PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلسکو یا سی پنل یا دایرکت

sajed78
August 5th, 2014, 08:34
سلام خدمت متخصصین من یه سرور مجازیخریدم حالا موندم که کدوم پنتل رو روش نصب کنم از اونجایی که لایسنس سی پنل 14 دلاره و دایرکتم ماهی 3یا5 دلاره اما پنل کلسکو لایسنسسش فری هست
حالا میمونه چن تا گزینه برای من که خب اگه سی پنل بزنم %100 ورشکست میشم چون واقعا لایسنسش گرونه نال شدم اشغاله و دایرکتم که تاجایی که میدونم فقط برای چت روم استفاده میشه و ارزان تره اما در
این بین پنل کلسکو که شبیه سی پنل هستش و لایسنسشم فری هست . منمن بین این سه راهی موندم که از کدوم بزنم ؟ نظر شما چیه اگه میشه یه راهنمایی مفصلی بکنین مرسی ;;)

k-h
August 5th, 2014, 09:33
اکر هزینه لایسنس دابرکت ادمین میتونید بدین بهترین گزینه هست
کلوکسو اون امنیت لازمو نداره
سرعت لود هاست دایرکت ادمین خیلی خوبه و پیشنهاد خیلی خوبیه برای شما
اگر نخواین هزینه کنید کلوکسو و وب مین بهترین گزینه ها هست تو وب سرور لینوکسی

hostorder
August 5th, 2014, 09:56
خوب معلومه دایرکت ادمین لایسنسشم ارزونه ۱۳ تومان من خودم الان خریدم

j4b3r
August 5th, 2014, 10:04
سلام
یک لایسنس لایف تایم دایرکت ادمین تهیه کنید.
بهترین گزینه هست برای کنترل پنل خوب با هزینه مناسب

HPxf
August 5th, 2014, 10:12
کلکسو فقط 40 دامنه رایگان است :|امکاناتش مشابه بقیه است ولی یک چیزایی دارد بقیه ندارد
دایرکت ادمین هم حتی قالب دارد کربی نصب کنین ماهانه 4 تومان است

MOHAMMAD MOHSEN
August 5th, 2014, 10:12
یه لایسنس لایف تایم دایرکت ادمین بگیرین
کنترل پنل قدرتمندی هست و چیزی از سی پنل کم نداره تنها نقطه ضعفش نسبت به سی پنل فایل منجرش هست که اونم به نظر من اونقدر نقطه ضعف به حساب نمی آید (به نظر من دایرکت ادمین فنی تر و سی پنل تجاری تر هست)

hostorder
August 5th, 2014, 10:18
منم دایرکت ادمین رو سر تر از سی پنل می دونم سبک راحت ولی چه کنیم همه سی پنل فقط می خواند

k-h
August 5th, 2014, 10:36
سلام
یک لایسنس لایف تایم دایرکت ادمین تهیه کنید.
بهترین گزینه هست برای کنترل پنل خوب با هزینه مناسب
بله لایف تایم بهترین گزینه هست
هر وفت هم نیاز نداشتید میتونید بفروشینش به همون قیمت

persianboy
August 5th, 2014, 10:36
سلام خدمت متخصصین من یه سرور مجازیخریدم حالا موندم که کدوم پنتل رو روش نصب کنم از اونجایی که لایسنس سی پنل 14 دلاره و دایرکتم ماهی 3یا5 دلاره اما پنل کلسکو لایسنسسش فری هست
حالا میمونه چن تا گزینه برای من که خب اگه سی پنل بزنم %100 ورشکست میشم چون واقعا لایسنسش گرونه نال شدم اشغاله و دایرکتم که تاجایی که میدونم فقط برای چت روم استفاده میشه و ارزان تره اما در
این بین پنل کلسکو که شبیه سی پنل هستش و لایسنسشم فری هست . منمن بین این سه راهی موندم که از کدوم بزنم ؟ نظر شما چیه اگه میشه یه راهنمایی مفصلی بکنین مرسی ;;)

سلام

کی گفته دایرکت ادمین فقط برای چت روم استفاده میشه؟
سراغ نسخه های نال شده هم نرید
کلکسو هم شباهتی به سی پنل نداره. امکانات و امنیت سی پنل خیلی بهتر هست.
به نظر من دایرکت ادمین رو انتخاب کنید. کنترل پنل حرفه ای با امنیت و امکانات خوب

parsasky
August 21st, 2014, 19:54
اولین گزینه cpanel ولی اگر هزینشو ندارین DirectAdmin در ضمن با دایرکت ادمین با قالب Capri ظاهرش خیلی بهتر میشه

22250

aligoli
August 22nd, 2014, 02:55

در مورد دایرکت ادمین اشتباه می کنید، بسیاری از هاستینگ های برتر دنیا از این کنترل پنل استفاده می کنند.

moalax
August 22nd, 2014, 05:57
با عرض سلام

طبق گفته ی خود شما با استفاده از سی پنل متضرر می شوید .

انتخاب بعدی دایرکت ادمین هست که پیشنهاد من به شما هست .

و آخرین انتخاب که مناسب هست کلوکسو می باشد .