PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رایتل

فرهاد م
August 7th, 2014, 21:14
سلام

دوستان من حدود 3 هفته پیش طرح رای اموز ثبت نام کرده بودم برای سیم کارت بعد نوشته بود بعد 5 روز سیم کارت به دست ما میرسه ولی هنوز که هنوزه خبری نیست

من یک هفته بعد از ثبت نام 3 بار تماس گرفتم با این شماره 09202000000 برای ارتباط با اپراتور اشغال میزد بعد از اون یادم رفته امروز که یادم اومد دو بار زنگ زدم باز اشغال میزنه اپراتورش بقیه گزینه های که داره روی خودکار و توضیح میده به کسی وصل نمیشه شماره دیگه هست که به هشون زنگ بزنم

- - - Updated - - -

اپ

www.ratebook.ir
August 7th, 2014, 21:19
شماره دیگه ای ازش ندارم
ولی به زودی اپراتور رایتل تعداد مشتریاش کم خواهد شد و همه میرن سراغ ایرانسل
مخصوصا اگه ایرانسل محدودیت سرعت 128 رو برداره و یا به نوعی دورش بزنه

ULTRAWEB
August 7th, 2014, 22:02
بلاخره میاد دیرو زود داره پست من وقتی گرفتم سه هفته طول کشید بصورت انلاینم سفارش دادم
فقط کپی شناسنامه یا کارت ملی دم دستتت داشته باش وقتی میان میخوان ازت

فرهاد م
August 7th, 2014, 22:10
بلاخره میاد دیرو زود داره پست من وقتی گرفتم سه هفته طول کشید بصورت انلاینم سفارش دادم
فقط کپی شناسنامه یا کارت ملی دم دستتت داشته باش وقتی میان میخوان ازت

منم انلاین سفارش داده بودم

این اپراتور چرا اشغال میزنه؟

meysam021
August 7th, 2014, 22:11
ایرانسل برای اینکه رایتل داره رقابتو ازش میگیره شروع کرده به 3g کردن که مطمئن باشید
بزودی ایرانسل اینترنتش رو بهتر رایتل میکنه ، پشتیبانی ایرانسل میشه گفت فوق العادست.

medianet
August 7th, 2014, 22:40
دسترسی به قسمت حساب مشترکین ecare نداری ؟ اونجا میتونی با پشتیبانی در تماس باشی

E_R_B
August 7th, 2014, 23:26
ایرانسل تعرفه هاش رو گرون کرده

سرزمین
August 8th, 2014, 00:29
سلام

رایتل - تماس با ما (http://www.rightel.ir/contact)

majidisaloo1
August 8th, 2014, 02:20
من طرح نا محدود قدیمی که محدودیتی توش نبود را دارم
رای فای هم دارم
سیم کارت دائمی هم دارم
سرعت اینترنت را نیز از 128 به 1024 تغییر داده ایم
تمام مراتب بالا را سریعا انجام دادند و مرسوله سیم کارت و یا رای فای که ارسال کردند 5 روز دقیقا هر کدام زمان برد

rabis
August 8th, 2014, 16:38
ما هم تو طرح رای اموز ثبت نام کردیم 15 تا سیم کارت
حدود 16 روز شده نیومده
طبق گفته دوستمون هم شماره ای که دادن همش اشغال میزنه

OmidX
August 8th, 2014, 17:10
دوستان من الان داشتم مراحل ثبت نام رو نگاه میکردم ، جایی برای انتخاب نوع سیم کارت (میکرو ، نانو و...) نداشت ، چطور باید بهشون گقت ک سیم نانو ارسال کنند ؟

hannah
August 8th, 2014, 23:15
میادش دیرو زود داره ولی میاد من 1 دونه ثبت نام کردم بعد از 14 15 روز اومد بعد از 1 روزم فعال شد از همون طرح رای آموز ثبت نام کردم نگران نباشید میاد

