PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : php و ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن

masoum
August 5th, 2014, 08:59
با سلام. من یه برنامه با php نوشتم که داخلش با یک سایت و source هاش کار میکنم. حالا متاسفانه اون سایت ف ی ل ت ر شده و برنامه من دیگه کار نمیکنه.
راهی هست که داخل برنامم از ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن استفاده کنم ؟؟ و یا php تنظیماتی برای این کار نداره؟ باید چیکار کنم ؟!! :( لطفا راهنمایی کنید

dexin
August 5th, 2014, 10:16
ميتونيد از كانكش پ ر و ك س ي تو فايل php استفاده كنيد

masoum
August 5th, 2014, 10:32
میشه لطفا یکم بیشتر توضیح بدید دوست عزیز

k.namjoo
August 5th, 2014, 10:38
نرم افزارتون رو طوری تنظیم کنید که از پیشکار سیستم استفاده کنه و مستقیم به نت متصل نشه
بنده از برنامه نویسی زیاد اطلاع ندارم ولی شما که خودتون نوشتید فکر کنم منظور بنده رو فهمیدید

:53:

dexin
August 5th, 2014, 11:26
میشه لطفا یکم بیشتر توضیح بدید دوست عزیز

توضيحات فني دقيق شو نميدونم ، ولي يكي از همكاران دقيقا همين مشكل رو داشت ، با ي دستوري ي كانكشن پ ر و ك س ي ايجاد ميكرد و كد رو ادامه اش مي نوشت

Cpt.Liux
August 5th, 2014, 11:34
اطلاعات دریافت میکنید یا میفرستید؟ اگر از curl استفاده میکنید امکان اتصال به پراکسی سرور وجود داره.
برنامتون رو چرا روی یک سروری چیزی هاست نمیکنید که ف..... نشه کانکشن هاش؟

armin.m
August 5th, 2014, 14:18
دوست عزیز در صورتی که از هاست یا سرور غیر ایرانی استفاده می کنید احتیاجی به پ،راک-سی نیست! اگر هم لوکال روی کامپیتورتون کار می کنید که یه ف،ی-تر ش|ک-ن بزنین روی کامپیوترتون :d

masoum
August 6th, 2014, 10:47
برنامم روی لوکال کامپیوترم اجرا میشه نه روی هاست. به خاطر همین با ف.ل.ر.|ش.ک.ن هم کار نمیده

viasky
August 6th, 2014, 12:23
برنامم روی لوکال کامپیوترم اجرا میشه نه روی هاست. به خاطر همین با ف.ل.ر.|ش.ک.ن هم کار نمیده

pptp - kerio