PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست حل مشکل از nginx کارهای گرامی

chehelpook
August 6th, 2014, 01:22
با سلام
دو سرور دارم روشون nginx اوکی شده 4روزی میشه مشکلی پیش اومده و در یکی از سرورها بیشتر از 400kb و در دیگری 0kb نمیشه آپلود کرد در صورتی هر دو فضا دارن یکیشون 800گیگ اون یکی هم 2ترا من با ftp filezilaa از یه vps رو اون دوتا فایل میریزم ممنون میشم راهنمایی کنین

- - - Updated - - -

دوستان اگه هزینه ای هم داره پرداخت میکنم لطفا کمکم کنید

mahdiazarnia
August 6th, 2014, 01:39
با سلام
با چه پروتکلی آپلود می کنید ؟

config4u
August 6th, 2014, 23:41
با سلام
دو سرور دارم روشون nginx اوکی شده 4روزی میشه مشکلی پیش اومده و در یکی از سرورها بیشتر از 400kb و در دیگری 0kb نمیشه آپلود کرد در صورتی هر دو فضا دارن یکیشون 800گیگ اون یکی هم 2ترا من با ftp filezilaa از یه vps رو اون دوتا فایل میریزم ممنون میشم راهنمایی کنین

- - - Updated - - -

از proftpd استفاده میکنید یا pure-ftpd ؟ کانکشن به صورت passive تنظیم شده یا active ؟ آیا پورت های مشخص شده در فایل های کانفیگ ، در firewall باز شده ؟

wanener
August 14th, 2014, 01:32
با سلام

- - - Updated - - -

سلام
وب سرور شما به آپلود و مشکل آن ارتباطی ندارد
اف تی پی سرور چیست ؟
چه خطایی دریافت میکنید ؟