PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل بالا نيامد انجمن

sarwhost
August 3rd, 2014, 22:50
سلام خدمت دوستان
چند روزي هست كه انجمن برامون خيلي خيلي سخت باز ميشه اونم فقط با اي پي ايران باز ميشه
از دو اي اس پي تست كردم همون مشكل پابرجاست ميخواستم اطلاع رساني كنم تا مدبران محترم در جريان باشند يا اگر مشكلي براي ديگر دويتان نيست بگيد تا ببينيم مشكل ما چيه

meysam021
August 3rd, 2014, 23:00
سلام خدمت دوستان
چند روزي هست كه انجمن برامون خيلي خيلي سخت باز ميشه اونم فقط با اي پي ايران باز ميشه
از دو اي اس پي تست كردم همون مشكل پابرجاست ميخواستم اطلاع رساني كنم تا مدبران محترم در جريان باشند يا اگر مشكلي براي ديگر دويتان نيست بگيد تا ببينيم مشكل ما چيهنه عزیز سرعتش خوبه ، فقط انجمن این شکله؟؟ یا سایتای دیگه ای هم به همین شکل هستند؟

elementary
August 3rd, 2014, 23:11
من کلا با دی ان اس گوگل نمیتونم این سایت رو باز کنم یعنی حدود یک هفته باز نمیشد و منم نمیتونستم بازکنم سایتو الان دی ان اس عوض کردم سایت باز شد

sarwhost
August 3rd, 2014, 23:12
نه عزیز سرعتش خوبه ، فقط انجمن این شکله؟؟ یا سایتای دیگه ای هم به همین شکل هستند؟
اگه سايتهاي ديگه اينطور بود دليلي نداشت اينجا تاپيك يزنم

HPxf
August 3rd, 2014, 23:17
ممکن است با isp ات مشکل داشته باشد چون بدون هیچ مشکلی بنده در همه ساعات در انجمن هستم رفرش میکنم بدون مشکل بوده

sarwhost
August 3rd, 2014, 23:20
از مخايرات و اسيا تك تست ميكنيم بازم اينطوره يا چندين سيستم
يعني الان شما با اب پي غير ايران ميتونبد انجمن رو باز كنيد؟

HPxf
August 3rd, 2014, 23:24
من با مبین نت و ایراسنل چک میکنم بدون مشکل است
ای پی ایران چک کردم

Woshka
August 4th, 2014, 00:01
سرعت وبسایت مشکلی نداره

itnet
August 4th, 2014, 00:13
با درود

این مشکل در بعضی از isp ها بوجود آمده است.
این مشکل از 2 تیرماه بوجود آمد. ما پیگیری های زیادی با isp های مختلف کردیم ولی هیچ کدام جواب قاطعی ندادند.
برای خیلی از مشتری هامون ما این دیگه معظلی شده بود.
سایتشون باز نمیشود ولی ما چک میکردیم میدیدیم که باز میشه.