PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه چیز هایی موجب فی/ل/تر شد سایت میشه ؟

songkadehnew
August 6th, 2014, 17:58
سلام دوستان یه چیز هایی موجب چیلتر شدن سایت میشه ؟
یک سایت موزیک مجاز می خوام راه اندازی کنم چه مطالبی نباید قرار بگیره الان سایت هایی مثل نکس وان موزیک ، بهار موزیک همه جور اهنگ و ویدئو میزارن اونا مشکلی ندارن یعنی ؟

HPxf
August 6th, 2014, 18:08
یکی از سایت هایی مجاز رو نگاه کنین
تهران سانگ - دانلود آهنگ فیلم و سریال جدید با لینک مستقیم (http://www.teh-song98.org)
ببینین چه مطالبی دارند مثل موزیک جاز ارشیو فیلم و سرایل دارد هفته ای یکبار داره میبنده :|

songkadehnew
August 6th, 2014, 18:16
ببینید مثلا الان پاپ موزیک خیلی کم مطلب میزاره ( مثلا آرمین 2 ای اف ام نمیزاره ولی این دو سایتی که دادم همه چیز میزارن ولی ***** نمیشن جریا چی هستش ؟)

sor
August 6th, 2014, 18:56
خوب شما چیز مجاز بزارید چیکارتون دارند دیگه

songkadehnew
August 6th, 2014, 19:00
خب چیز مجاز به نظر شما چیه ؟
روزی یک مطلب هم نمیشه گذاشت در اون صورت

sor
August 6th, 2014, 19:04
خوب دیگه محدویت های خودش رو هم داره

مجازی باشه فک نکنم بازدید هم داشته باشی :دی

daniad
August 6th, 2014, 19:06
1راه هست
چیز مجاز بزارید
بعد سایت رو تو ساماندهی ثبت کنید
اگه مطلبی مشکل داشت خودشون اطلاع حذف کنید

songkadehnew
August 6th, 2014, 19:06
درسته الان اون دو سایتی دادم همه چیز می زارن آخه پس چرا مشکلی براشون پیش نمیاد ؟ تو ساماندهی هم ثبت کردن
الان اونا بنر هاشون مثلا مجازه ؟ موزیک ها موزیک ویدئو مجازه ؟

alireza0037
August 6th, 2014, 19:09
نباید مثلا کاور بذاری که مثلا یه دختر بدنش معلوم باشه ( منظور از بدن یعنی ل خ ت نباشه :d)

daniad
August 6th, 2014, 19:12
چیزای مجاز بزارید
سایت رو تو ساماندهی ثبت کنید
اگه مطلبی گذاشتید که مشکل داشت خودشون خبر میدن که حذفش کنید
منتها کلا بنظر من با قوانین فعلی خیلی کم پیش میاد که سایتی (فیلم و موزیک)واقعا مجاز باشه یعنی خیلی از سایت هایی که بدون ***** سالهاس به کار خود ادامه میدهند هم خیلی جاها قوانین رو نقض کردند
چون فبلم و سریال ها مجاز هم که شما میخواهید قرار بدید اکثرا مشمول قانون کپی رایت میشوند و داخل سایت های مجاز هم برید بگردید اکثریت این قانون ها رو نقض میکنند البته طرف صحبتم باسایت ها مجاز پر بازدید هست
موفق باشید

Mr.black-hat
August 6th, 2014, 20:52
من سايت داشتم و هرنوع موزيكي ميزاشتم حتي rap‏ ‏،موزيك همه خواننده هارو قرار دادم و بخاطر اينكه تو ساماندهي ثبت كرده بودم فقط با موزيك هاي استاد شاهين نجفي مشكل داشتن كه حذف كردم و اصلا هم شيلتر نشديم،اينم عرض كنم نبايد سايت هاي شيلتري تبليغشون تو سايتت باشه و همينطور بنر و هدر هاي مستهجن و خلاف شرع...اينارو رعايت كنيد مشكلي وجود ندارد