PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهمایی در مورد گرفتن ای نماد

hostorder
August 5th, 2014, 14:17
امروز یک اس ام اس برام اومده که توش نوشتند وارد سایت سامانه مدیریت تعاملات گروهی (http://ec.ulc.ir/) شوید آیا این سایت ماله ای نماد هست؟ توشم زده شده هزینه 7800 تومان باید واریز شود

modiranhosting
August 5th, 2014, 14:31
امروز یک اس ام اس برام اومده که توش نوشتند وارد سایت سامانه مدیریت تعاملات گروهی (http://ec.ulc.ir/) شوید آیا این سایت ماله ای نماد هست؟ توشم زده شده هزینه 7800 تومان باید واریز شود

این دوباره یه فیلم جدید هست در راستای اون قانون جدیدشون مبنی بر آموزش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد از ssl حالا این

جالی اینجاست که سایت خوشون ssl نداره !

hostorder
August 5th, 2014, 14:41
این دوباره یه فیلم جدید هست در راستای اون قانون جدیدشون مبنی بر آموزش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد از ssl حالا این

جالی اینجاست که سایت خوشون ssl نداره !
این سایت یعنی درست هست؟ پرداخت کنم پول رو؟

- - - Updated - - -

کاربر گرامی: در راستای تسهیل فرایند اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، تغییراتی در کارتابل متقاضیان صورت پذیرفته و چک لیست الزامات از 32 مورد به 15 مورد تقلیل یافته است که شما می توانید مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه ردیف های 13 و 14 مندرج در چک لیست الزامات را در این صفحه پیگیری نمایید.
هزینه فرآیند تایید مدارک فیزیکی (هزینه ارسال بسته پستی حاوی کد منحصر به فرد به آدرس فیزیکی کسب و کار اینترنتی از طریق سامانه پستی و احراز شماره تماس ثابت و محل کسب و کار اینترنتی و تلفن همراه رابط فنی) مجموعا مبلغ 78،000 ریال می باشد.
جهت پرداخت هزینه فرآیند تایید مدارک فیزیکی روی اینجا کلیک کنید. (http://ec.ulc.ir/UserExam/SendTo.aspx?id=check)

- - - Updated - - -

up

iranwhsrver
August 5th, 2014, 14:42
سلام
اره درسته
باید اینجا بریدو پرداخت کنی..بعدش واست مشخصات شماره اینارو واست به آدرس تجاریت پست میکنن و به شماره خونتون یا محل تجاری که زدی زنگ میزنن تا تایید صلاحیت کنن
اما متاسفانه من محل تجاریمو جای دیگ زدم هرکاری میخوام بکنم که ویرایشش کنم اما نمیشه..نمیدونم چیکار کنم
اما درسته این سایت نماد هستش.

hostorder
August 5th, 2014, 16:03
سلام
اره درسته
باید اینجا بریدو پرداخت کنی..بعدش واست مشخصات شماره اینارو واست به آدرس تجاریت پست میکنن و به شماره خونتون یا محل تجاری که زدی زنگ میزنن تا تایید صلاحیت کنن
اما متاسفانه من محل تجاریمو جای دیگ زدم هرکاری میخوام بکنم که ویرایشش کنم اما نمیشه..نمیدونم چیکار کنم
اما درسته این سایت نماد هستش.
پس با خیال راحت پرداخت کنم؟
در مورد آزمون چی میدونید؟

- - - Updated - - -

up

- - - Updated - - -

up

k-h
August 5th, 2014, 16:08
سلام
اصلا واسه ما نیازی به پرداخت پول نبود
نمیدونم الان چطوری شده نیاز هست پول بدین یا نه
از خود enamd بپرس بعد با خیال راحت پرداخت کن

30SecondToMars
August 5th, 2014, 17:57
روشی جدید برای چپاول وب مستر ها ...

ما 2 ماه برای دریافت نماد پی گیری کردیم
حال برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک با ما گفته است که :

اشخاص حقيقي

فرم تكميل و امضا شده قرارداد مراكز فروش مجازي در دو نسخه مهمور به مهر شركت (بدون خط خوردگي)
فرم امضا شده شرايط عمومي قرارداد مراكز فروش مجازي در دو نسخه
كپي سند ملك تجاري بنام شخص صاحب قرارداد
كپي جواز كسب يا مجوز فعاليت متقاضي
كپي كارت ملي متقاضي
كپي شناسنامه متقاضي
كپي دفترچه حساب يا كپي دسته چك حساب متقاضي جهت واريز وجوه
ارائه مدارك لازم دال بر مالكيت دامنه

یعنی این همه کپی را صد بار ، باید به صد سازمان و ارگان ارسال کنیم!!!!!!!

من نماد را برای پنل پیامک اخذ کردم، اگر شرایط درگاه سخت باشد ، نماد را حذف میکنم و از درگاه پی لاین استفاده میکنم

H.E
August 5th, 2014, 18:13
روشی جدید برای چپاول وب مستر ها ...

