PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال کار هستم - ترجیحا پشتیبانی تیکت

flashgraphic
August 7th, 2014, 10:30
سلام
دنبال کاری هستم در شرکت یا سایت های فروش
4 سال کار با سایت های مخصوص به whmcs - آشنایی کامل با whm - آشنایی با سرور مجازی اختصاصی نسبتا کم
لینوکس رو خوب میشناسم - با centos نسبتا آشنایی دارم و در حال آموزش دیدن به صورت قوی هستم.
شیفت کاری من خودم از صبح ساعت 8 الی 12 شب هستش که مابین 5 الی 6.7 بعدظهر استراحت میکنم دو باره از نو
اگر کسی نیاز داشتش اینا روزمه من هستش
رزومه دیگه ای ندارم پس درخواست ندید که رزومه رو به ایمیل بفرسیتد اگر مایل بودید یاهو یا ایمیل بهم بدید که بتونیم صبحت بشه با هم دیگه
این یاهوی بنده هستش

activden@yahoo.com

باتشکر

RoobinaServer
August 7th, 2014, 10:34
سلام
4 سال کار با سایت های مخصوص به whmcs - آشنایی کامل با whm - آشنایی با سرور مجازی اختصاصی نسبتا کم
لینوکس رو خوب میشناسم - با centos نسبتا آشنایی دارم و در حال آموزش دیدن به صورت قوی هستم.
شیفت کاری من خودم از صبح ساعت 8 الی 12 شب هستش که مابین 5 الی 6.7 بعدظهر استراحت میکنم دو باره از نو
رزومه دیگه ای ندارم پس درخواست ندید که رزومه رو به ایمیل بفرسیتد اگر مایل بودید یاهو یا ایمیل بهم بدید که بتونیم صبحت بشه با هم دیگه
این یاهوی بنده هستش

activden@yahoo.com

باتشکر

توی رزومه سنتون و محل سکونتتون و سوابق درسی نام و نام خانوادگی و شماره تماس و ... نباید مشخص بشه ؟

flashgraphic
August 7th, 2014, 10:42
بله قربان
ببخشید
سن 20 - محل سکونت در گیلان هستش - رشته تحصیلی کامپیتور گرایش شبکه ،برنامه نویسی،شبکه و تو کارهای دیتاسنتری هم یه چیزایی میدنم
اما اصل من برنامه نویسی هستش
شماره تماس : چون بعضی ها مزاحم میشن اگه مقدور هستش شخصا اعلام میکنم اگر نیاز داشتید

bazar30t
August 12th, 2014, 23:14
سلام
این یاهوی بنده هستش

activden@yahoo.com

باتشکر

درود

آیا شما کار ریموت انجام می دهید؟
میزان تسلط شما بر کانفیگ سرور و سیتسم عامل ها به چه میزان است؟