PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی راه اندازی سایت دانلود

farshad_1_2004
August 7th, 2014, 02:18
سلام دوستان
من میخوام یه سایت دانلود بازی راه اندازی کنم با اکانت vip اگه میشه راهنمایی کنید که باید چه نوع سروری بگیرم و با چه مشخصاتی باشه؟و سرور چه کشوری باشه؟ :-?

با تشکر

OmidX
August 7th, 2014, 02:22
سلام دوستان
من میخوام یه سایت دانلود بازی راه اندازی کنم با اکانت vip اگه میشه راهنمایی کنید که باید چه نوع سروری بگیرم و با چه مشخصاتی باشه؟و سرور چه کشوری باشه؟ :-?

با تشکر

سلام ...

شما یک سرور دانلود میخواید ترجیحا از اروپا (هلند یا فرانسه یا آلمان و یا ...) ... مشخصات و ... هم بستگی ب تعداد کاربران شما داره .

+ یک اسکریپت vip .

farshad_1_2004
August 7th, 2014, 12:35
ممنون بابت راهنمایتون کلا واسه استارت ترجیحا مشخصات سرور چی باشه؟

k.namjoo
August 7th, 2014, 12:38
ممنون بابت راهنمایتون کلا واسه استارت ترجیحا مشخصات سرور چی باشه؟

سلام

به نظر بنده یه سرور مجازی با رم حد اقل 2 و با هارد بالای 200 گیگا بایت کافی هستش
اگه میخواید سایت هم روی سرور باشه کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده نمایید

a.e
August 7th, 2014, 12:57
با توجه به این که قصد راه اندازی سایت را دارید؛ ابتدا یک هاست میزبانی و یک سرور مجازی (از کشورهای اروپایی مانند فرانسه با توجه به پینگ پایین نسبت به ایران) با حداقل رم 2 گیگ و 100 الی 200 گیگ هارد برای شما مناسب می باشد که پس از ارتقا رتبه و آمار سایت میتوانید هر دو سرویس ذکر شده را ارتقا دهید.

پیشنهاد میشود با توجه به کم بودن آمار در چند ماه ابتدا سرویس های حداقل استفاده نمایید تا از نظر هزینه برای شما مشکل ایجاد نشود.

iranwhsrver
August 7th, 2014, 13:55
یا سرور مجازی باید بگیرید یا هاست دانلود که سوار بشه به vip
هاست دانلود و یا سرور مجازی از آلمان و ایران خواستید در خدمت شما هستیم قربان

farshad_1_2004
August 7th, 2014, 18:50
مرسی دوستان
بعد این اسکریپت vip رو از کجا تهیه کنم بعضی از شرکت ها دارند و بعضی هم رایگان هست واسه این قسمت چکار کنم؟

a.e
August 7th, 2014, 19:06
در صورتی که قصد راه اندازی یک سایت حرفه ایی و ادامه آن تا مدت زمان طولانی دارید پیشنهاد میشود از اسکریپت های vip با هزینه استفاده نمایید تا در صورتی که برای شما در مدت زمان فعالیت خود مشکلی رخ داد نیاز به رفع آن داشتید و در صورت نیاز به ارتقاء و افزودن امکانات خاصی بودید این امر به راحتی برای شما توسط پشتیبان اسکریپت میسر شود.

sor
August 7th, 2014, 19:14
سلام اگه از اول میخواید شروع کنید

بنظر من از هاست خوب استفاده کنید بعد برید دنبال سرور > وقتی هاست جواب میده نیاز نیست سرور بگیرید
در مورد وی ای پی داخل انجمن یه سرچی کنید فک میکنم پیدا کنید قبلا دیدم اسکریپت vip داخل انجمن
(سعی کنید اول به فکر مشهور شدن باشید بعد وی ای پی کنید در اون صورت هم کاربر دارید هم در امد . بنظر من اگه از اول پولی همه چیز بخوایین ارایه بدین نه کاربر دارید نه درامد) البته خدمات خوب باشه شاید داشته باشید :دی

ارزوی موفقیت دارم براتون

MhR7
August 8th, 2014, 21:43
واسه استارت 100 گیگ و رم 4 کافیه
شایدم زیاد هم باشه
بستگی به مصرفتون داره ، همین ولی واقعا برای شروع عالیه

HPxf
August 8th, 2014, 23:06
اسکریپت vip رایگان نیست لایسنس دارد باید بخرید و نصب کنین

farshad_1_2004
August 9th, 2014, 12:58
ممنون مرسی از راهنماییتون