ما 2 ماه برای دریافت نماد پی گیری کردیم
حال برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک با ما گفته است که :

اشخاص حقيقي

فرم تكميل و امضا شده قرارداد مراكز فروش مجازي در دو نسخه مهمور به مهر شركت (بدون خط خوردگي)
فرم امضا شده شرايط عمومي قرارداد مراكز فروش مجازي در دو نسخه
كپي سند ملك تجاري بنام شخص صاحب قرارداد
كپي جواز كسب يا مجوز فعاليت متقاضي
كپي كارت ملي متقاضي
كپي شناسنامه متقاضي
كپي دفترچه حساب يا كپي دسته چك حساب متقاضي جهت واريز وجوه
ارائه مدارك لازم دال بر مالكيت دامنه

یعنی این همه کپی را صد بار ، باید به صد سازمان و ارگان ارسال کنیم!!!!!!!

من نماد را برای پنل پیامک اخذ کردم، اگر شرایط درگاه سخت باشد ، نماد را حذف میکنم و از درگاه پی لاین استفاده میکنم

نماد كه كلا قاطي داره
من يه قولنامه قديمي رو بردم كپي برابر اصل زدم و ارسال كردم و اصلشو تو سايت اي نماد بارگذاري كردم بعد ايراد گرفتن كه كپي با اصلش برابر نيست كه دقيقا هم همون بود يعني قشنگ ديونه ان
دوباره اومديم برديم همونو كپي برابر اصل زديم فرستادن بعد تاييد شد

درگاه رو از چه بانكي زدي؟ از سايت به پرداخت ثبت نام كن بعد ادامه مراح رو تو يه شعبه نزديك خودتون انجام بديد زياد سخت نمگيرن - زياد يادم نيست چه مراحل داشت اما يادمه يه فرم بود فقط از بانك بهمون دادن و پر كرديم و ما دو سه روزه كاراشو انجام داديم بعد مشخصات درگاه رو برامون ايميل كردن چند روزه

hostorder
August 5th, 2014, 18:32
هدف من از این تاپیک تایید اون سایت هست

asdadsdxz
August 5th, 2014, 18:41
هدف من از این تاپیک تایید اون سایت هست

اگر با نام کاربری و پسورد نمادتون میتونید واردش بشید پس مال نماد هست

hostorder
August 6th, 2014, 11:36
امروز از خود ای نماد پرسیدم گفتند سایت خودشون هست.

iranwhsrver
August 6th, 2014, 11:47
ببینید دوستان اشتباه نکنید
اگه به سایت نماد سر بزنید میبینید که از 35 بند موجودی که قبلا بودش و باید مشخصات سند مالکیت و .. ارسال میشدش الان شده 12 بند و فقط مشخصات خودتون و آدرس سکونت و محل تجاری رو میخوادش
و تائید صلاحیت سایت و آدرس
با ارسال کد رهگیری از پستو زنگ زدن به شما و...
باید حتما در دسترس باشید من فعلا واس خودمو پرداخت نکردم این هفته تازه میخوام پرداخت کنم چون مسافرتم
بهتره که وقتی که د ر دسترسش هستید انجام بدید
سایتش هم تائید میشه برای نماده من مشخصات سایتشو با نماد یکی کردم و دیدم هردواز یه مرکزن
مشکلی هم نداره..
فقط یه سری آزمون داره که یا به صورت آنلاینه یا چیز دیگه دقیقا نمیدونم اما اگ قبول نشی باید برید شخصا حضورا در شرکت توسعه تجاری اونجا آزمون اینا بدی فککنم

hostorder
August 6th, 2014, 11:56
ببینید دوستان اشتباه نکنید
اگه به سایت نماد سر بزنید میبینید که از 35 بند موجودی که قبلا بودش و باید مشخصات سند مالکیت و .. ارسال میشدش الان شده 12 بند و فقط مشخصات خودتون و آدرس سکونت و محل تجاری رو میخوادش
و تائید صلاحیت سایت و آدرس
با ارسال کد رهگیری از پستو زنگ زدن به شما و...
باید حتما در دسترس باشید من فعلا واس خودمو پرداخت نکردم این هفته تازه میخوام پرداخت کنم چون مسافرتم
بهتره که وقتی که د ر دسترسش هستید انجام بدید
سایتش هم تائید میشه برای نماده من مشخصات سایتشو با نماد یکی کردم و دیدم هردواز یه مرکزن
مشکلی هم نداره..
فقط یه سری آزمون داره که یا به صورت آنلاینه یا چیز دیگه دقیقا نمیدونم اما اگ قبول نشی باید برید شخصا حضورا در شرکت توسعه تجاری اونجا آزمون اینا بدی فککنم
100 سال سیاه واسه دوره آموزشی اونجا نمی رم مگر چند در آمد دارم برم شهری که کسی نیست پیشش برم 1 میلیون هم واسه رفت آمد خرج کنم مسخره کردند