PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با چه سرعت اینترنتی میشه با وی پی اس بدون مشکل و فریز وبگردی داشت؟

Mohammad1980
August 4th, 2014, 15:19
سلام دوستان
من الان یه وی پی اس دارم . اما وقتی میخوام باهاش وبگردی این کارها رو انجام بدم کمم میاره . مکث داره ، فریز داره، با تاخیر انجام میده. میخوام مثل سیستم خودم باشه . آیا اصلا میشه همچین کاری کرد ؟ یعنی بدون هیچ مشکل و فریزی بتونی با وی پی اس وبگردی کنی؟ اینترنت چه سرعتی میخواد؟ کسی این کار رو کرده راهنمایی کنه؟ خیلی واسم مهمه
ممنون میشم راهنمایی کنید
با سپاس

songkadehnew
August 4th, 2014, 15:21
خیر نمیشه
کارت گرافیک و ... نیاز داره که عملی نیست ( در لود تصاویر با رزولشن بالا و سنگین و با کیفیت هنگ میکنه )
رم 100 هم باشه وی پی اس سرعت نت شما هم 2 مگ باشه فرقی نمیکنه البته از نظر من

Mohammad1980
August 4th, 2014, 15:37
خیر نمیشه
کارت گرافیک و ... نیاز داره که عملی نیست ( در لود تصاویر با رزولشن بالا و سنگین و با کیفیت هنگ میکنه )
رم 100 هم باشه وی پی اس سرعت نت شما هم 2 مگ باشه فرقی نمیکنه البته از نظر من

به کارت گرافیک توجه نکرده بودم . یعنی هیچ رقمه پس این امکان وجود نداره ؟ سروری نیست که کارت گرافیک داشته باشه؟

HPxf
August 4th, 2014, 15:41
پیش فرض گرافیک نصب نیست و همچنین سرعت ایننترنت شما به سرعت سرور نمی رسد کم میاورد
گرافیک نصب کنین به درد شما نمیخورد مشکل اصلی اینترنت شما است که به پای اون نمی رسد

songkadehnew
August 4th, 2014, 15:56
ربطی به اینترنت ندارد دوست عزیز
حد نصاب سرعت رو داره دیگه مگه می خواد تبال فایل داشته باشه که یکی باشن ؟
---------------------
فکر نمیکنم دوست گرامی

007
August 4th, 2014, 16:00
سلام
برای وب گردی که نمیتوان استفاده کرد(درایران)
ولی درحالت عادی برای کارهایی عادی هم نباید هنگ کنه و کم بیاره و باید روان باشه.(مثل کار کردن با ویندوزتون باید باشه)
ارادت

ra3ou1
August 4th, 2014, 16:03
سرور ویندوز ایران بگیرید راحت کارتون انجام یدن

ینده خودم از سرور هلند استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی

وب گردی هم میکنم و ....

مورد خاصی نداشتم تا حالا

سرورهای دارای کارت گرافیک هزینه بالایی دارند و تنها توسط برخی دیتاسنتر ها عرضه میشه

کارت گرافیک برای کسی خوبه که 3d و ... می خواهد کار کنه دیگه رو سرور گیم نصب نمی کنید بازی کنید که !!!

Mr.Te0
August 4th, 2014, 16:08
سلام دوستان
من الان یه وی پی اس دارم . اما وقتی میخوام باهاش وبگردی این کارها رو انجام بدم کمم میاره . مکث داره ، فریز داره، با تاخیر انجام میده. میخوام مثل سیستم خودم باشه . آیا اصلا میشه همچین کاری کرد ؟ یعنی بدون هیچ مشکل و فریزی بتونی با وی پی اس وبگردی کنی؟ اینترنت چه سرعتی میخواد؟ کسی این کار رو کرده راهنمایی کنه؟ خیلی واسم مهمه
ممنون میشم راهنمایی کنید
با سپاس

موردی که باید در نظر گرفت ، سرور مانند سیستم خانگی شما نیست که بتوان راحت در آن وبگردی کرد.
ولی خوب مواردی هست که میتوان کیفیت در اتصال را به حداکثر رساند.
- مواردی همچون پینگ پایین
- سخت افزار مناسب
- منابع اختصاصی
و ...

Mohammad1980
August 4th, 2014, 16:10
سلام
برای وب گردی که نمیتوان استفاده کرد(درایران)
ولی درحالت عادی برای کارهایی عادی هم نباید هنگ کنه و کم بیاره و باید روان باشه.(مثل کار کردن با ویندوزتون باید باشه)
ارادت

خوب من تنها نیازم برای وبگردی هست. میخوام روان مثل سیستم خودم باشه . الان وقتی فایرفاکس یا هر مرورگری رو باز میکنم .یه تاخیری توش هست. اما وقتی شروع به بازکردن صفحات اینترنتی میکنم مکث زیادی داره . صفحات تیکه تیکه باز میشوند و فریز داره . بعد چند ثانیه شروع به نمایش صفحه مورد نظر میکنه

سرور ویندوز ایران بگیرید راحت کارتون انجام یدن

ینده خودم از سرور هلند استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی

وب گردی هم میکنم و ....

مورد خاصی نداشتم تا حالا

سرورهای دارای کارت گرافیک هزینه بالایی دارند و تنها توسط برخی دیتاسنتر ها عرضه میشه

کارت گرافیک برای کسی خوبه که 3d و ... می خواهد کار کنه دیگه رو سرور گیم نصب نمی کنید بازی کنید که !!!

