PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در نصب dotnetpanel

asrehosting
June 21st, 2010, 22:52
علیک خدمت دوستان

ما می خواییم دات نت پنل که فکر کنم 30 تا دامنه رایگان می ده رو نصب کنیم .
الان چند تا مشکل داریم :

اول اینکه رفتم سایتش فایل اینستالش رو تو لیست دانلود پیدا نکردم . اگر دوستان لطف کنند لینکش رو بزارند .
دوم باید قبلش نرم افزار خاصی برای فراهم کردن نصبش داشت ؟ یا ...
سوم نکته یا ... در نصب هست بفرمایید.

التشکر

LoveLife
June 21st, 2010, 22:57
websitepanel باید برید

srashedian
June 21st, 2010, 23:41
سلام
لینک دانلودش اینجاس:
WebsitePanel | Download WebsitePanel software for free at SourceForge.net (http://sourceforge.net/projects/websitepanel)
به ایرانی ها هم اجازه دانلود نمیده، یا باید با سرور دانلودش کنید، یا وی پی ان...

قبل از نصب هم باید IIS رو نصب کرده باشید...

NovinServer
June 22nd, 2010, 01:33
ما نصب کردیم هنگام ورود به بخش ادمین یک صحفه سفید و زرد میاد !
انگار با .net مشکل داره ! به هر حال موفق نشدم وارد ادمین بشویم !

m_dg_farari
June 23rd, 2010, 18:09
دوستامن شرمنده اینجا میپرسم ولی به طور کلی دات نت پنل قابل قیاس با پلسک هست؟

IranSpace
August 20th, 2010, 18:28
دوستامن شرمنده اینجا میپرسم ولی به طور کلی دات نت پنل قابل قیاس با پلسک هست؟

من در یک تاپیک دیگم گفتم این پانل حالا حالاها کار داره و کلی باگ و عدم توانایی در انتقال خودکار وب سایت ها یوزرهاو ... همه این کارا باید به صورت دستی انجام بشه. حته برای نصبش یه installer درست حسابی که همه گزینه ها بو به صورت اتوماتیک نصب کنه وجود نداره و کلاً دردسرش زیاده. اصلا توصیه نمی کنم که سراغش برید مگر در موارد استفاده شخصی و نه در محیط هاستینگ.

bestvps
August 20th, 2010, 18:47
Plesk خیلی بهتره به نظر من ! البته تجربه من در زمینه هاست ویندوز کمه ولی پلسک رو تقریبا کامل دیدم ضمنا جدیدا Cpanel یه کنترل پنل برا ویندوز زده به اسمه Enkompass ظاهرش که مثله سی پنله اما باهاش کار نکردم ولی جالب به نظر میرسه چون شرکت سی پنل نمیاد کیفیت خودش خراب کنه !

Talahost.Com
August 20th, 2010, 22:32
Plesk خیلی بهتره به نظر من ! البته تجربه من در زمینه هاست ویندوز کمه ولی پلسک رو تقریبا کامل دیدم
سلام
با dotnetpanel هم کار کردید؟

ShahreServer
August 21st, 2010, 03:52
امنیت پلسک خیلی بیشتر از دات نت هست