PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در باره ایجاد یک سایت (لطفا همه بخوانند)

sajed78
August 6th, 2014, 22:04
با سلام من بعد از اینکه سرورو خردیم و دیدم نمیتونم از پس هزینه هاش بر بیام تصمیم گرفتم بفروشم که این بماند برای همین دیدم بیکار میمونم تصمیم گرفتم یه سایت راه اندازی کنم که داخل سایت :

-انواع اسکریپت هایی که خودم میسازم

- انواع قالب هایی که طراحی میکنم

- انواع فیلم و پک های اموزشی

رو بفروشم حالا اینکه موندم اسم سایتو چی انتخاب کنم یه دامین دارم به اسم دیتا نوین به معنی اطلاعات یا داده های نوین که نمیدونم برای اینی که مدنظرمه چطوره ؟

و مشکل دومم اینه من یه چیزی میخوام سی ام لس اونو چی انتخاب کنم حالا یکی میگه دابلیو اچ سی ام اس یکی جوملا و یکی وردپرس ... نظرات مختلف زیاده اما من یه چیزی میخوام
کاملا شرکتی باشه و توش قابلت افزایش موجودی باشه و شبیه سایت یا فروشگاه نباشه !!! حالا به نظر شما متخصصین سی ام اس رو چی انتخاب کنم؟ :-b

sor
August 6th, 2014, 22:20
سلام دوست عزیز در مورد اسم باید بگم باید خودتون بگردین و یه چیزی پیدا کنید
راهنمایی که من میتونم بکنم اینه که چهار تا کلمه که اصلی کارتون هست رو انتخاب کنید و چهار حرف از داخل این کلمه پیدا کنید و به عنوان اسم انتخاب کنید

در مورد خود سایتتون از وردپرس استفاده کنید که بنظرم انعتاف پذیری بهتری و میشه همه طور درش اورد داره و از دبلیو اچ ام سی اس برای دسته و فروش + پشتیبانی کاربراتون استفاده بکنید

نظر بنده همین بود دیکه کمکی کرده ام یا نه نمیدونم

ارزوی موفقیت شما رو دارم - پیروز باشید

HPxf
August 6th, 2014, 22:29
جملا برای شرکتی مناسب است

sajed78
August 7th, 2014, 09:42
جملا برای شرکتی مناسب است

با سلام قربان ببخشین نمایندگی رسمی جوملا تو ایران کدوم سایته؟

joomlafarsi.com|||||||||||||||||||||||| joomla.ir کدومشه؟

medianet
August 7th, 2014, 10:14
سلام دوست عزیز
من به شما پیشنهاد میدم که یه سری به وب سایت وهاب آنلاین بدید چون ایشون دقیقا همون کار شما رو انجام میدن با سیستم وردپرس و whmcs که اقا وهاب کارش عالیه میتونی از ایشون هم کمک بگیری
برای انتخاب دامنه من دیتا نوین رو پیشنهاد نمیکنم . دامنه با برند شخصی انتخاب کن

با تشکر

HPxf
August 7th, 2014, 10:21
جوملا فارسی | Joomla Farsi | طراحی وب سایت (http://www.joomla.ir)
اینها زیر مجموعه مامبو هستند وقتی مامبو کنسل شد جوملا به وجود امد
برای قالب هاش بیشتر پولی هستند ولی رایگان خارجی هم دارند و هم ایرانی ولی برایشرکت بهتر است خودتون طراحی کنین
اقای بلوری قالب های زیبایی طراحی می کنند

- - - Updated - - -

http://cafejoomla.com/

sajed78
August 7th, 2014, 10:54
در مورد انتخاب قالب بعله من میخوام مثل اقای وهاب انلاین باشه حالا بماند اما نوع قالب شرکتی باشه تجاری و یا فروشگاهی؟