PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه براي تمام سايتها و مشتريان

asuma
August 7th, 2014, 22:51
دوستان
اگر درگاهي روميشناسيد كه قوانين سخت گيرانه نداشته باشه و براي همه سرويس ارائه بده معرفي كنيد
البته اگر از اين بابت اطمينان داريد
ضمنا mihanpal بسته شده jahanpay هم قوانينش سخت گيرانه شده و به سايتهاي به اصطلاح غير مجاز درگاه نميده
sharjiran فعلن كاري به كسي نداره ولي كارمزدش خيلي بالاست و دير تسويه ميكنه به جزاينها اگه ميشناسيد معرفي كنيد
با سپاس

HPxf
August 7th, 2014, 22:58
پی لاین 2.5 % است کم اذیت میکنه
پرداختش عالیه

asuma
August 7th, 2014, 23:08
ممنون دوست خوبم
ولي 2.5 درصد هم زياده
پرداختش شتابه يا پايا هم داره؟!
تسويه ش چي؟! خيلي طول نميدن؟

mohsen_sh
August 7th, 2014, 23:13
ممنون دوست خوبم
ولي 2.5 درصد هم زياده
پرداختش شتابه يا پايا هم داره؟!
تسويه ش چي؟! خيلي طول نميدن؟
یه پرداخت داره ک 1 الی 3 ساعت طول می کشه!
یه پرداخت داره ک اگه اسمش رو درست گفته باشم پایاست!

پرداختش عالیه!
امکانات هم عالیه!
پشتیبانی نیز !

ULTRAWEB
August 8th, 2014, 00:08
123pay.ir
خوبه نه مدرک میخوان نه گیری میده به چیزی
البته واسه حفظ ابرو نوشته گیر میدن:)

kingpower
August 8th, 2014, 00:54
درود
من هم پیلاین رو توصیه میکنم
چندوقتی است دارن ازش استفاده میکنم راضی هم هستم

haftsepehr
August 8th, 2014, 01:06
پی لاین همه چیش عالی هست

omid1991
August 8th, 2014, 02:00
دوستان
اگر درگاهي روميشناسيد كه قوانين سخت گيرانه نداشته باشه و براي همه سرويس ارائه بده معرفي كنيد
البته اگر از اين بابت اطمينان داريد
ضمنا mihanpal بسته شده jahanpay هم قوانينش سخت گيرانه شده و به سايتهاي به اصطلاح غير مجاز درگاه نميده
sharjiran فعلن كاري به كسي نداره ولي كارمزدش خيلي بالاست و دير تسويه ميكنه به جزاينها اگه ميشناسيد معرفي كنيد
با سپاس

با سلام
درگاه کاملا اختصاصی از 4 بانک مختلف
کارمزد فقط 1 درصد
تسویه حساب آنی
sibapal.com

موفق باشید.

taha_2011
August 8th, 2014, 03:04
سیباپال پیشنهاد میشه:)

hasanazizi
August 8th, 2014, 03:16
سلام خسته نباشی دوست عزیز
به ترتیب واست مینویسم
پی لاین - جهان پی - 123pay.ir . و اگه اشتباه نکنم اسمش سیبا پال هست اینو دقیق نمیدونم
از اینا بگیر من خودم با جهان پی و پیلاین کار میکنم اما بعضی وقتا شاید ماهی یه بار جهان پی یه اروری میزنه ..اینو بگم بعضی وقتا

rodfile.ir
August 8th, 2014, 17:04
بنده با بازپرداخت کار می کنم
نمی دونمش یاید خیلی ها هم کار می کنن
به قول معروف چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
تمام مشتری هاش هم مشتری آوردن یعنی کیفیت کارشون فوقل العاده است
شاید امکاناتشون نسبت به جای دیگه کمتر باشه ولی کیفیت مهمتره
سامانه پرداخت اینترنتی بازپرداخت (http://bazpardakht.com)

asuma
August 10th, 2014, 16:48
سلام خسته نباشی دوست عزیز
به ترتیب واست مینویسم
پی لاین - جهان پی - 123pay.ir . و اگه اشتباه نکنم اسمش سیبا پال هست اینو دقیق نمیدونم
از اینا بگیر من خودم با جهان پی و پیلاین کار میکنم اما بعضی وقتا شاید ماهی یه بار جهان پی یه اروری میزنه ..اینو بگم بعضی وقتا
ممنون دوستم
ولي فكر كنم بايد جهان پال رو بيخيال بشي ، چون جديدن به فتا گزارش ميده ، ميهن پال هم احتمالن به دليل اينكه نخواست همكاري كنه مجبور شده درگاه رو تعطيل كنه
بقيه رو نميدونم ولي كاش به جاي گير دادن به سايتها ، به توليد و توزيع لبنيات و مواد خوراكي غير مجاز و فاسد گير ميدادن كه هر روز داره به خورد مردم ميره

hasanazizi
August 10th, 2014, 18:18
ممنون دوستم
ولي فكر كنم بايد جهان پال رو بيخيال بشي ، چون جديدن به فتا گزارش ميده ، ميهن پال هم احتمالن به دليل اينكه نخواست همكاري كنه مجبور شده درگاه رو تعطيل كنه
بقيه رو نميدونم ولي كاش به جاي گير دادن به سايتها ، به توليد و توزيع لبنيات و مواد خوراكي غير مجاز و فاسد گير ميدادن كه هر روز داره به خورد مردم ميره

دقیقا دوست عزیز
3 ماه هاستینگ منو تعطیل کردن برای شناسنامه دار کردن شرکت و بعدش گفتن برای احتمال مشکل باید شرکت وکیل داشته باشه منم مجبور شدم هر چی بگن عمل کنم اخر سر نزدیک 18 میلیون بهم ضرر زدن به خطار تعطیلی بودن شرکت .و 400 تومان برای شناسنامه شرکت خرج کردم و دوباره از نو شروع کردم

Gadora
August 10th, 2014, 18:25
فعلا یک دو سه پی | درگاه واسط پرداخت اینترنتی (http://123pay.ir) پیشنهاد می شود

aliirani
August 11th, 2014, 19:41
همه مدارک کارت ملی می خواهند
به غیر
123p.ir
ایا مورد تایید هست و یا جاهای دیگر هست معرفی کنید

asuma
August 13th, 2014, 12:49
ممنون از نظرات تمام دوستان
من هدفم از اين پست راهنمايي و كمك به همه دوستانيست كه دنبال يك درگاه مطمئن ، امن با كارمزد مناسب هستند
منتها تجربه نشان داد تعدادي از درگاه هايي كه در ابتدا بسيار عالي و امن به نظرميرسيدند بعد از مدتي نتيجه عكس دادند و ضرر زيادي را به برخي كاربران وارد نمودند
لذا خواهشمندم در صورتيكه درصد اطمينان بالايي از درگاه مورد نظر داريد در ادامه تاپيك ها معرفي نماييد
با سپاس فراوان

bl4ck
August 15th, 2014, 18:28
باز پرداخت 1 درصد کامزد میگیره خیلی خوبه تایید میشه و یک هفتست استفاده میکنم پرداختش هم سریعه

bazpardakht.com