کار نکرد

mod_rewrite فعال هست ؟ ، کنترل پنل نصب کردید ؟ یا بصورت LAMP از وب سرور استفاده میکنید ؟

mahdibt52
August 9th, 2014, 00:02
فعال هست
کنترل پنل ندارم از فایل کانفیگ تغییر میدم

CentralClubs
August 9th, 2014, 09:02
ويندوز و اپاچي روي ويندوز هم از .htaccess پشتيباني ميكنه، اما چون اين فايل با دات شروع شده، ويندوز اون رو به عنوان يك فايل بي نام و با پسوند .htaccess شناسايي ميكنه. پس به صورت عادي نميتونيد اين فايل رو ايجاد كنيد، اما ميتونيد فايل رو از جاي ديگه‌اي كپي كنيد (يعني فقط زمان تغيير نام و يا ايجاد فايل جديد جلو اين نام گذاري رو ميگيره). اما اگر يك فايل دقيقا با نام .htaccess داشته باشيد، قاعدتا نبايد مشكل وجود داشته باشه و كار ميكنه

mahdibt52
August 9th, 2014, 20:12
ويندوز و اپاچي روي ويندوز هم از .htaccess پشتيباني ميكنه، اما چون اين فايل با دات شروع شده، ويندوز اون رو به عنوان يك فايل بي نام و با پسوند .htaccess شناسايي ميكنه. پس به صورت عادي نميتونيد اين فايل رو ايجاد كنيد، اما ميتونيد فايل رو از جاي ديگه‌اي كپي كنيد (يعني فقط زمان تغيير نام و يا ايجاد فايل جديد جلو اين نام گذاري رو ميگيره). اما اگر يك فايل دقيقا با نام .htaccess داشته باشيد، قاعدتا نبايد مشكل وجود داشته باشه و كار ميكنه
اتفاقا من هم همین کارو کردم
mod rewrite رو هم فعلا کردم اها درست نمیشه

- - - Updated - - -

متاسفانه مشکل من هنوز حل نشده دوستان راه های دیگه ای پیشنهاد کنید
نسخه اپاچی
2.0

CentralClubs
August 9th, 2014, 20:15
چرا از اپاچي 2.4 استفاده نميكنيد؟ من الان روي سيستم خودم wamp دارم و با اپاچي 2.4
بدون مشكل دستورات htaccess اجرا ميشه