PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایان فعالیت سایت میهن پال

ourweb
August 7th, 2014, 15:30
با کمال تقدیر و تشکر از دوستان عزیز به اطلاع کلیه کاربران محترم می رساند به دلیل به پایان رسیدن فعالیت میهن پال تمامی درگاههای کاربران غیر فعال شده است. لطفا در صورت وجود وجه درحساب کاربری خود، نسبت به درخواست آن از طریق سایت اقدام فرمایید تا با شما تسویه حساب گردد.
با آرزوی توفیق
مدیریت میهن پال
این تازه برام ایمیل اومد قضیه چیه؟

rodfile.ir
August 7th, 2014, 15:35
هیچی جمع کرده
دلیل خوبی هم نمیاره
ولی این طوری که بوش میاد
از بالا فشار آوردن

modiranhosting
August 7th, 2014, 15:43
با کمال تقدیر و تشکر از دوستان عزیز به اطلاع کلیه کاربران محترم می رساند به دلیل به پایان رسیدن فعالیت میهن پال تمامی درگاههای کاربران غیر فعال شده است. لطفا در صورت وجود وجه درحساب کاربری خود، نسبت به درخواست آن از طریق سایت اقدام فرمایید تا با شما تسویه حساب گردد.
با آرزوی توفیق
مدیریت میهن پال
این تازه برام ایمیل اومد قضیه چیه؟

ملاحظه بفرمائید.

http://www.webhostingtalk.ir/f42/71552/index29.html#post1147915

rodfile.ir
August 7th, 2014, 15:46
ملاحظه بفرمائید.

http://www.webhostingtalk.ir/f42/71552/index29.html#post1147915

مشکل اینجاست که این دلیل محکمی نیست
با این درآمدی که ایشون داشتن می تونستن چند تا کارمند بگیرن

BazPardakht.Com
August 7th, 2014, 16:04
از این خبر ناراحت شدم
ایشون یکی از بهترین همکاران ما بود
کاش می تونستن در این عرضه فعالیت خودشون رو نگه دارن
ولی در هر صورت تو هر عرصه ای که باشن براشون آرزوی موفقیت دارم

fanctions
August 7th, 2014, 16:07
حیف شد

یکی از درگاه های خوب بودن

haftsepehr
August 7th, 2014, 16:14
چرا آخه

sht-design
August 7th, 2014, 16:22
وقتی بهتون فشار بیارند و ازتون سوء استفاده کنند شما هم کم میاری
من که البته با ایشون کار نکردم اما یکی از ایرادات این بود که مدارک نخواستند از کاربرانشون ، اونها هم سوء استفاده زیاد کردند
کلاه برداری انجام دادند و با همین درگاه های واسطه کلی پول از مشتری ها گرفتند ، اونوقت مشتری میخواد شکایت کنه به فتا اونها هم به سایتی که درگاه به این افراد داده یعنی میهن پال فشار میارن!
اونوقت میهن پال چی داره از اون کلاه بردارا ؟ هیچی!
آدم چقدر اعصاب داشته باشه که بتونه اینها رو تحمل کنه؟
پس در نتیجه کم میاره و اعلام خداحافظی میکنه

ourweb
August 7th, 2014, 16:35
اجب بد شکل حالم گرفت خداییش خیلی خوب بود

vahab00
August 7th, 2014, 17:57
کاش میهن پال از همون اول از کاربراش مدارک و... میخواست تا هرگز به این روز نیوفته
واقعا درگاه خوبی بود و خیلی از کاربران راضی بودن
براشون بهترین ها رو آرزو دارم و امیدوارم هرجا که هستند همیشه موفق و سربلند باشند

RoobinaServer
August 7th, 2014, 18:32
کاش میهن پال از همون اول از کاربراش مدارک و... میخواست تا هرگز به این روز نیوفته
واقعا درگاه خوبی بود و خیلی از کاربران راضی بودن
براشون بهترین ها رو آرزو دارم و امیدوارم هرجا که هستند همیشه موفق و سربلند باشند
مشکلات چند جانبه هست.!!!

مشکل اینجاست که اکثرا اگر بخوان که مدارک بدن دیگه نمیان درگاه واسط بگیرن. کسایی که مدرک میدن و کارشون درسته از 100% خب 90% توانایی و امکانات گرفتن درگاه مستقیم رو معمولا دارند.

این یعنی کم شدن کاربرشون.

توی همین کار هاستینگ خیلی ها مدرک نمیدن و سرویسشون درخواست لغو میکنند. :ی

دقیقا امروز نیز یکی از کارمندامون پلیس فتا بود و فرمی که جلوش بود اولین مورد این بود که آیا از کاربراتون مدرک میگیرید یا خیر. :ی که خوشبختانه مشکلی نخوردیم.

اگر واقعا این دلیلشون بوده باشه ،امیدواریم کمتر ببینیم همکاران به چنین مشکلاتی میخورند.

یا حق

besthosti.com
August 7th, 2014, 18:44
من هم همین الان ایمیل رو خوندمکه به من فرستادند میهن پال واقعا خوب بود حداقل برای ما که نمی تونستیم درگاه از بانک بگیریم ولی به هر حال هر جا هست ان شالله که موفق و موید باشند

majid2009s
August 7th, 2014, 20:15
دوستان بنده بارها گفتم بازم میگم هیچ گونه فشاری توسط هیچکس و ارگانی روی ما نبوده است.
دلیل عدم فعالیت سایت هم وقت نکردن بنده به رسیدگی به مسائل سایت می باشد.
از دوستانی هم که بارها پرسیده اند مبنی بر فروش سایت باید خدمتشون عرض کنم نه اسکریپت نه کاربران و نه دامین ها به هیچ وجه به فروش نمی رسد.