PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر دامین در اینماد

delta
August 4th, 2014, 02:32
سلام.ما اینماد داریم حالا میخواهیم تغییر دامنه بدیم.ایمیل زدن گفتند تعهدنامه رو دانلود کن و سند جدید تنظیم کن و برو گواهی امضا کن و.... والا لینک تعهدنامه ای ندیدم.مراحلشم یک کمی پیچیدست.کسی تغییر دامنه تو اینماد داده یا میدونه چیکار باید کرد؟

MostafaBestMan
August 4th, 2014, 11:56
سلام.
تعهدنامه رو باید براتون ایمیل کنن
اگر ایمیل نکردن تعهد نامه برای اشخاص حقیقی و حقوقی رو براتون پیوست کردم

delta
August 31st, 2014, 15:10
این نامه رو به ما دادند... کسی میتونه این دو سطر رو یک توضیح روانتر بده دقیقا چیکار باید کرد؟ نوشته سند جدید!!! یعنی دوباره باید ثبت نام کنم و مدارک و.. رو اپلود و... کنم؟ گزینه 5 چی هست؟

متقاضی محترم

با سلام،

بدین وسیله به اطلاع می رساند که جهت ثبت درخواست تغییر دامنه می بایست اقدامات زیر را انجام دهید؛

1- متن تعهدنامه را از دانلود نموده و سند جدیدی با نام دامنه جدید تنظیم نمایید.

2- در دفترخانه، تعهدنامه را گواهي امضاء نموده.

3- نامه ای به شرح پیوست تهیه نموده و فیلد های خالی را بر اساس دامنه جدید تکمیل نمایید.

4- تعهدنامه حاوي گواهي امضاء به همراه نامه تکمیل شده را به صندوق پستي 6385-14155 ارسال نماييد.

5- یک هفته پس از ارسال، پرونده را از طریق کارتابل جهت تایید توسط کارشناسان ارسال نمایید.

shetabanhost
August 31st, 2014, 15:56
سلام
بهتره که از اول شروع به دریافت برای دامنه جدید کنید
الآن اخذ نماد آسون تر هم شده و فقط 35 تومن ازت میگیرن و هر 3 ماه یه بسته پستی که توش یه کد هست برات میفرستن تا اینطوری آدرست تایید بشه

delta
September 1st, 2014, 12:38
اقاممنون..یک سوال دیگر..قبلا میرفتیم ثبت نام تصاویر شناسنامه و...رو ضمیمه میکردیم.الان نمیخواد..بعد ثبت نام واسم ایمیل امده

با در دست داشتن پرينت تعهد نامه به همراه تمامی مستنداتی که تصاوير آن‌ها را در سيستم بارگذاري نموده‏ ايد، به يکي از دفاتر اسناد رسمي مراجعه نماييد.

کدوم مستندات یا مدارک رو باید برابر اصل کنم؟

modiranhosting
September 1st, 2014, 13:35
اقاممنون..یک سوال دیگر..قبلا میرفتیم ثبت نام تصاویر شناسنامه و...رو ضمیمه میکردیم.الان نمیخواد..بعد ثبت نام واسم ایمیل امده

کدوم مستندات یا مدارک رو باید برابر اصل کنم؟

توی فایل های ارسالی برای شما یک فایل با فرمت pdf هست که تمامی اطلاعات مورد نیاز شما رو جواب داده لطفا به آن مراجعه بفرمائید.