سرور ایران که به کارم نمیاد چون *****ینگ برای اون هم هست. اما سرورهای خارج کشور الان شما مشکلی با وبگردی با وی پی استون ندارید ؟ یعنی کاملا روان مثل سیستم خانگیتون هست ؟

ra3ou1
August 4th, 2014, 16:14
بله روان هست مشکلی هم ندارم

هلند هست

007
August 4th, 2014, 16:29
خوب من تنها نیازم برای وبگردی هست. میخوام روان مثل سیستم خودم باشه . الان وقتی فایرفاکس یا هر مرورگری رو باز میکنم .یه تاخیری توش هست. اما وقتی شروع به بازکردن صفحات اینترنتی میکنم مکث زیادی داره . صفحات تیکه تیکه باز میشوند و فریز داره . بعد چند ثانیه شروع به نمایش صفحه مورد نظر میکنه

سلام وب گردی دونوع داریم ها!
وب گردی که فقط سایت های ساده رو باز کنین باید روان باشه
و نه سایت هایی مثل یوتیوب که ویدیو دارن ها و بخواین به راحتی پخش کنه
سایت هایی رو که ویدیو دارن به هیچ وچه هیچ وی پی اسی این توانایی رو نخواهد داشت
ارادت

kamyaralpha
August 4th, 2014, 16:36
دوست عزیز شما برای این کار نیاز به نصب کارت صدا ،کارت گرافیک،و پینگ پایین نسبت به سرور دارید،در ضمن هیج جوره نمیشه کیفیت کامپپیوتر خانگی رو روی وی پی اس داشت

Meistero
August 5th, 2014, 04:48
درود
همونطوری که دوستان گفتند کاملا نمیشه مثل pc تون بشه اما میتونه قابل قبول و روان باشه.البته بجز فایلهای ویدئویی که قیدشو بزنید.سرعت آپلود و دانلود شما و همینطور سرور نقش مهمی داره.من سرغتم 512 هستش و سرعت سرورم هم با پینگ 300 آمریکا بین 30 تا 60 مگ دانلود داره.براختی کار میکنه.
بعضی سرویس دهندگان سرورهاشونو اختصاصی برای ریموت ارائه میدن _ برای معاملات فارکس یا هر چی_ مثل این پرووایدر:

RDP VPS Hosting | Remote Desktop Virtual Server Hosting (http://vps6.net/windows/rdp-vps-hosting.php)

که فکر میکنم برای شما بهتر باشه.
یه توصیه دیگه اینه که از اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید.آخرین ورژن فایرفاکس یا کروم بهتره.ضمنا کارت صدا نیاز به نصب نداره فقط فعال نیست!یه جایی یه تیک رو باید برداری یا بزنی تا فعال بشه.

ارادت

daniad
August 5th, 2014, 05:08
دوستم بذار روشنت کنم :دی
الان شما هدفت از وبگردی با vps سرعتشه و عدم محدودیت دیگه نه ؟
خوب دقت کن عدم محدودیت رو میشه با وصل کردن کامپیوترت به وی پی اس که خودتون بهتر میدونید اوکی کرد
ولی هدف شما احتمالا سرعت بالا هست !
خوب شما اینو در نظر بگیرید که نت شما مثلا 512 هست با اون به vps که پورت 1 گیگ داره وصل میشید . حالا یک وبسایت مثل یوتیوب باز میکنید و میخواهید 1 فیلم ببینید
اتفاقی که میوفته اینه
فیلم داخل vps دانلود میشه با سرعت زیاد و از vps داخل کامپیوتر شما با همون سرعت 512 !
کارت گرافیک و این چیزا هم که دوستامون گفتند
پس اگر هدفتون سرعت بالا تر از نت خودتون برای وبگردی هست باید بیخیالش شین :دی
امید وارم منظورمو گرفته باشید

pspasp
August 5th, 2014, 05:34
سلام
من سرعتم دو مگ ایرانسل 256 کیلوبایت دانود
با وی پی اس فرانسه راحت وب گردی میکنم هیچ مشکلی ندارم حتی فیس بوک همه کارم با وی پی اسه

sssoheil
August 5th, 2014, 10:44
سلام

مشکل کارت گرافیک هست که سرور نداره.
برای بهبود مشکلی که شما دارید راه های زیر پیشنهاد میشه:
1)اول از همه ارتقای اینترنت خودتون
2)استفاده از سرور های اروپا به جهت پینگ پایینتر نسبت به ایران
3)عدم اتصال به ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک... هنگام کار با وی پی اس
4)نصب فلش پلیر و جاوا رانتایم بر روی وی پی اس
5)استفاده از مرورگر موزیلا فایر فاکس و برداشتن تیک load image از تنظیمات این مرورگر
6)استفاده از مرورگر گوگل کروم
7)بستن یا باز نکردن صفحاتی که دارای تصاویر متحرک و فلش و تبلیغات بسیار میباشند.

رعایت این نکته ها باعث میشه وبگردی روان تری داشته باشید.

shirazshop
August 5th, 2014, 15:41
دوست عزیز شما با vps هم گه وب گردی کنین بازم از حجم نت خودتون میره !

elementary
August 5th, 2014, 15:57
سرورمجازی با پورت خوب از ایران بگیرید با دوخط اینترانت و اینترنت !

یک کانکشن پرسرعت وی پی ان هم بگیرید !

خودتون هم یه خط اینترانت بگیرید !

اینترانت رو بزارید برای ریموت و بهش متصل بشید حتما هم از پروتکل vnc استفاده کنید سرعت فوق العاده ای داره