فرهاد م
August 24th, 2014, 22:57
الان بیش از یک ماه هست که سیم کارت من نیومده

این راه ارتباطی که گذاشته فقط اشغال میزنه قسمت پشتیبانش. کسی تابحال زنگ زده به این شماه ؟09202000000

چیکار کنم بهتره؟ نکنه با پول من اختلاس کرده باشن

سرزمین
August 25th, 2014, 10:35
الان بیش از یک ماه هست که سیم کارت من نیومده

این راه ارتباطی که گذاشته فقط اشغال میزنه قسمت پشتیبانش. کسی تابحال زنگ زده به این شماه ؟09202000000

چیکار کنم بهتره؟ نکنه با پول من اختلاس کرده باشن

سلام

دوست عزیز اینا سرشون شلوغه من خودم رایتل دارم و هر زمان با خط رایتلم تماس گرفتم پاسخ دادن

شما تماس میگیری یه ذره نگه میداری میبینی کسی جواب نمیده قطع می کنی این دفعه که تماس گرفتی اینقدر نگه دار تا یکی از اوپراتور ها جوابتو بده

در ضمن اوپراتور اعلام می کنه شما نفر چندمی در صف انتظار!

اون جمله ای رو که پر رنگ کردم پاک کن همچین میگه که انگار چقدر پول داده از یه اوپراتور ثبت شده سیم کارت خریدی

فرهاد م
August 25th, 2014, 20:01
اون رو به شوخی نوشتم ولی چرا کنه قطره قطره جمع گرد ... انگار تابحال اختلاس نشده تو ایران اینم روش این همه پول مارو خوردن که نگو...

ولی اشغال میزنه دوست عزیز بعد خودش قطع میشه بیش از 20 بار زنگ زدم در زمان های مختلف و در روز های مختلف همیشه اینجوری بوده

سرزمین
August 25th, 2014, 20:16
اون رو به شوخی نوشتم ولی چرا کنه قطره قطره جمع گرد ... انگار تابحال اختلاس نشده تو ایران اینم روش این همه پول مارو خوردن که نگو...

ولی اشغال میزنه دوست عزیز بعد خودش قطع میشه بیش از 20 بار زنگ زدم در زمان های مختلف و در روز های مختلف همیشه اینجوری بوده

چی بگم برای من که این طوری نیست شما ساعت کاری بگیر مثلاً 10 صبح البته میدونم که پشتیبانیش به احتمال زیاد 24 ساعتس

espad
August 27th, 2014, 19:46
رایتل واقعا مزخرف مخصوصا که 3g همراه اول و ایرانسل راه افتاده

SamaN DL
August 27th, 2014, 21:57
رایتل واقعا مزخرف مخصوصا که 3g همراه اول و ایرانسل راه افتادههمراه اول که دیگه از 3g شدن پشیمون شد!!!

سرزمین
August 28th, 2014, 00:33
همراه اول که دیگه از 3g شدن پشیمون شد!!!

آقای محترم قبل از گفتن هر چیزی فکر کن بیخودی خبر اشتباه رو به مردم منتقل نکن همراه اول هم مجوز 3G و 4G رو گرفت

جهت اطلاعات بیشتر به سایت mci.ir مراجعه کنید.

Meistero
August 28th, 2014, 01:18
درود

ایرانسل مال " ب*ت " هستش.کسی میدونه رایتل مال کدوم ارگان یا نهاد یا تشکیلاتی هستش؟

om!d-D
August 28th, 2014, 10:55
درود

ایرانسل مال " ب*ت " هستش.کسی میدونه رایتل مال کدوم ارگان یا نهاد یا تشکیلاتی هستش؟
تامین اجتماعی فکر کنم

farsistar
August 29th, 2014, 04:13
بنده خریداری کردم و 3 روزه به دستم رسید
اپراتور هم فکر کنم صبح تماس بگیری مشکلی نباشه