PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی استریمر

ali_yas19
August 3rd, 2014, 10:32
سلام

دوستان من مدتی هست که دنبال سیستمی هستم که بشه تو سایت تلویزیون انلاین قرار داد ، مثلا ما براش مشخص کنیم که یک فیلم رو در ساعت فلان پخش کنه بدون اینکه کاربر بتونه اونو استاپ کنه یا عقب جلو ببره و کلا ثابت باشه ، این امکان رو سرچ کردم ولی چزیی پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید این مشکل رو .

pakradm
August 3rd, 2014, 12:31
فیلم شما به صورت Live هست یا قبلا ضبط شده؟؟؟
فکر میکنم Adobe Media Server برای کار شما مفید باشد.

jahromweb
August 3rd, 2014, 12:41
یه مدت پیش یه نفر همچین اسکریپتی رو تو همین جا میفروخت
یه سرچ بکن

TebyanHost
August 3rd, 2014, 13:02
باید از live stream استفاده کنید

ali_yas19
August 3rd, 2014, 16:28
فیلم شما به صورت Live هست یا قبلا ضبط شده؟؟؟
فکر میکنم Adobe Media Server برای کار شما مفید باشد.

میشه برام لینک دانلودشو بزاری ؟ من میخوام یک فیلم رو ( زنده نه ) تو سایت پخش کنم که کاربری نتونه عقب یا جلو ببره ، اگر هم استاپ کرد از تایم فیلم بگزره مثل اینکه طرف بزنه یک کنال دیگه تو تلویزیون

pakradm
August 3rd, 2014, 21:39
میشه برام لینک دانلودشو بزاری ؟ من میخوام یک فیلم رو ( زنده نه ) تو سایت پخش کنم که کاربری نتونه عقب یا جلو ببره ، اگر هم استاپ کرد از تایم فیلم بگزره مثل اینکه طرف بزنه یک کنال دیگه تو تلویزیون

برای Windows :::
Adobe.Media.Server.Extended…rar (151,49 MB) - uploaded.net (http://uploaded.net/file/2lz8bd9o/Adobe.Media.Server.Extended.v5.0.x64.Incl.Keymaker-CORE.rar)

برای Linux :::
Adobe.Media.Server.Extended…rar (241,65 MB) - uploaded.net (http://uploaded.net/file/tn14mf6t/Adobe.Media.Server.Extended.v5.0.Linux.x64.Incl.Ke ymaker-CORE.rar)

این نرم افزار در زمینه Live Streaming بسیار بسیار قوی است. باید به راهنماهایی که از این نرم افزار در سایت Adobe هست مراجعه کنید و شاید بتوانید به خواسته تان برسید.
اما تا آنجایی که میدانم تنها راه برای عدم جلو و عقب کردن فیلم همان Live Streaming می باشد که دوست عزیزمان، جناب TebyanHost نیز به آن اشاره فرمودند.

subco
August 2nd, 2016, 20:22
سلام

دوستان من مدتی هست که دنبال سیستمی هستم که بشه تو سایت تلویزیون انلاین قرار داد ، مثلا ما براش مشخص کنیم که یک فیلم رو در ساعت فلان پخش کنه بدون اینکه کاربر بتونه اونو استاپ کنه یا عقب جلو ببره و کلا ثابت باشه ، این امکان رو سرچ کردم ولی چزیی پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید این مشکل رو .

میتونید از IIS Media Service استفاده کنید. باید روی ویندوز سرور نصب بشه و تنظیمش کنید که فلان فایل صوتی/تصویری رو به صورت Broadcast پخش کنه. به شما یه لینک میده که میتونید در افزونه‌های نمایش ویدئو قرار بدید یا اینکه اون لینک رو به کاربر بدید و کاربر با استفاده از Window Media Player فیلم شمار رو ببینه. چون از حالت Broadcast استفاده کردید، کاربر اصلاً نمیتونه جلو/عقب یا توقف بده.

toltek
August 2nd, 2016, 21:56
با سلام
بستگی به نوع پخش و مشخصات سخت افزاری سرورتون داره
اما پیشنهاد می کنم لایسنس ادوبی استریمینگ بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید
در خصوص کارتون و سرورتون بیشتر توضیح بدید تا راهنمایی های بهتری صورت پذیرد

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد